Akého výrobcu kuchyne zvoliť?

Dobrý deň. Potrebujem poradiť. Máme 3 cenové ponuky na kuchyňu od Dalno, Meuble Ziobro(Poliaci) a od stolára. Cenovo rozdiel cca 1.000€. Ktorú variantu by ste volili vy? Materiál vyzerá rovnako len sa bojím čo bude po rokoch používania alebo aby som nečakala na kuchyňu polroka napr.od Poliakov. Ďakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
@mia091 .tak tuto dilemu práve riešim len čakám ešte na cenové ponuky
Odpovedať
@mia091 to je uplne jedno aj tak vsetci objednavaju dierka a dekory v jednej kvalite vacsinou od toho isteho vyrobcu. Kovania tak isto. My mame Dalno sme spokojni. No obyvacku stavanu skrinu mame od stolara a je to velmi podobna kvalita aj spracovanie....uz to nieje ako niekedy ze si stolar robil pomaly všetko sam...dnes to všetci iba objednaju pomaly komplet veci a zlozia to..
Odpovedať
@martinak15 v Dalno mi navrhli kraaasnu. Teraz čakáme ešte na detailnu ponuku od Poliaka. Lenže v Dalne mi povedali že ak im dám vedieť behom 7 dní, dajú mi 2 spotrebiče v hodnote 850€ zadarmo. Čiže by ma od nich výška kuchyňa na mieru 4.5000€. Moebelix a Decodom mi nakladal skrinky ake majú a buď ich chcem alebo nie
Odpovedať
@mia091 tak nečakajte. My sme s dalno spokojní
Odpovedať
@mia091
Odpovedať
@martinak15 krásna 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som chcela Dalno ale nakoniec to vyhrala ikea🙂
Odpovedať
@123choco123 a cenovo bol aký rozdiel? Oni robia v IKEI aj ja mieru alebo sa dá len vyskladať?
Odpovedať
Profilova fotka
@mia091 vyskladať ale majú toho toľko že napr naša vyzerá ako na mieru robená. Stolár mi spravil len pracovnu dosku nechcelo sa mi na ňu čakať a pár skriniek upravil. Cela linka má vyšla 5000€ bez spotrebičov. Ak chces kukni album
Odpovedať
@mia091 mozem vediet ake spotrebice? Teraz davaju umyvacku riadu za 615 Eur. Co Vam este ponukli? A ak smiem vediet ktore studio? Tiez sa prave rozhodujeme. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 v Dalno kuchyne mi niečo podobne nacenili na 6500€ V siko tiež Stolár mi povedal že za 5tisic by mi to nespravil
Odpovedať
Za mňa stolár jednoznačne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ti poliaci co si pisala maju peknu robotu, mam znameho co ma od nich uz cca 7 rokov a je stale pekna, maju bielu a je stale fajn, ze nie je zazltnuta ani nic take. Prisli pomerali, vybrali si odtiene co ako chcu, vysuvy, poslali ponuku, dohodli sa potom nabehli spravili a vybavene
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 velmi peknu kuchynu mate a to sedenie pri tom okne, to je paradne 😉
Odpovedať
@babennik dakujem 🙂 je to prerabka a kedze sme chceli okno zanechat tak sa to muselo tak vyriesit
Odpovedať
Ja mám takýto návrh...dneska boli Poliaci, som zvedavá na cenu. Myslela som si že to je nábytok na mieru ale asi som sa mýlila lebo mi tam dali skrinky ale sa zmestili, mám 3 veľkosti skriniek vedľa seba a na 3 miestach mi dajú kryciu listu aby nebolo vidno, že to nevychadza na mieru 😏
Odpovedať
Poliaci Meuble Ziobro o 2.000€ menej ako iní 😳
Odpovedať
@mia091 no to bohvieco nie je, ze ti navrhli 3 rozne velkosti a hentak to chcu riesit. skusila si aj nejakeho stolara?
Odpovedať
Trenab, cena kvalita super pomer
Odpovedať
@ernesti4 ešte nie
Odpovedať
@mia091 pri nich je trochu problém, že ti neporadia, že ti nevysvetlia, kde čo by bolo najlepšie a tak. My sme sa stretli so stolárom keď našim bolo treba novú kuchyňu a on prišiel povedali mu predstavu a hneď reagoval, čo ako môže nemôže byť a najmä prečo.
Odpovedať
@zdenoo1 ja som si dala spraviť návrh, tiež mi poradili čo je fajn, čo nie...zamilovala som sa do tej kuchyne lenže potom došlo vytriezvenie ...so spotrebičmi 7.000€. U Poliakov 5.000€ čiže môžme mať ešte šatník, obývačkovu stenu atď. A pochybujem že stolár túto cenu podlezie 😏
Odpovedať
Profilova fotka
Vacsina stolarov nie @mia091, s jednym som sa aj ja o tomto rozpravala a on sam mi povedal, ze to nie je sanca aby poliakov podliezol, ze take cosi nehrozi.
Odpovedať
@mia091 To mate dobre od Dalna nám dali ponuku 8300 € ( bez spotrebičov )na kuchyňu a stolár cca 4500 € ( bez spotrebičov ), môžem vedieť v ktorom Dalno štúdiu ste boli ? Ďakujem .
Odpovedať
Profilova fotka
@domi_333 Vraj veľa záleží to do akého štúdia ideš, že v ktorom meste. Známi nám to spomínali, že boli v dalne v dvoch rôznych štúdiách a rôzne ceny, ale aj tak to bolo dosť tak nakoniec cez nich ani nešli. Istota je zrejme obrátiť sa na stolára.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?