Menu Forum

Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

(zamknutá)
7. feb 2014
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mistr307
Registroval sa 4. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
mistr307
Registroval sa 4. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
 @slummdog Hej sme z 2. fazy, tak skusim tam zavolat. Islo mi o 3 sacky, ktore mame v prislusnom stojisku.
14. nov 2012 o 08:30  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bluebora
3
Registrovala sa 9. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 38 príspevkov a 7 albumov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
bluebora
3
Registrovala sa 9. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 38 príspevkov a 7 albumov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @mareko4 ahoj, ano aj my to mame v stredu medzi 10-11.hod. akurat tam nieje pisane, ze kde presne...cize predpokladam ze pred vchodom si nas niekto vyzdvihne...je tu niekto tiez zo Steige 9 ?
14. nov 2012 o 12:45  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
el_flamingo
Registroval sa 18. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
el_flamingo
Registroval sa 18. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Bratislava.
 heh ja som zvedavy ako to bude s parkovanim ked sa nastahuje komplet cela druha etapa, lebo teraz je vyhodou, ze pouzivam ich parkovacie miesta pokial tam niesu. Neviete nahodou, ako to je s tym parkoviskom, ktore bolo este niekedy na zaciatku komplet vystavby SHS planovane niekde v miestach ako sa otvara teraz ten novy vyjazd na cestu? Bude to dost zaujimave ked prevazne kazdy byt vlastni dve auta, ale iba jedno parkovacie miesto a popri poli uz tiez ubuda miesto, no a ked sa pristahuje este druha etapa, tak ja neviem, zeby bipa parkovisko??? emoticon
14. nov 2012 o 15:24  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bluebora
3
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
bluebora
3
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @el_flamingo jojo, presne tak, a este pred novym nakupnym...ked ho dostavaju.
14. nov 2012 o 15:41  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
serverka
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 159 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
serverka
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 159 príspevkov.
 @el_flamingo alebo par razii z financnej policie a mozno sa znizi pocet aut v rodine s ohladom na penazenky a nebude problem s parkovanim emoticon
14. nov 2012 o 15:56  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
Registroval sa 20. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 775 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
Registroval sa 20. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 775 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @el_flamingo @bluebora no ked daju obmedzenie ako je pred billou, tak hned sa tam skonci s parkovanim. tazko budu akceptovat, ze tam parkuje niekto, kto tam byva a blokuje miesto niekomu, kto ide na nakup...
14. nov 2012 o 15:57  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
michala.s (27 r.)
9
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 234 príspevkov. Má 35 priateľov.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
michala.s (27 r.)
9
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 234 príspevkov. Má 35 priateľov.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
 Tak ja neviem, toto su sociálne byty a sociálne slabé rodiny asi v AT nemajú 2 až tri autá, hlavne keď si kupujú dvoj izbový bytík. Ale keď bude stávať po nasťahovaní niekto na našom parkovacom mieste tak sa mu to páčiť nebude emoticon takže verím, že všetci čo vlastnia 2-3 autá na byt si nájdu vhodné parkovacie plochy emoticon
14. nov 2012 o 16:08  •  zariaďuje byt  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 clovek si objedna sietku proti krtkom, nadiktuje cislo RHcka, ktore bolo zname od zaciatku a firma polozi sietku pred iny RH, lebo cislo brala podla noveho znacenia domov. cize chudak firma nedostane zaplatene a jeden dom ma zadarmo sietku proti krtkom na travniku....well done!
14. nov 2012 o 18:24  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mawile
Registrovala sa 28. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
mawile
 @mareko4 hi-hi, a nevieš ktorý RH sa môže tešiť? Možno sme to my emoticon emoticon
14. nov 2012 o 19:14  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @mawile no mozno ste, staci nadvihnut kusok travy a tam by mala byt sietka emoticon
14. nov 2012 o 19:46  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mawile
fotoportrét
fotoportrét
mawile
 @mareko4 no dobre, zajtra sa pozriem, som normálne zvedavá, veď šanca je väčšia ako v lotte, asi tak 1:13 ?? Neviem ako to robíš, že si tak o všetkom informovaný, ale mohol si sa na to číslo spytat emoticon Hihi
14. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @mawile cislo viem emoticon ale kedze sa ma to netyka, nebudem to cislo pisat. stahujem sa az za 2 tyzdne, tak mi neprinalezi sa do toho ani miesat emoticon tak vela stastia v loterii hihi emoticon
14. nov 2012 o 20:46  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
moriak
Registroval sa 8. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 197 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
moriak
Registroval sa 8. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 197 príspevkov.
 @mareko4 krtka poriesime, ale ktovie ci cez ten bordel prejde emoticon
14. nov 2012 o 22:31  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
Registroval sa 28. januára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 677 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
Registroval sa 28. januára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 677 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @all RHcky nedostali ste nahodou moju postu....pre 24 (RH13); ak ano...vhodte mi ju do schranky. Dakujem.
15. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
Registroval sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 1261 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ...no povedzte susedia nie je to fajne,ze uz mame ten novy vyjazd zo sidliska emoticon trvalo to skoro rok ale dokazali to emoticon a ,ze este nefunguje,no a co !!! emoticon par mesiacov hore, dole .........
15. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ......BURJ KHALIFA.........TAIPEI - TAIWAN.........DUBAJSKE PALMOVE OSTROVY........VODNA ELEKTRAREN NA JANG-C TIANG..........asfaltka na STEINFELDSIEDLUNG.........atd....atd.. emoticon
15. nov 2012 o 10:30  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
 @all s ktorymi poistovakmi v kittsee mate dobre skusenosti?
