Menu Forum

Indukčné dosky - skúsenosti

(sk & cz)
7. aug 2019  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
maminecka2
3
Registrovala sa 27. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 915 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
maminecka2
3
Registrovala sa 27. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 915 príspevkov. Okres Bratislava.
 @coroner26 Ak chcem taku riedku, tak musim na 3-ke, ale trvaaaa to emoticon , ak dame 4-ku uz sa preprazi a je taka ta husta. Ale zvykli sme si emoticon
6. júl o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milzet
Registroval sa 9. júla 2019 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
milzet
Registroval sa 9. júla 2019 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Galanta.
 @nice202 ano olutovali indukčná doska po 1/2r ostala ako poprsksná/upozornujem že sme st.ludiacca57r obaja a davali sme na nz pozoropravar pri vymienani tvrdil že neni popraskaná ale poškriabaná..nejde mi to do hlavynaozaj som vytiahol malý hrnček večer s zbytkom polivky a ako som zapol indukťnú platňu počul som ako praskla.opravar mi ju ukazal z druhej strany a naozaj nebolo vidno z druhej strany že by bola prasknutá hm....neuveritelné
9. júl o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
johnyfly1
Registroval sa 2. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 360 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Kysucké Nové Mesto.
  • Už bývam v byte
fotoportrét
fotoportrét
johnyfly1
Registroval sa 2. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 360 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Kysucké Nové Mesto.
  • Už bývam v byte
 @milzet ja mam indukcku uz hadam 4roky a je len trochu doskrabana emoticon a uz mi na nu spadla aj vodovaha emoticon a stale drzi emoticon
14. júl o 16:43  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
martin3333martin
Registroval sa 7. augusta 2019 na modrastrecha.cz. Pridal 1 príspevok. Okres Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
martin3333martin
Registroval sa 7. augusta 2019 na modrastrecha.cz. Pridal 1 príspevok. Okres Bruntál.
 Zdravim,

Máme indukčný varič Candy... Ak dáme hrniec alebo panvicu, ktorá je určená na indukčný varič, zohrieva cca 10 min a potom začne cvakať ako by nepodporoval daný riad. Presunieme na vedlajšiu dosku zase cca 10min varí a opäť začne cvakať. Neviete kde by mohla byť chyba?
7. aug o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš