Ktore ČOV je najlepsie?

Zdravim vsetkych, Vie mi prosim niekto poradit, ktore Čov je najlepsie a nejake znacky/firmy, ktore by ste odporucili? Rozhodli sme sa nedat zumpu, radsej cisticku. V akych cenach sa pohybuju? Dakujem
Odpovedať
@aces máme cca 2 roky Aquatec AT8 a zatiaľ spokojnosť, vyžaduje minimálnu starostlivosť, zopár obmedzení v čistiacich prostriedkoch sa dá bez problémov splniť, od užívateľa vyžaduje znalosť princípu čistenia a odkalovania (u mňa 2x ročne), 1x mesačne do nej nakuknúť pre vizuálnu kontrolu stavu, cena vtedy 2000 €, montáž a spustenie podľa podrobného návodu svojpomocne. 1x kontrolovaná výrobcom, na moju žiadosť - bezplatne. Problém bol iba s premnožením komárov v strednej - vyčistenej časti, vyriešený eko-bio k mojej spokojnosti 🙂
Odpovedať
@foox Dakujem velmi pekne za odporucenie. Zda sa, ze ste si dobre vybrali kedze ziadne vazne problemy. Urcite napisem Aquatech.
Odpovedať
@aces Aquatec VFL s.r.o. - čističky odpadových vôd - netvrdím, že sú najlepší, iba že ja som spokojný, s prístupom firmy, s dodávkou, s konzultáciami pri montáži, aj s čističkou, telefón zdvíhajú a pomáhajú ak treba
Odpovedať
Profilova fotka
koreňová ČOV
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?