Kúpeľňová umývadlová skrinka s priestorom vzadu na vedenie odpadu

Nakoľko v rámci rekonštrukcie sa bude v kúpeľni voda a odpad ťahať v múriku popri stene, zháňame umývadlovú skrinku najlepšie zásuvkovú, kde by sa dalo s odpadom a vodou ísť odspodu skrinky, v ktorej by sa vyrezal otvor. Nakoľko na odpad treba asi cca 6cm, problém nastáva v tom, že zväčša skrinky majú spodnú zásuvku bližšie k stene. Našiel som jednu skrinku v OBI kde je medzera medzi zadnou stenou a spodnou zásuvkou vyše 7cm, čiže to je ok, ale zase minimálna šírka skrinky je 60cm. Nám kvôli priestoru by vyhovovala skrinka o rozmeroch max 50cm šírka x 40cm hĺbka. Má niekto doma skrinku, alebo vie o nejakej, kde je dostatočná medzera za spodnou zásuvkou. Problém je v tom, že v tých kúpeľňových štúdiach toho moc vystaveného nemajú, a na technických výkresoch sa pochopiteľne vzdialenosť spodnej zásuvky od steny neuvádza. Samozrejme bez problémov by tam bolo dať skrinku na klasické otvárania, ale praktickejšie nám prídu zásuvky. Z rôznych typov skriniek bývajú aj rôzne varianty dĺžok, čiže ak niekto má doma aj širšiu skrinku, ktorá ale spĺňa túto medzeru, dajte prosím vedieť, a pozrel by som si či je aj kratší variant. 🙂 Prikladám ilustračnú vizualizáciu, ktorá ozrejmí asi viac ako tento dlhý text 🙂
Odpovedať
Daj si spravit u stolara na mieru a mas
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Mozes si kupit skrinku sirky a dlzky aka ti vyhovuje a zrezat v strede suflika - dno a zadnu cast a to vyrezane "oramovat" doskou. Nejak tak ako to ma horny suflik.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?