Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
no ako dopadli kontroly na slowakische siedlungu? vsetko v poriadku?
Profilova fotka
@mareko4 par chybiciek, nic vazneho, skor je otazka, co s oskretou farbou na okne zvonku? Majstrom sme to ukazali, len ci s tym nieco spravia, to pochybujem.
Profilova fotka
tak obhliadka za nami - v Abstelleraume rozbity sadrokarton, zvoncek zvoni ako sirena - a neda sa s tym nic robit, vonku sme mali v casti terasy zaspinenu fasadu a na jednom mieste pod travovym kobercom bola jama, ak by sme si to nevsimli, tak v case lejakov tam mame neplanovane jazierko...no a ta odpadkaren bude nastastie zamykatelna len pre nasu bytovku, tak pre 12 bytov sa snad bude dat ustrazit poriadok...uvidime..a mame aj rakuskeho suseda :), teda okrem ostatnych slovenskych:)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
jj tie zvonceky zvona jak besne, treba nejak poriesit, ci sa to neda nejako stisit... u mna len vymenili jednu klucku na okne, zasparovali opadnutu omietku nad vetrakmi, jedny dvere nedoliehaju, ale to nastavia, s tym nebude problem plus diery navrtat na zarubnu na istiace body z bezp.dveri
Profilova fotka
@cyan len mala otazka, ako rychlo prisli nainstalovat A1tkari linku a net? Este jedna otazka mozno aj pre ostatnych, nasli sme v krabici s kurenim jednu prazdnu hadicu (husi krk), len sme sa zabudli spytat, kam vedie. Nemate niekto ponatia o tom? Konkretne mame byt 6/3.
Profilova fotka
@mareko4 neviem ci si osg alebo ebsg, ale nam tu boli uz stisovat zvonceky... inac to bola hruza, ze clovek pocul z vedlajsej budovy o com sa tam bavia =-)
@mareko4 u teba boli aj oknari? unas nie a potrebujem klucku vymenit .nahodou priamy kontakt nemas?dakujem
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bublifukk co aj tebe klucka cuka pri pootoceni? mne staru nechal gratis :) kontakt office@weinzetl.at
@cucuriedka som ebsg, ked som si vonku zazvonil, tak az dole pocut zvonenie... musim napisat nasej doris, nech s tym nieco urobi...
@michala.s dnes pri odchode som videl jedno auto z A1 prichadzat na SFS... ja si to planujem dat az v januari, akcia trva do 31. januara, zatial mi to neponahla...a mozno naskoci od inej firmy aj nejaka akcia, uvidime
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mareko4 my sme od netu pracovne zavisli, takze objednavame mozno uz v pondelok, nech to co mozno najviac urychlime :)
@cyan u tej easybank, aky si si dal ucet, ten najjednoduchsi alebo kde musi byt minimalny zostatok 2500 euro?
@mareko4 je spinava-oranzova ako keby od zaschnutej montaznej peny
Profilova fotka
@cyan dik za info. monoblok asi musim nechat dat spravit tym rakusakom na zozname. :) alebo uz to tu niekto montoval svojpomocne? :) za par piv by mi nechcel namontovat? :D @all otazka na RHckarov : hybali ste niekto s tym zmakcovacom vody v pivnici? Chcem pod neho polozit o dalsi vikend dlazbu a neviem co s nim. Teraz je len na velkej kocke polystyrenu.
@piother ........no pockaj,pockaj,kolko je to presne "za par piv"aby som vedel ci sa mi to oplati, keby som to vedel,akoze to neviem ?!?!((( :-) )))
Profilova fotka
@foxo no takto :) do pivnice planujem klubovnu (biliard s pongovou doskou) :) tam casom potiahnem kabel ako spominal @cyan . cize ak by sme sa ze kamaratili (vekovy rozdiel nehra rolu, budeme tam jeden z najml. parov), tak to vlastne robis pre seba :D
@piother ....velmi pekne si to napisal |-| a ako bude v klube otvorene???,dufam,ze do rana :-) alebo kym ta neprizabije manzelka ??? 8-(
Profilova fotka
@foxo a prave preto, aby nas neprizabili manzelky (A: "ze preco nie si doma" a B: "preco su vsetci u nas doma"), berte so sebou tie svoje (do vrecka ich oblubeny film) a samozrejme spolu s kolacom, nech maju co porovnavat a vymienat nejake tie receptiky :) grilovane kridelka na sladko niekto rad? :D
Profilova fotka
@piother Ja som si ho vymenil sam, tak ak chces, za"par piv" sa vieme dohodnut :). Co sa tyka najmladsie apru, tak neboj, je nas tam viacero mladych. :)
....nooo nehovoril som to,sama mladez :-) a uz som v prd... !!! :-(
@piother ...je to tak,ale este si zabudol na C:" kde si sa ozral jak prasa" ??? 8-) a to si bol iba s kamosmi na dve piva.
@piother ide to svojpomocne, len treba dvoch ludi ;-)
Profilova fotka
@moriak vezmeme aj @foxo -a ;) k dobremu pivu sa vela dobrych ludi zmesti. A taka chlapska robota ako je vymena "cohosi" na streche si pivo s dalsimi chlapmi priam ziada.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@piother servus, byvam vedla teba( RH 22) daval som do pivnice PVC-krytinu takze obycajne linoleum a zmakcovac vody obkolesili a vobec s tym nehybali je fixne dany tak som do toho nesprtal....dali okolo neho taku gumenu listu, vyzera to v celkom dobre...
@martino1111 ako to dopadlo s policajnou kontrolou, mali nejake pripomienky ohladne bezpecnosti? ci z ich strany to zostalo bez odozvy? dostal si od nich nejaky list?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?