Hypotéka - kde vám dali najlepšie podmienky?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte , skadiaľ ste brali hypotéku ? A hlavne kde vám nerobili problém. My sme v jednej banke cez fp žiadali úver vystavali sme dom , vytiahli múry no a teraz keď sme žiadali 80000 banka nám schválila 60000. Keď si spocitam že nám treba vrátiť peniaze a splatiť spotrebak na dom nam ostane cca 40000 čo je nič . Čakali sme mesiac na schválenie takej sumy pritom vraj všetko vyzeralo nádejne a suma ktorú nám schválili je možno 50% z našej celkovej budúcej hodnoty domu bez pozemku 🙈. FP nám nedal viac ziadosti do iných bánk až teraz rieši ďalšiu ale dokedy a nás tlačí čas keďže nám treba prykrit dom a dom už je vystavaný po veniec . Mali ste niekto tiež podobný problém alebo podobné skúsenosti . Ďakujem
Odpovedať
1
2
@leatea Akoze nema? Aj Legrand ma komplet zasuvku/vypinac. Elektrotechnik som aj ja, tiez som si robil elektrinu sam, malovat viem tiez a tiez som si porobil vela prac sam a hovoril som si na zaciatku ako usetrim ale ked som si to potom zhodnotil, tak som usetril mozno do 5000€ na pracach, co pri celkovej cene domu nebolo nic moc. Ano aj to je nieco, len som chcel naznacit to, ze na zaciatku stavby je kazdy velky optimista a hovori si, ze kolko usetri, ked si bude nieco robit aj sam. Ale potom z toho bud vyjde to, ze chlap je nonstop dva tri roky na stavbe sam (lebo malokomu tam budu chodit priatelia a rodina muklovat kazdy den), rodina ho vobec nevidi, on nevidi rodinu, je utahany ako vol a vsetko sa strasne taha. Alebo si urobi len nieco sam (moj pripad), aj to sa celkom dost taha, kedze treba popri tom este chodit do prace a v konecnom dosleku ta uspora nie je nejaka zavratna.
Odpovedať
Ahojte , mate niekto aktualnu skusenost kde je najlepsie refinancovat hypo napr pri 10r fixe ?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@maxbeba https://www.financnahitparada.sk/rady...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?