Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
Ja sa tiez nedivim, ze tu Kopciansku nechcu otvorit, a otvorene poviem, ze ani nie som za otvorenie tej cesty, lebo by som nechcel mat velku premavku v strede dediny.
@susi206 Ahoj, aké dotazníky? Čo sa v nich píše?
@cucuriedka hej to viem ze sme na spolocny satelit, ale na to potrebujem aj nejaku kartu nie? viem ze asi ty nebudes vediet.... a dik za ten b.net, sme dostali od nich letak tak to pozriem!
@hadimrska14 dupla! potrebujes receiver a kartu pre nase programy
.....vopred sa ospravedlnujem vsetkym estetom,domacim architektom ci zahradnym designerom,ze budem mat na plote to zelene cudo,co mi zabrani vidiet ten neskutocny bordel na protilahlej stavbe alebo naopak okoloiduci ludkovia neuvidia ako pocas letnych dni pocitam na terase bankovky, triedim drahe kamene alebo si davam domacu tlacenku s cibulkou.Zaroven tak utuzim susedske vztahy,lebo sa tymto eliminuje zavist a nevrazivost.Volil som tuto" zelenu clonu" ako mensie zlo proti bambusovemu alebo rakosovemu plotu. :-)
@moriak dakujem a vies my poradit aj od koho sa karta oplati najviac? :) Dakujem
@hadimrska14 najviac sa oplati karta od foxa, ber len kreditnu, ja som s nou spokojny, zadarmo si nakupim a foxo to potom zacvaka :-)
@hadimrska14 no kedze momentalne patri cslink aj skylink jednej firme.... teoreticky najvascia zaruka na to ze ti ceske programy zostanu (su len v 'testovacej' prevadzke) je cslink karta registrovana na cesku domacnost. V praxi je to ale jedno. Dolezitejsi je dobry receiver, tie karty stoja zlomok jeho ceny.
@mareko4 ...a ja somar zene nadavam,ze vela mina a Ty mas nasu kartu 8-( Ktory ze to bude tvoj byt,nech tam nieco vyvediem?!?! :-o
...zase chytali!!! boze moj -- tento mesiac som minul uz tretie pampersky !!! :-N
@foxo kedy a kde?
@deniska13 taky starsi manzelsky par ich chodi rozdavat a poto zbierat. je vidno ze starostka ma zaujem
Článok sa načítava...
zasa????? oni si nedaju pokoj? kde a kedy? ...ja sa bojim ist z domu uz. vecer si idem pozriet jedno auto...nemam na to nervy
@susi206 kto co ide rozdavat? tie plienky? a potom posr..e ich zbiera? a starostka ma o ne zaujem??? jeeeezus krajst, kde som sa to prestahoval....
....jeeeziis,prepacte :-) chyba v komunikacii -- nie policajti ale polovnici :-( nie auta ale zajace !!! :-. ale v prvom momente som si aj tak cvrkol . 8-)
@ljboy ...uz viem,preco si zhanal tolko chlastu,dal si si uz rakuske znacky a ked niekoho capnu,tak to doma oslavujete !?! :-)
@mareko4 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
no.....sranda musi byť...aj ked sa človek pri tom poserie :-S
@foxo presne tak a uz mi dochadza metaxa tak zhanam domacu marhulovicu :)
@ljboy ...noo ale tej Metaxi bolo neumerne viac ako kontrol 8-( dokonca este nebola ani jedna pokuta,aby to neskoncilo tak,ze my budeme dalej jazdit na sk znackach a Ty budes na antabuse na Prednej hore.?!? :-o
@ljboy ...a co je uplne najhorsie,ani NEULEJES !!!! :-p
....za auto Seat,Toledo AMG rocnik 2006,mi vyrubili NOVA dan 570 euri,do prdele .........?!?!? 8-(
@foxo sak pockaj ulejem ulejem, len som sa k tomu este nedostal :) ... ale tak neviem ci mi nevypijes vsetko, lebo po 570 euroch musis mat riadny apetit :)
@all dostal som odpoved od Hoffmana ohladom solarnych panelov ... takze by nam to mali zapocitat az vo vyuctovani za rok 2012 .. cize si este pockame
@ljboy super dik za odpoved. Neda mi sa ho nespytat, ze preco az za rok 2012?!!!! Ci aj nam staci potom tie nedoplatky uhradit? Uz ste dostali vsetci vyuctovanie? Nam este neprislo, aj ked podla susedov tusim, na co sa mam pripravit...... Otazka po mimo k tomu. Nezda sa vam to vseobecne prehnany nedoplatok? Na RHcku vraj aj okolo 600eur je nedoplatok. Ved ked zalohove platby dali mesacne 60Eur, tak rocne to urobi 720Eur. ako je mozne za 4mesiace max pri zaplateni 240eur v zalohovych platbach este urobit spotrebu na dalsich 600Eur? Panely nepanely, nizkoenergeticka buda, ale co je moc sa mi zda moc.
@slummdog tak toto tu mi presne odpisal Hoffmann, aj s vykricnikmi ako sa patri .... Es gibt für das Jahr 2011 noch keine Abrechnung der Solaranlage! Wird erst bei der Abrechnung 2012 eingearbeitet!
@slummdog 600e za to kratke obdobie i ked zimne je vela. su 2 moznosti, bud je to zle zrealizovane (na WBF su normy na tepelne straty - spytaj sa pani G.), alebo robite nieco zle - nevhodne nastavenie, caste nevhodne vetranie a podobne
@moriak no pisem, my sme este vyuctovanie nedostali, ale sused mal tolko nedoplatok a to tu byvaju kratsie ako my. Nastavene to mam skoro stale na 20stupnov, len kym boli tie mrazy, tak som to davala na 22-23, max 25stupnov na noc. Vtedy som vobec nevetrala, teraz posldny mesiac, co je teplejsie obcas vyvetram niekedy Zda sa mi to tiez riadny peniaz, ved doma nebehame v plavkach, ale normalne v dlhych rukavoch
@slummdog nepoznam vas system. Ale v praxi nemas zvysovat v zime teplotu. Je na to vykurovacia krivka, ta riesi zvysenie teploty vody prave v zavislosti na vonkajsej teplote.
@moriak tak tomu nerozumiem, len ked je v dome zima a deti mi lozia po zemi, tak musim prikurit trosku na teplote a ved pisali Pinetz v papieroch, ze tusim tych 20 je optimum

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?