Večne upchate wc

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte prosím poraďte mi, už sme fakt zúfalý ,nikdy som taký problém nemal, ale odkedy sme v tomto dome ,je tu permanentne upchaty záchod,.je to novostavba cca 4 roky ,ale záchod sa upcha stále a furt, stačí ze clovek použije toaletu na velku potrebu ,a nemusí tam hodiť ani toaletny papier ,a už je upchaty, otazka znie môže byť to wc taký šmejd ze je stále upchate??? Rozmýšľam ci nové wc vyriesi problém ĎAKUJEM
Odpovedať
1
2
@melvik V mise je vidieť spod rímsy vytekať prúžok hrdze. Preteká z nádržky cez tesnenie splachovača. Najskôr vodný kameň. Treba vyčistiť splachovač, aby rovnako nedopadla aj nová misa…
Odpovedať
@dent to je jak zadarmo, ďakujem určite pôjdem pozrieť. Ešte zohnat niekoho kto to vymení
Odpovedať
@dedo758 ja tomu nerozumiem ale to sa za 3-4 roky vie tak pokaziť???
Odpovedať
Zaklincujem :Za komancov sme do bytoviek niekedy pisali: Racte malé hovna srať, lebo veľké nechce voda brať "😄
Odpovedať
@daralbajda tak toto sedi 😄 😄
Odpovedať
@melvik Nie pokaziť, usadí sa vodný kameň, tesnenie dobre nedosadne a už preteká..
Odpovedať
Profilova fotka
@melvik keď už budete vymieňať plavákový ventil, skúste nastaviť väčšie množstvo vody
Odpovedať
Profilova fotka
@jan45 presne to som chcela napisat. my sme mali podobny problem a aked sa nadstavilo len o trocha viacej vody, tak uz vsetko fachcilo tak ako malo a to sa pridalo len fakt malinko
Odpovedať
@jan45 musím zohnať niekoho kto sa v tom ozaj vyzná, lebo toto nám urobili hroznu pracu
Odpovedať
Darmo asi kupovat nove wecko ak je chybne spravene potrubie. Treba niekoho, kto sa do toho rozumie, ze by to prisiel omrknut, i ked je mi jasne ze najlepsie by bolo keby je chybne len to wecko 🙂
Odpovedať
Nie je vacsich nervov splachovat na viackrat. To, ked viem, ze som u niekoho, kto ma s weckom problem radsej vydrzim ako mat nervy. V dnesnej dobe by to malo ist vsetko na prvu supu 🙂
Odpovedať
@jaroonkel no názory sú tu rôzne, hlavne musím zohnať niekoho ozaj šikovného. Nie suflikanta ako toho čo toto robil
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?