Problematicka vymena ziarovky

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, dnes sa mi vypalila ziarovka v nastennej lampe, neviem sa k ziarovke vsak dostat, posielam foto. Je tam sesthran a je tam ten zelezny hacik, ktory drzi skleneny kryt, avsak ani s jednym sa mi nepodarilo pohnut a nechcem lampu zbytocne poskodit, nema niekto skusenost s podobnou lampou, aby som vedel s cim ma zmysel manipulovat? Lampu som nemontoval ani nekupoval ja, teda blizsie info o nej neviem. Dakujem 🙂
Odpovedať
1
2
@sgi320 Neboj nič, bola tu už téma o makových koláčoch a prešlo to k údeným klobásam.. :-D :-D
Odpovedať
@technik007 od makovych kolacov je len na skok ku klobasam 😉 hned by som si dal - zdrava strava, to je moje 😄
Odpovedať
@sgi320 Možno používaš no aj pre ostatných. Pri výmene hlavne halogenových žiaroviek je potrebné vziať rukavice tak aby mastnota z rúk neprišla do kontaktu zo žiarivkou. Vydrží dlhšie. ja to robím už aj pri výmenách všetkých žiaroviek 🙂
Odpovedať
@treborztv problem nie je v tomto pripade ani tak so zivotnostou, ale sposobom uchytenia tych halogeniek 😉 ale dam si povedat a nabuduce si, hned ako dojem pecenu klobasu, umyjem ruky pred vymenou ziarovky 😉
Odpovedať
@sgi320 Veď to ... jednoducho mária ;-) Bol som na vyšetrení lebo som mal podozrenie /mierne zvýšená hodnota cholesterolu/ ale kto ju nemá??? Tak som "kápol božskú" môjmu lekárovi že som mäsožravec a mám rád i údeniny...No mal by si to obmedziť... ;-) Tak som mu sľúbil že namiesto 5 klobás zjem iba 3 :-D :-D no sme sa rozišli so smiechom..No a v istom reťazci som objavil jednu krabicu španielskej šunky...čo myslíš ako dopadla?? No u mňa ;-) ... Bral som ju z obchodu ako kalašnikov ;-) ;-) Akurát som ju pred 2dňami konečne otvoril a načal a pomaly z nej ujedám :-p Takže teraz držím "diétu"... :-N :-N
Odpovedať
@technik007 mojou najoblubenejsou zeleninou je tiez pecena klobasa a bravcovy snicel 😄
Odpovedať
Asi tu budem chodit castejsie, clovek sa tu dozvie mnozstvo zaujimavych informacii 😂 dik pani 😄
Odpovedať
@sgi320 ++ dobrý steak ;-) ..a môže byť k tomu aj tá zelenina-šalát :-p :-p :-p a klobása :-D :-D
Odpovedať
@duzu Bohuzial, je to tak aj pri klasickom benzinovom aj dieselovom motore. Holt, nahananie sa za kazdym gramom CO2 k tomu automobilky tlaci. Ved si to precitaj: https://www.auto.cz/rekuperace-energi...
Odpovedať
@technik007 To ano, na konci to vsetko zaplati koncovy pouzivatel. Ale aby si sa tomu vyhol, tak musis mat starsie auto. Lebo aj taka Octavia 3 to uz ma (vid. link vyssie) a ta je na trhu uz od r. 2013. A ostatne automobilky su na tom +- rovnako.
Odpovedať
@danculd No a práve o toto výrobcom ide...Natrepať "vychytávky" a predať.. :-) Z tých vychytávok možno využiješ zopár a ostatné tam musia byť lebo EÚ..a koniec ;-)
Odpovedať
@technik007 vychytávky sa oplatia je už veľmi hustá doprava, pre bezpečnosť je to dobré , no nemôžeš sa spoliehať len na to, Tesla ich má najviac a tiež už nabúrala nič nefunguje na 100%
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danculd čo je to platné ked každý nový model je pre viac bezpečnostných systémov vždy ťažší, naviac by si musel prispôsobiť jazdný štýl, ja brzdím ozaj minimum zvlášť na známych trasách, to šetrí palivo viac ako systém jazdenia plyn-brzda, jediné čo mi tam chýba že neukazuje aktuálnu kapacitu batérie,
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?