Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@cucuriedka ved nech chodia, mne je to fuk, aj do Billy tu chodia. Ja by som tu prijala Hofer :-N @ljboy spytam sa muza pre istotu, ale co som videla apocula, tak ten typenschein nepytal a oni databazy nemaju s predajcom aut prepojene, cize nic nekukal v systeme. @susi206 wow, to ake auto taku nizku nova dan malo? Uprimne zavidim. Zatial co pocuval, okolo 800-900 eur vsetko doradu, nove, starsie......
@susi206 druzstvo sa od toho plne distancuje, zevraj to je vec obce
@susi206 a syncek moze kludne hadzat kamene, vsetky okna maju prirodnu ochranu v podobe suvislej vrstvy piesku co sa z cesty naprasila :)
@slummdog peugeot 206 2006r
Profilova fotka
@ljboy no to mi je luto ze na to druzstvo kasle, lebo podla mna ked neni prijazdova cesta k bytovkam tak to akoby ani projekt nedokoncili a nemali by ho skolaudovat (iba moj nazor). smutne :-(
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@susi206 ...je fantasticke pocuvat ako slovensky supermani byvajuci v Kittsee uz desat rokov siria okolo seba len lasku,dobro a fantasticke medziludske vztahy,kym sa tam na Steinfeldsiedlung neprestahuje banda debilov,ktory sa idu pozabijat a dokonca starostka a cele Kittsee ich ma plne zuby a to cele stihli za ubohe tri mesiace,fuj je mi zo mna zle !!! 8-)
@cyan no a to znamena ze ked denne chodis do BA tak ten mesiac sa ti stale predlzuje,....takže ti nemozu nic!
@cyan ahoj, kedze nie som moc nemecky zdatna, vedel by si mi povedat ci tam pisu nieco aj o firemnych autach?
@foxo vystihol si to krásne :-D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@susi206 nie je pravda. Potom sa zacne dotahovanie, kde mas centrum zaujmov a ze chodis dennodenne domov do AT a uz to nie je o neprerusenom pobyte v krajine.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no cyan tu dal krasny prispevok! takže ti staci dokazat ze jazdis do BA denno denne ale nie nakupovat ale do prace! no a v druhom rade sa tu nespominaju firemne auta. slovenska firma ktora si dava do nakladov auto nemoze byt na rakuskych znackach. podstatne je nemat auto na seba!
cyan to vyrieši raz dva...stačí sa pošťouchat na nete :-D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan ... Eine Person mit Wohnsitz in Österreich und Beschäftigung in Deutschland, die ein Fahrzeug mit deutschem Kennzeichen lenkt, muss dieses also nicht der NoVA unterziehen, wenn mit Fahrtenbuch nachgewiesen werden kann, dass das Fahrzeug überwiegend in Deutschland genutzt wird. ... Cize ked si budem pisat knihu jazd, a v nej bude napisane, ze to auto pouzivam hlavne na slovenskych cestach, tak by to malo byt v pohode, aj ked to nie je firemne auto, ci?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan ...tak si nas ukludnil,konecne sa nam ulavilo,teda az do doby kym niekto nepovie ze ich zas niekde videl. :-) Stastny su ludia,co necitaju MS ,kludne si dalej jazdia na SK znackach a su v pohode.Ale POZOR stali zase pri Bille alebo kostole -- je to jedno, kolotoc zarucenych postupov,otazok,zakonov a ostatnych blbosti moze zasa zacat alebo ....... :-N
tiez si myslim ze tu robia na nas len bububu a cakaju koho nachytaju a zo strachu zaplati. podstatne je vediet super nemecky a hned im to clovek vysvetli. samozrejme slusne.
@foxo kedy tam zasa stali, dnes???
.....?!?! :-(
Pises ze zasa stali pri bille. Tak sa pýtam že kedy 8-(
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan možno neskoro píšem ale minulý týždeň bola otvorená a myslím, že aj dnes bude :-)
Profilova fotka
no dnes boli za billou opisovat znacky aut o tristvrte na osem rano - obsmietalo sa finanzamt auto.
riešili ste už niekto tú nova daň aj na leasingové auto ... bez možnosti prepisu špzetiek na rakúske ?? dik
@cucuriedka no co ti odpísali zo solvitu?
Profilova fotka
@susi206 postla som to stranku dve dozadu.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?