Indukčné dosky - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Přemýšlím o koupi indukční varné desky do nového bytečku. Vím, že je k vaření třeba spešl nádobí a o to mi ani tak moc nejde. Spíš jsem se dočetla, že indukce při vaření vydávají divný pískavý zvuk. Budeme mít obývák spojený s kuchyní, takže si to neumím představit. Máte někdo s indukcí zkušenost? Díky
Odpovedať
@titanius vsetky indukcie su na 220V ale potrebuju dve samostatne fazy aby fungovali plnohodnotne. Zapojis ju aj na jednu fazu 220V ale nevyzuzijes plny vykon. Vsetko sa podrobnejsie docitas aj v tejto diskusii bolo to tu pisane uz asi 100x @wi5hmaster kuk na toto https://www.youtube.com/watch?v=N1VtL...
Odpovedať
@lalilovka BOSH aj Siemens maju vyborne indukcie len to ovladanie maju nesikovne. Chyba mi tam bezec +/- pre kazdu zonu samostatne.
Odpovedať
@pacho74 ja mam teraz elektrolux a chcem skusit inu, snad si na to ovladanie zvyknem
Odpovedať
Ahojte, chcela by som si kúpiť indukčnú dosku Electrolux EHH 6340 FSK. V jednej recenzii som našla, že doska piští, často tuka a je hlučná. Máte s ňou niekto takúto skúsenosť? Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
@titanius mame ju doma, ked pozries prispevky spatne, najdes ako to zapojit na 220V. Ostatne je tak ako pisal Pacho74. ID funguje super, bez problemov uz viac ako pol roka. sme spokojny.
Odpovedať
@adaboh mali ju susedia a nevsimol som si nejake obzvlast silne piskanie. Rovnake ako u inych. Akusticky prejav dosiek dost zaleci od pouzitych hrncov a pokrievok. Cim tensi a lahci material tym je varenie hlucnejsie. Aspon podla mojich skusenmosti. Potom je to aj o tom ci je hrniec plny alebo poloprazdny. Tukanie maju na svedomi tez hrnce kvoli tepelnej roztaznosti .
Odpovedať
Prosim neviete preco nam doska ohrieva len v strede hrnca, pricom hrniec ma rozmery vyhovujuce pouzitiu na celom okruhu co je 29cm priemer? Ohrieva sa len vnutorny...vid foto, doska Amica
Odpovedať
ahojte potrebujem poradit. Indukcnu dosku ma zapojit nejaky technik s razitkom? alebo si ju mozeme zapojit sami? Padne tam zaruka? Pytam sa, pretoze dnes prisla a nic take o konkretnom technikovi tam nic nepisu. Dakujem za reakcie
Odpovedať
@amoremiro je dno úplne rovné? prilieha celou plochou na platňu? vyskúšaj inú nádobu
Odpovedať
@dejna4 na uplatnenie záruky budeš potrebovať potvrdenie, dokonca i pre poisťovňu, ak sa toho vzdáš môžeš dosku zapojiť , následky znášaš sám, ak to zapojí človek ktorý sa v el. vyzná nie je problém ak je výrobok funkčný, no ak je nefunkčný po zapojení výrobná vada , záruku ti neuznajú
Odpovedať
@duzu dakujem a vies mi povedat kde zozeniem pana s razitkom ? :)
Odpovedať
Ahoj, líbí se mi 2 desky: Electrolux EHI 6540FHK a Electrolux EHL 7640 FOK Máte někdo osobní zkušenosti? Dá se v této ceně kolem cca 10 000 Kč koupit něco lepšího? Děkuji moc za rady.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dejna4 spýtaj sa v najbižšom elektre, zabezpečuje to každý väčší obchod
Odpovedať
má niekto mora?
Odpovedať
@anfer moru mají tchánovci a musím říct, že se děsně blbě ovládá. Ale nevím přesně typ té desky.
Odpovedať
Prosim vas, pouzivate na indukcne dosky aj tie sklene kryty - chranice?
Odpovedať
@lubinkag. to existuje? Nikdy jsem nic takovýho neviděla. @saurauia naši Moru jsem se pořádně naučila ovládat, až mi na ní roční syn našel všechny klávesový zkratky, o kterých jsem do té doby neměla tušení :-D
Odpovedať
@lubinkag. ake sklenene kryty ? @amoremiro co sa tyka indukcii tak ked je tu nejaky vaznejsi problem tak je to vacsinou znacka AMICA. Neorvnostou to nemusi byt . Dobre indukcie funguju niekdy az do 1cm nad sklom. Takze aj ked podvihnes este by mala ist. To skor vyzera na problem s rozpoznavanim velkosti alebo ta panvica ma dost feromagnetickeho materialu len v strede. Na inej velkej indukcii ta panvica hreje normalne na celej ploche ? @duzu inak nedavno sopm zaregistroval ze mi indukcia niekedy rozeravy sendvicove dno az do oranzova . Este som sa s tym nestretol a bezne davam pod panvice papierove utierky. Robie to len dva konkretne hrnce :-)
Odpovedať
Nemysli skor sklenené kryty na plynovy sporak?
Odpovedať
@johnyfly1 @pacho74 taketo nieco myslim: https://www.google.ch/search?q=ochran...
Odpovedať
@lubinkag. Na indukciu uplna zbytocnost.
Odpovedať
@lubinkag. Poriadná hlúposť.
Odpovedať
Ahojte, poprosim skusenejsich o nazor na tuto dosku Bosch PVS851FB1E https://www.datart.sk/indukcna-varna-... podmienky vyberu boli : flexi zona, sirsia ako 60cm, cierna farba, ovladanie ine ako +-. vdaka za postrehy
Odpovedať
Nechci zbytečně zakládat novou diskuzi, ale nemáte někdo zkušenosti s indukční deskou Electrolux LIT60430? Nikde nic moc nemůžu najít .... Díky :-)
Odpovedať
https://www.mall.cz/elektricke-varne-...
Odpovedať
@ruren @pacho74 Preco hlupost? nemam to, ale zaujima ma vas nazor, preco hlupost. Zaujima ma aj nazor tych, co to maju.
Odpovedať
@lubinkag. Ahoj, ja som také krycie dosky zo skla kúpila mojej mame v kaufland vo výpredaji za 3,-€. Používa to lebo ma malú kuchyňu a ak dovari ukladá si name pečivo. A ocenila ich aj keď jej vypadla miska z vrchnej skrinky a našťastie sa nič nerozbilo. Ja osobne by som to ale nepoužívala, pre mna to nevyzerá pekne a nechcelo by sa mi ich dávať stále hore dole.
Odpovedať
@zarrinka Dakujem :-) :-)
Odpovedať
@lubinkag. lebo indukcia sa lahko cisti tak neviem preco by som tam daval este dalsie sklo. Jedine fakt ze mas nad doskou skrinku kde mas tazke veci ktore ti mozu dosku rozbit.
Odpovedať
@denessa doska v pohode @dorali Bosh ma dobre dosky ale nie moc sikovne ovladanie . Niekomu to ale nevadi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?