Rozšírenie starej garáže v dome

Zdravím všetkých. Neviete mi prosím poradiť garážovú firmu ktorá by zvládla rozšírenie garáže? Je súčasťou domu, ale bohužiaľ je to starý typ garáže a na dnešné autá je úzka.Potrebovali by sme rozšíriť bočné rohy o cca 10-15 cm. Poznáte nejakú firmu čo to robí? Chceme tam dať rolovaciu bránu (lebo na strope je žel. trám) ale predtým ju chcem, rozšiť (najlepšie by bolo aby nám to dodala firma čo robí garážové brány nech je to komplet s montážou). Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@diana70 nechcem Vás odraďovať od postupu. ale brána je štandardná, autá sa nezväčšili, otvor brány sa dá rozšíriť len do jednej strany a tam máte ešte aj elektrinu, musia ostať okraje na lišty. A bránari ťažko budú sekať nový otvor, tí chcú upravené ostenie.
Odpovedať
a to tam co za auto idete parkovat, ze sa nezmesti ? na 2 auta to aj tak nevyjde ...
Odpovedať
My sme podobne otvory rozsirovali, treba pozriet ake su tam preklady, my sme mali ocelove icka, nadvarili sme ich, a potom som odpilil stenu. Ale u nas bol do bokov ovela vacsi priestor nez v tomto pripade (z metra sme robili tak 80cm) Aj ked netusim co tymi 15cm vyriesite, ak kvoli zene tak ju naucte cuvat furt je to menej casu a roboty, a zuzitkuje to aj pred kauflandom
Odpovedať
@diana70 použiť internet a zistiť kto montuje braný tam kde bývaš? Už len vyhodením brány sa zväčší otvor cca 5cm. Záleží od prekladu koľko ťa pustí osekať. Podľa foto nemyslím ale, že to bude celkovo o viac ako 15cm. a nie, že 15cm na každú stranu. @jan45 ale nooo 120 šírka 1610mm + jedno spätné 😄 fábia 1954mm, octavia 2003mm mbw X7 2218mm čiže už pri úplne obyčajnej Octavii sa cúva na p... chlp
Odpovedať
Profilova fotka
@palo18 suhlas, to by som tiez nejako extra neriesil pokial to ma byt fakt len o par cm.
Odpovedať
@shadowmilan SUV sa tam nezmestí. Horkoťažko mazda 3 tam vleze.
Odpovedať
@cotibebemore No, díky za radu. Cúvam už teraz, je to celkom problém. Človek sa nemôže ani dobre najesť aby otvoril dvere pri vystupovaní🙂 Ale vážne, je to úzky otvor. Díky všetkým, zaujalo ma to nadzvarovanie, pozreme na to. Aj jedna strana pomôže.
Odpovedať
@diana70 asi som aj niekde mal fotky v albume, nepamatam sa uz. Ale vam by bolo naj spravit mozno iba 1 stranu az po roh, a par cm ziskate aj ked vyburate staru zarubnu
Odpovedať
Profilova fotka
@diana70 haha to bolo dobre, ze clovek sa nemoze ani poriadne najest, tak v tom pripade je to najlepsia motivacia ked by si neotvorila dvere co 🙂
Odpovedať
@magdasvar Tak nejak, motivácia nepribrať aby som vyliezla z auta😉
Odpovedať
@diana70 susedia presne budu vedet kedy ste boli v restike - auto je pred domom 😄
Odpovedať
@cotibebemore 😮
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?