Aké sú pákové batérie so sklenou výlevkou?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, potrebovala by som poradit. Velmi sa mi paci pakova bateria so klenou vylevkou, mate ju niekto realne doma? ak ano, ako ste s nou spokojny? obrazok sa da pozriet na strankach rasubu - vodovodne baterie.
Odpovedať
1
2
http://www.aukro.sk/item816179308-uni... tu je to aj na sk ;-)
Odpovedať
http://kupelna.wbl.sk/Luxusne_baterie... ten isty predajca
Odpovedať
dik baby celkom vyzeraju dobre. ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, po dlhsom case sa ozyvam. Nakoniec som si tuto pakovu bateriu objednala na rasube a som veeeeelmi spokojna. Perfekne sa mi hodi do kupelne, voda z nej tecie ako z fontany, udrzba je rovnaka ako pri hociakej baterie a hlavne voda tecie dobre a silnym prudom.Som spokojna. Akurat na co by som upozornila je, ze ked si kupujete bateriu, hlavne par, ako my, poriadne si ich odmerajte, lebo nam prisla jedna 10cm, tak ako sme si objednali a druha 12cm :-. . vôbec sme si to najprv nevsimli, az pri montazi mi bolo divne, ze jedna je o cosi vacsia ako druha. V ponuke maju baterie len male, 10cm a 18cm, ziadna 12cm!!! ]-( Takze chyba vyrobcom!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ake su vase skusenosti s bateriami po case? Kupili by ste ich znova?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
aj ja sa pripajam k poslednej otazke. Ste stale spokojne? Dakujeme za odpovede :-)
Odpovedať
ahojte, ja som už písala a som stále spokojná
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte a mate niekto aj tuto? http://kupelna.wbl.sk/Luxusne-baterie... z tejto totiz voda vyteka a to rozmyslam,ze mozno co s tyka udrzby bude narocnejsie. vodny kamen z vnutra pojde asi tazsie von. :-(
Odpovedať
@duplicka ja mam presne tuto. a nevidim v tom problem. do rozprašovača si dám ocot a je to
Odpovedať
@mufka.janka nemas nahodou nejaku fotku realnu, dost by mi to pomohlo ;-) ;-) ;-) ;-) dakujem
Odpovedať
@mufka.janka mozes prihodit real foto prosim ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
prosim vas, ma niekto aj tieto baterie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja mam tie klasicke okruhle, ale stale nam tecu, uz sme ich asi 2x vymienali, su hrozne ]-( . strasne hrdzaveju i ked sa ich snazim cistit a dôsledkom toho kvapkaju. teraz sme ich vymenila za nove od ineho vyrobcu, tak som zvedava :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@megy252 a aku znacku, alebo akeho vyrobcu mas?
Odpovedať
Profilova fotka
@duplicka - dost tazko sa umyva ta okruhla cast, kde mas tu paku, ktoru sa pusta voda. ta sa ti zanesie a bud to odsrobujes a vycistis, alebo sa pokusis nejak bez odsrobovania. inak ta sklenna cast sa cisti dobre, len musis mat dobry pripravok na vodny kamen. inak teraz neviem, ci mne ten vnutrojsok zhrdzavel preto, lebo som to moc umyvala tymi pripravkami, alebo ze som to najprv neumyvala.... :-. :-D
Odpovedať
@katka2209 - odkial ich mas, z rasubu?? a znacku?? ja stale vaham ci ich zobrat :-| chcela by som ich nazivo vidiet...
Odpovedať
Profilova fotka
@cinocka , ano z rasubu. tie polske danstar si radsej nekupuj, ja som ich 2x menila, nakoniec sme vyskusali tu druhu znacku, ta sa mi zda kvalitnejsia. teraz ich pouzivame cca mesiac, zatial netecie ;-) ale vacsinou zacali tiect po pol roku... 8-(
Odpovedať
@katka2209 ja mám tie batéria zo zahraničia
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobry den obnovujem diskusiu ako ste spokojne s bateriou z rasubu? Pripadne ina znacka dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
prosím vás o názor:ako ste spokojní s výlevkou?splnila účel?dali by ste si ju znovu?máte ju v technickej,či?
Odpovedať
nekupovat...tazke cistenie, kazovost
Odpovedať
@stevokrny to je pre mňa?aká kazovost?
Odpovedať
tie baterie nevydrzia dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
My mame uz stvrty rok taku, ako je vyssie na foto. Po case zacala trochu viac hucat...ale to je zanedbatelne, do skla sa zacalo vyparovat lepidlo cize to tam robi take matne cmuhy, a joystick nejde tah ladko, ale to sa da pretriet obcas silikonom. Nepovedala by som ze cistenie je hporsie ako na nesklenenych bateriach to je od vkusu cloveka kolko vodneho kamena na to znesie :-) teraz sa ju prave chystamr vymenit lebo chceme zmenu. Ale ako pisem vyssie 4 roky posluzila. A da sa objednat z Ciny za cca 50eur.
Odpovedať
ahojte, mne sa ta bateria strasne lubi. nasli sme si jednu krasnu, s led osvedlenim z ciny za cca 30€. takze nech sluzi ako dlho chce , ked sa pokazi ci bude uz skareda, vymenim ju za novu, 30€ je v pohode suma :-)
Odpovedať
všetky fejky tých sklenených batérii stoja za 2 veci. Sú vyrobené z nekvalitných materiálov, z vnútra začnú rýchlo hrdzavieť, a teda aj tiecť, Páčka po pol roku chodí podstane ťažšie, nedá sa teda dobre nastaviť prúd/teplota vody. Mal som tie batérie 3 od rôznych výrobcov a všetko je to na jedno kopyto... Čiže keď sklenenú batériu tak len originál hansa murano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_puska paci sa mi tvoje ekologicke zmyslanie :)
Odpovedať
@inngridka super, tak sa tesim s tebou :P :P
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?