Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
aj my sme dostali od nich ponuku a prave rozmyslame ako to dat spravit.... Pls kupelna je v standarde vykachlickovana do vysky zarubne alebo az po strop? Vdaka
ahojte priatelia, dávam do pozornosti, hlavne tým, ktorí ich poznajú : http://www.pluska.sk:80/soubiznis/dom...
Profilova fotka
@mongolisko pekne pekne, este keby im doslo ze co robili nelegalne... lebo z toho clanku sa akurat vyhovara na to ze ludom sa nepaci ze platili za co nemuseli... takto to vyznie ze ludia naleteli niecomu co je skor seda zona, nez nieco nelegalne... a skutocnost je podstatne insia.
@cucuriedka skús sa opýtať právnika čo on na takýto výklad..."Ich štve, že zaplatili províziu za niečo, čo dodatočne zistili, že nemuseli platiť. Ale to je normálna realitná činnosť".
@cucuriedka ....ja viem,len som Ta trosku natahoval . :-) 8-)
ahojte, ja som druha etapa a ešte som žiaden mail ohľadom obkladov nedostala..mam sa mu ozvať ja ? a ešte raz tá istá otázka, nechce niekto predať vzorky obkladav.. ? pršla by som si po ne aj do Kittsee :)
...tak to cudo ,co vcera robili na buducej ceste je poziarny hydrant :-) Mame hlasice,mame hydrant,treba uz len par ciganov aby horelo,ale kde ich v at zobrat??? :-) Haloo,haloo je tam Lunik IX,potre.............!?!?!
@foxo 4km severo vychodne je ich dost - kopcany.
Pýtať si 3 litre za nieco co si vie clovek za jeden den vybehat u druzstva sam...je naozaj drzost. horsie je ze to nie je ilegalne a mozu jej fukat praskovy cukor do riťky. vela ludi jej to zaplatilo lebo nemalo vedomosti...aj ked na tej obrovskej tabuli je vsetko napisane. KOHO CHYTILI POLICAJTI PRI KONTROLE???? BOLI HUSTÍ????
Profilova fotka
@foxo na kopcianskej? :-D dva krat nehovor, su veeeeelmo blizko ;-)
@martinasu cau druha etapa,vzorky nemam,ale ked chces mozes sa u nas sobota - nedela pozriet ako to priblizne vyzera /dvere,wc a pod./Je to stiege 8,daj vediet dopredu. :-)
podľa Rakušákov sme asi cigáni my, terajší aj budúci obyvatelia ..... keď sa k nám takto spravajú...podľa toho čo si tu čítam, som strašne sklamaná z ich prístupu. Všetko sme slušné rodiny, čo si tam za byvanie zaplatia nemalé peniaze, nehovoriac o tom, koľko na nás zarobia ešte ďalšie firmy za Sonderwunsche..atď. A vďaka za to, je len totálna ignorácia na úradoch, ohľadom cesty a samozrejme neustále policajné kontroly na cestách..., jaa by som im tam dala najradšej ale na rok našich riadnych cignov, potom by nám ruky bozkávali, keby sme sa vrátili... :-x
Článok sa načítava...
@cucuriedka ...tak na Kopciansku som uplne zabudol!!! 8-( Pre istotu idem teda kupit aspon jeden minimax,KEBY NIECO !!! :-o
@martinasu ...tak s tym nemozem suhlasit,po rokoch totalnej izolacie nas bohuzial predchadzala velmi zla povest ]-( tot este nedavno nas vitali na obchodoch cedule "SLOVACI NEKRADNITE"co urcite nebol vymysel rakusanov,ale ich skusenost,chvalabohu taketo tabule zmizli a my pristahovalci musime ukazat a hlavne dokazat,ze sme normalne slusni ludia.Nechcem moralizovat,ale blbca na urade obcas stretnes vsade na svete |-| ,policajti si robia svoju robotu na rozdiel od nasich a mozes sa spolahnut,ze ked ich budes potrebovat aj naozaj pridu a pomozu.A,ze nas budu nahanat za prepisanie auta je predca uplne prirodzene,su to predca ich zakony a my sa nimi budeme musiet riadit tiez. :-) Amen.