15. nov 2012 o 13:36  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
el_flamingo
fotoportrét
fotoportrét
el_flamingo
 dnes som sa dozvedel taku zaujimavu info... Heh, zrejme vam tu nic nove nepoviem, ale nevedel som, ze EBSG ma v zalohe vsetky nase kluce od bytov. Tusil som to, ale dnes mi to potvrdili technici co robia pravidelnu rocnu kontrolu (reviziu) rekuperacie a vody... Su byty, ktore nereaguju na vyzvu, ktora nam vysi na chodbach, ze maju byt ludia doma, aby mohli vykonat reviziu, tak to chcu riesit tak, ze poziadaju EBSG, aby im dalo kluc na to, aby mohli vojst do bytu cez den a skontrolovat to, aby sa nic nestalo. To ci im kluc EBSG da alebo nie neviem, ale je to zaujimavy pocit, ked viem, ze nejaki ludia maju odlozeny kluc od mojho bytu, a nejaky robos to moze potencialne vyuzit a prist na nevedomu navstevu. Obzvlast este, ked mame specialne zamky, ktore sa daju otvarat ci mate zvnutra zalomeny kluc alebo nie. Zrejme bez konaktovania EBSG vymenim zamok, co nesmieme, a ked mi pride pokuta, ze preco som to spravil aspon zistim, ze niekto od nich xcel ist na navstevu bez ohlasenia emoticon
15. nov 2012 o 15:05  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
Registroval sa 16. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
Registroval sa 16. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
 po dnesnej obhliadke bytu som zistil vela nedostatkov. veci ktore boli dobre urobene sikovny monteri z dalsich firiem ich poskodili.
15. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @bublifukk podobne, tiez som dnes bol na obhliadke, jedna klucka na okne cuka pri pootoceni, poobuchane zarubne, vetraky co nasadzovali nad dvere tak mi tym poskodili tu stierku, kus stierky odpadnuty ked to nasadzovali atd...sice malickosti, ale zas nic, co by sa nedalo urobit...
15. nov 2012 o 15:45  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @el_flamingo presne taketo veci chcem riesit nainstalovanim alarmu cez 30%nu dotaciu... chapem, ze majitel je zatial ebsg a oni by mali mat kluce, co im neberem, ale vstupit do bytu bez mojej pritomnosti by nemali... co ked mi zmizne nejaka zlata retiazka, co si necham na nocnom stoliku, kto bude potom na vine? ti revizori, co sa mi tam potulovali bez mojho vedomia?
15. nov 2012 o 16:45  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
 @mareko4 ale su to zbytocne dorabky :( .a nebolo lepsie riesit alarm este pred omietkami?budu vidiet kable
15. nov 2012 o 16:52  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @bublifukk su aj bezdrotove alarmy, plus ani sekat by nebolo problem, ked bude treba. zbytocna dorabka to pre mna urcite neni, plus tretinu mi zaplatia rakusania, tak o to lepsie.
15. nov 2012 o 17:12  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 .....ale,ale pani,ze mi do bytu mozu vliezt nejaky robotnici a tie ostatne veci o klucoch na druzstve je MEGA-- HOVADINA !!!!!!!!!!! A pokuta za vymenu vlozky emoticon Ja som si ju vymenil hned na druhy den a gulu miesto klucky som dal tiez.Toto je pravny stat,do bytu vam nemoze vliezt ani policajt a nie nejaky tajtrlik z druzstva,toto uz dnes snad neni mozne ani v koliske demokracie v severnej Korei.Necitajte uz knihy o STB a nepozerajte majora Zemana.(((( emoticon ))))
16. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
 vymena vlozky/gula a bezp. dvere ochrania mozno pri bytoch, ak sa niekto chce vlamat do radovky (ci prizemia bytoviek) tak nadvihne rolety a rozbije sklo. takze cela investicia...snad mozno okrem alarmu by bola zbytocna.
16. nov 2012 o 14:14  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
 len pre zaujimavost http://www.pronachbar.at/
16. nov 2012 o 14:35  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ...Ja uz som tu davno pisal,ze najcastejsie sa do bytu dostavaju cez dvere na terase,ale gulu som daval preto,ze aj nam sa parkrat stalo,ze sme sa zabudli zamknut a ked mame uz tuto" zbytocnu investiciu " emoticon nemusime na to stale mysliet a okrem toho chodime von aj zo psom a takto je to pohodlnejsie.Hucanie alarmu uz dnes tiez nikomu netrha zily,ale kazda malickost co urobis pre bezpecnost sa urcite pocita. emoticon cyan,ze si ty betar ides dat alarm?
16. nov 2012 o 15:16  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
 najlepsi alarm je vyhladovany pes emoticon)
16. nov 2012 o 19:21  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
susi206
1
Registrovala sa 28. decembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 2 priateľov. Bratislava, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
susi206
1
Registrovala sa 28. decembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 2 priateľov. Bratislava, Slovensko.
 @cyan ja mam svojho a som velmi spokojna. poistil tu zopar mojich susedov a su spokojni.
16. nov 2012 o 21:12  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
susi206
1
fotoportrét
fotoportrét
susi206
1
 @el_flamingo tak neviem ako EBSG ale OSG ma tiez jeden kluc od vsetkych bytov zapecateny a moze sa pouzit len v pripade ohrozenia zivota alebo ked niekto v byte zomrie a to tiez myslim v sprievode policajtov alebo hasicov. inak nie a uz vobec nie ked nejaka firma potrebuje spravit reviziu alebo odpis hodin na hajzliku.to by vyzeralo....
16. nov 2012 o 21:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.