Odkiaľ máte regály do špajze?

Prosím vás rozmýšľame nad tým či si regál dať vyrobiť u stolára alebo niekde za lacno kúpiť...chceme drevenne prosim viete poradiť ako to mate vy? A odkial ste kúpili ak to neslo cez stolara? Samozrejme ze hľadáme najlacnejšiu voľbu
Odpovedať
Profilova fotka
Normálne regále z hornbachu Kúpite aké chcete . Pozrite si stránku hornbachu .Majú kovové ., alebo s ddrevotrieskovou vyplňiu. Užšie, širšie. Treba pozerať akú záťaž vydržia. Celodrevené neviem či majú v ponuke . Ale my máme kovové a som spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
Kovové z hornbachu.
Odpovedať
@kuratko22222 ďakujem vypadá to úžasne len sme chceli drevo...a toto co mate vy nehrka nejak? Je to stabilné,pevne?
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 J ja som si myslela, že dám drevené od stolára. No dať kopec eur za regále do špajze sa mi nechcelo. Nehrkajú. Môžete ich ukotviť aj o stenu ak chcete My sme ich nechali volne stáť. Nemajú prečo spadnúť.A poličky si nastavíte sami ako chcete. Sa to iba šrubuje,pri skladaní. Tieto sú zrovna na malú záťaž. V záhr domku mám tiež z hornbachu ale tie sú pevnejšie. Dá sa vybrať . Alebo nemusíte z hornbachu. Do googlu dajte regále a nájde vám to kopec regálov.
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 Tieto máme v záhr domčeku Tie sú pevnejšie. https://www.hornbach.sk/shop/Regal-Ko... A pozerala som stranku hornbachu aj celodrevenné sú v ponuke.
Odpovedať
@kuratko22222 dakujem moc planujeme ist aj do toho hornbachu tak to tam pozrieme aj osobne
Odpovedať
@20nikuska2 v OBI aj v Hornbachu maju aj celodrevene policove systemy, podobne ako ma IKEA
Odpovedať
Profilova fotka
Mame drevodom, zo zbytkov sme urobili regale. Zadara 😁
Odpovedať
Profilova fotka
Som velmi spokojna
Odpovedať
Presne ma napadlo, že pokiaľ chcete drevodekor, tak treba drevené hranoly dať a ako poličky hrubšiu osb dosku a máte pekný regál do špajze 🙂
Odpovedať
@kamilka22381 skvelé využite zbytkového materálu a šetrenie financií. Skvelá práca
Odpovedať
Profilova fotka
Take jednoduche zvladne spravit kazdy sikovnejsi chlap z odpadoveho dreva. Svagor takto skocil k stolarovi a vyslo ho to par €
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mame IKEA Ivar, pozri u mna v albume ak chces...
Odpovedať
Profilova fotka
@wavrinecova12 manzel robil tu spajzu, ja som robila regale na pojde. Vsetko drzi, vsetko stoji 3 roky. Na policiach je taka priesvitna folia akoby kvetinarska a tie police su stale ciste.
Odpovedať
máme kovové regále z tvojregal.sk a slovenskeregale.sk. Nakonfigurované na mieru a pár eur.
Odpovedať
Ja som regále spravil zo strešných lat a dosiek, čo som našiel na stavbe... Stačilo ich ohoblovat a už ani nevadilo že boli predtým špinavé 😄 kotvené sú do steny. Trvalo mi to celé dve poobedia, ale s výsledkom som spokojný.
Odpovedať
@wavrinecova12 ved aj to ze co nam ostane manzel spravi..celu chalupu robi sam tak toto uz je jahoda .len ma zaujimal nazor ostatných
Odpovedať
@erijes perfis
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 poviem ti to takto, do spajze ti aj tak nikto iny okrem teba nechodi 😄 Da sa to spravit samozrejme aj pekne, no daju sa kupit aj regale z obchodu, to je uz len na vas.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme cez internet objednavali z nejakej stranky, pozrel by som v mailoch, ze aka to bola, drevene regaly. Z borovicoveho dreva a 170x170 nas stal do 50 euro, to si pamatam a uplne super.
Odpovedať
@katat2 no ved to je tiez super cena. ono daju sa laty aj dobre kupit a niekto si poradi aj s tymi, co mu pri stavbe ostanu a spravi si to cele podla seba
Odpovedať
My sme kupovali také tie akoby plechové, tie za čas vydržia si myslím. Pôvodne sme síce chceli drevo, ale nechcelo sa nám okolo toho riešiť, pozerať a tak, tak sme kúpili v obi aké mali a dobre slúžia zatiaľ.
Odpovedať
U mňa takto. Pozvarane držiaky z jokloviny, na tom police z drevotriesky 22mm. Tie som zariezal na krajoch do 45° uhla a prirobil som čelo. Natreté bielou akrylatovou farbou.
Odpovedať
KVH + biodoska, spajane na konfirmaty
Odpovedať
Profilova fotka
@eno32 samozrejme, ved to kazdy nech si urobi ako uzna za vhodne, dnes uz mame take moznosti ze fakt sa s tym da vyhrat 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?