Profilova fotka
Inak v zmluve ste mali nieco o pristupovej ceste, ze dokedy by mala byt hotova?
vďaka za kázeň foxo, keď je to tak, hneď sa mi tam pôjde lepšie bývať :-D
@martinasu .....ja viem,ja viem ale v minulom zivote som bol knaz a ked ma odtial vyhodili tak ucitel. :-) 8-)
Profilova fotka
@foxo jj suhlasim s tebou, tu tim ludom zalez (hlavne starsej generacii) na zdraveni, a sem tam aj v dobrom vyzvedaju aby vedeli cloveka zaradit (ked vas stretavaju). Ale v podstate to zdravenie je aj na slovenskej dedine - zdravia sa vsetci aj ked sa nepoznaju. No je na nas ako nas budu vnimat...
@susi206 pekne vieš človeka potešiť... :-)
@susi206 ja som videla ze riesili 7 aut ale nevim nic konkretne radsej sme sa nepriblizovali a boli sme radi ze sme dosli domov 10 minut predtym ako zacali stopovat Bolo tam 5 obycajnych policatov. @foxo niet sa im co cudovat, toz cerstva skusenost z piatku kedy sa naky slovak na velkom aute dost nebezpecne otacal na ceste na co mu rakusky dedko zacal nieco hovorit a ten slovak mu ukazal prostrednik a odisiel autom prec
@all takze pre toto bol vcera ten humbuk =-) Presseaussendung vom 28.03.2012, 10:29 Uhr: Verdacht des Einbruchsdiebstahles Einbruchsdiebstahl in Kittsee – Klärung! Presseaussendung der SID Burgenland Im Zuge einer Schwerpunktaktion am 27.03.2012, um 21.00 Uhr, wurde ein 19-jähriger slowakischer Staatsangehöriger wegen des Verdachtes des Einbruchsdiebstahles von Beamten der Polizeiinspektion Kittsee vorläufig festgenommen. Der 19-Jährige steht im Verdacht in der Zeit vom 20. bis 24.02.2012 in ein Einfamilienhaus in Kittsee eingebrochen zu sein und Gegenstände im Wert von € 5.000,-- gestohlen zu haben. Auch wird er verdächtigt, am 27.03.2012 durch Abzwicken des Maschendrahtzaunes versucht zu haben, auf dasselbe Anwesen zu gelangen. Er dürfte aber bei seinem Vorhaben gestört worden sein und ergriff die Flucht. Aufgrund seines verdächtigen Verhaltens wurde er von den Beamten im Bereich des Bahnhofes in Kittsee um 21.00 Uhr angehalten, wobei bei ihm auch Einbruchswerkzeug vorgefunden und sichergestellt werden konnte. Bei seiner Einvernahme verstrickte er sich in Widersprüche. Über Anordnung der Staatsanwaltschaft Eisenstadt wurde der Slowake auf freiem Fuß angezeigt.
Profilova fotka
@fishie no neviem riadne po nemecky, ale bol to slovak z kittsee, alebo iba slovak a nepisu odkial?
Profilova fotka
inac taketo veci aku reklamu robia slovakom... :-S
ja by som to takto nepausalizoval, ze "reklama slovakom" , proste zlodej. To ako kebyze poviem ze robi hanbu blondakom ak bol blondak, alebo ak bol vysoky, tak vysokym ludom. :) Ale ludia sa samozrejme chytia hocicoho ked nas slovakov v Kittsee budu ohovarat..
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cucuriedka ani ja az tak dobre nemcinu neovladam, ale z kontextu nevyplyva, ze by v Kittsee zil.... skor tu ma len " dobru zarobkovu cinnost" :-|
Profilova fotka
@rado9999 no ved, ale herr Tomaschitz to pekne napisal v tom clanku, ze nekradnu slovaci co tu byvaju, ze to tak nemoze povedat, ale ze CPckari... myslim ze si to uvedomuju.
...takze chvalabohu zlodeja maju pekne pod zamkom.Ked si spomeniem ako mne vykradli zahradnu chatku /skodu som mal skoro 600 euro a ked som zavolal policajtov 8-( povedali,ze nemozu prist,lebo nemaju benzin !!! kur.. ! kur.. ! a este raz kur.. !!! 8-)
Ked som prechadzal popri nich o cca 20:30, videl som tam aj dodavku finanzpolizei.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?