Aku branu do podbrania (nie sekcnu plastovu!)

zdravim vas, rekonstruujeme dom a prosim o radu :) mam klasicky Lkovy dom z 50. rokov, dve okna dopredu, podbranie, prikladam ilustracne foto na oknach mam exterierove hnede zaluzie, hneda strecha plechova, fasada bude biela viete mi poradit branu? nepacia sa mi tie plastove sekcne brany ale popravde som. ikde ine nevidela na takychto domoch dakujem krasne za kazdu radu:)
Odpovedať
len doplnim este ze je to vlastne jediny vchod do domu, preto sa mi nepaci ta plastova sekcna brana..jednoducho nechcem cez nu vitat navstevy, pacilo by sa mi nieco take ako lamelova elektricka kovova brana az po vrch upne, dvojkridlova idealne aj s brankou malou, len teda na tomto type som to nikde nevidela popripade ci teda nemate nejake ine riesenie pre mna, alebo nejaky navrh.. dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od megginka1008:

zdravim vas, rekonstruujeme dom a prosim o radu :…
@megginka1008 Plastovú bránu by som ani neriešil. Však normálne hliníkovú tam dajte spraviť, nie? Dá sa vybrať aj takto ako je tá, čo tam je teraz, že bude dvojkrídlová. Pozri si Lomax a ich ponuku, možností je viacero a všetko sa robí na mieru, tak sa vieš dohodnúť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?