Skúsenosti s firmou Moba Buildings, s. r. o.

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, rád by som vedel osobné skúsenosti niekoho, kto s nimi staval. Už mám za sebou aj osobné stretnutie a veľmi sa mi páčia. Ich prístup, ceny, ale chcel by som ešte názor niekoho s reálnou skúsenosťou.
Odpovedať
@aaatimejka asi aj my s Moba...v casti Novy Svet...uvidime ako dopadne stretnutie kedze firma sidli tusim na Orave a my sme pri SC...
Odpovedať
@stankot My staviame montovany. Zacali sme v septembri 2019,hotovo ma byt v máji tohto roku. Bolo by aj skor ukončené, len sme mali prestoj cca. 2mesiace kvoli banke.
Odpovedať
My prave dnes s Moba 🤗👌
Odpovedať
... Stavajú tehlový dom kúsok od mojej sestry. Švagor vravel, že je to ve)lmi pekná práca!
Odpovedať
@lenka1199 dobrý deň môžem sa spýtať odkiaľ ste? ako ste s prácami spokojný
Odpovedať
@macko2018 my sme okres Trnava . A s pracami a komunikaciou a celkovo ako s firmou ske nadmieru spokojni.
Odpovedať
@lenka1199 a v prípade potreby by sa dalo pozrieť?? 2Nie ste náhodou od Dechtic,,, myslím ze majiteľ mi dnes o tom hovoril.,, robíte celý dom na kľúč ci len hrubú stavbu?
Odpovedať
@macko2018 Kátlovce. Cely dom na kľúč. A co hovoril 😂😂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@lenka1199 ahoj prosim este staviate ci uz hotovo?My tiez ideme s Moba,ja verim ze tohto roka este zakopeme...V marci slubili ze mozno tohto roka zacnu len este cakam na nacenenie od nich lebo mame vlastny projekt...ako dlho nechavaju vyzriet zaklady?
Odpovedať
@reni85 ahoj ako dlho ste stavali s Moba?uz byvate?My tiez ideme stavat s nimi murovany na kluc...
Odpovedať
@stankot Ahoj, zacali sme v polke septembra 2019 a byvame od 16.6.2020. Mali sme však prestoj kvoli banke a do toho este aj korona prisla, museli sme cakat az sa uplne uvoľnia hranice SR /ČR.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
My bývame v domčeku od Moba 4 mesiace. Veľká chvala, ako chlapov,tak pana konatela. Vsetko dodržali, prediskutovali,poradili. Po každom stretnutí veľmi dobrý pocit. Ich prácu na našom dome chválili aj nezávislí stavitelia. Ďakujeme im za príjemne obdobie.🙏
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte,aj my nad nimi rozmýšľame, prosím Vás koľko vás vyšli zaklady od nich?dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@katkapoli dobrý deň, môžem sa spýtať, projekt vám robili oni alebo niekto iný ? Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?