Ako doladiť kuchyňu

Ahojte. Vybrali sme si kuchyňu lesklu Satin. Potrebujeme doladiť všetko - prac.dosku, drez, podlahu...všetko. Budem rada za rady. 😉
Odpovedať
kupit jednu dlazdicu, zobrat pod pazuchu a obchadzat obchody a prikladat
Odpovedať
@zita19 boli sme pozrieť...ale tooolko odtieňov je vsetkeho 🤭
Odpovedať
@coricova presne kvoli tomu hovorim zobrat dlazdicu a prikladat. Hned uvidis co ano, co asi, co mozno, co urcite nie
Odpovedať
Profilova fotka
Skusit bytoveho dizajnera ma farbocit lepsi ako bezny clovek. Viem to lebo bym zakaznik vyberie farbu ja uz mam nabytok namerany a pomaly aj s vyrobou mozem zacat len stale neviem z coho 😀😀😀
Odpovedať
Profilova fotka
Najlepšie myslím, že by to vyniklo s drevom, plus drez čierny, myslím, že to je kombinácia, ktorou sa nedá nič pokaziť.
Odpovedať
nooo a ziadnu vizualizaciu kuchyne nemas? podla nej by sa ti mohlo tiez fajn riadit. kde si budete davat robit kuchynu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Vseobecna otazka... Prac dosku tmavsieho az tmaveho odtiena. Drez chces inox ci kamen.. Podlahu chces dlazbu, drevo, parkety, laminat, kompozit... Kuchyna je oddelena... Ma tam byt rovnaka podlaha ako v jedalni/obyvke...
Odpovedať
Profilova fotka
Vedela by som si k tomu predstaviť drevodekor stredne hnedej farby, napr. dub klasik alebo nieco podobne a ciernu pracovnu dosku s čiernym drezom. Zastenu bud rovnaku ako doska, alebo drevodekor. Zalezi, aka svetla bude kuchyna, ak nevadi viac čiernej, tak radsej ako dosku. Podlahu tiež dub. Ak chcete na podlahu dlazbu, tak oktagon rovnakej/co najpodobnejsej farby, ako tento satin.
Odpovedať
Profilova fotka
niečo takéto, s tými farbami, ako som popísala vyššie.
Odpovedať
Vyzerá to veľmi dobre, no najlepšie to uvidiš práve pri prirovnávaní. Bežne tak ľudia chodia, keď si chcú jednotlivé farby dopasovať
Odpovedať
Profilova fotka
Kronospan ma aj aplikaciu kde si vies nakombinovat dekory k sebe, ze poskusat ktore by k sebe isli 😉
Odpovedať
Viem si predstaviť bielu zástenu, drevenú dosku a tiež taký smotanový drez, bude to príjemné teplé 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mne by sa to pacilo aj prestne takto ako to je. pokial by ste chceli drevodekorovu dosku, poriesil ny som asi cierne umyvadlo, aby sa to tak trocha rozbilo, zastenu by som ponechal aj bielu
Odpovedať
k tejto farbe si viem bez problemov predstavit aj drevodekor, aj bielu, aj ciernu, tak by som si to asi vyskusala v nejakom programe navrhnut farby a nakombinovat, aby si videla akoby to spolu ladilo aku mas predstavu o skrinkach a podrobnosti, ja som si to tak urobila 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?