Cena elektroinštalácie pre bungalov 13,5x10,5m

Ahojte staviame bungalov 13,5m x 10,5m Eko 104 plus bez zmien , dostali sme cenovú ponuku na elektroinštaláciu cca 5000€. Chcem sa spýtať či je táto cena ok, v cene je zahrnuté práca a všetok materiál, káble, krabice, sádra, sekanie (žiaden kábel nepôjde v podlahe), rozvádzač, ističe, chrániče, stykače, montáž a zapojenie, bleskozvod materiál plus práca, vypínače, zásuvky rámiky Legrand montáž a zapojenie, káble ftp, zásuvky PC, rack, el vrátnik, napájač, audiotelefon, vyvedenie kábla na pohon motoru brány. Dom je rozmeru 13,5m x 10,5m bungalov eko 104 plus. Dom bude plne elektrifikovaný bez plynu. Prosím o názor k cene, prípadne koľko Vás vyšla el. v eko 104 plus resp. Bungalov 13,5m x 10,5m Ďakujem krásne za odpoveď a prajem veľa zdravia v tejto situácii.
Odpovedať
V pohode cena. Pripadne skusit zjednat nieco dolu
Odpovedať
@dobryden1985 ďakujem za reakciu.
Odpovedať
@petkomonika zadarmo.
Odpovedať
@megdesign tiež si myslím že je to úplne šialená cena ...
Odpovedať
za mňa tiež veľmi nízka cena za všetky spomínané práce a material..
Odpovedať
Pred začatím prác by som si dal túto cenovú ponuku dodávateľom prác podpísať - keby niečo...
Odpovedať
Profilova fotka
Naši známy teraz platili 1000€za komplet prácu na dome 15x10m tiež celý elektrifikovany. Materiál si zabezpečovali sami vo velkosklade. A asi toľko ich vyšiel. Kúrenie majú odporove káble. Takže cena podľa mňa ok.
Odpovedať
@kim_rossi_stuard a mohla by si sem dat nejake fotky z realizacie elektroinstalacie toho domu?? a uplne super by to bolo sem dat aj so screenon reviznej spravy
Odpovedať
🙂 @kim_rossi_stuard Za tie peniaze by som mu tak naťahal sotva to podlahové kúrenie... Tiež by som rád videl výsledok aj s revíziou, ako píše kolega toť vyššie...
Odpovedať
@dobryden1985 co chceš na tom zjednavat?
Odpovedať
@lukino55555 Bungalov 10,5x11,5, 4izb.bung, elektroinstalacia na kluc /bez bleskozvodu/ zatial cca.3300e - vnutorne rozvody, datove rozvody, rack, vonkajsie rozvody, alarm, klima,.......priprava na kamery, material na kompletaz Legrand, hlavny RZV, revizna sprava, zasuvkami sa nesetrilo, co izba to cca.8-10zasuviek... proste vsetko okrem bleskozvodu... vzdy je co zjednavat 😉
Odpovedať
Odkial,že si ? Za podobný dom u nás na východe som platil 2300€. Bez audiotel a PC káblov
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dobryden1985 @patogroup7 chlapi, ved dajte uz konecne aspon vy nejake fotky... rozvadzac bez krytu, doklady k nemu, rack, fotky ako sa to kablovalo, reviznu spravu atd, ved mate nove domy, nehanbite sa
Odpovedať
@ondro81 A prečo ti nedáš svoju robotu nech vidíme či to stojí za to. @petkomonika 5/5 elektrikárov na modrejstreche napíšu že je to dobrá cena ale či to tak je ty povedia jedine konkurenčné ponuky lebo nikto nevie koľko zásuviek alebo či je to zložitá inštalácia.
Odpovedať
@jumt asi Ti trosku usla skutocnost, ze sem nepisem z dovodu sebaprezentacie. Ceny, ktore tu niektori ludia uvadzaju, pri poctivej robote, pouziti ako tak kvalitnych materialov a prvkov, prevadzkovej rezii a to uz vobec nehovorim o vystavenej fakture, su proste nerealne. tak si tu tak hovorim, ze asi robim nieco zle a rad by som sa poucil od inych, ako to robit takto lacno. Lenze vzdy, ked si v podobnych diskusiach na tuto temu ( a nestalo sa to z daleka raz) pytam nejake fotky, moja poziadavka ostane odignorovana z dovodu, ktory tak trochu predpokladam. Cize nie, tu nejde o mna, ci som profik, alebo fuser. Ja sa len snazim na niektorych prikladoch poukazat, ako lahko moze byt laik oklamany, v horsom pripade vystaveny sa nebezpecenstvu. Btw, uz si videl obyvacku o rozlohe 6x5m s jednou zasuvkou a aj to umiestnenou pri vstupnych dverach?Ja ano, minuly tyzden, v novom vymalovanom dome s hotovymi podlahami, kde sa ide teraz sekat, lebo majstrov jaksik netrapilo, kam si buduci majitel zapichne telku. ale vraj cena bola fajn
Odpovedať
Profilova fotka
@volt @ondro81 chalani veď ony tam bývajú. Revízia bola normálna. Byvaju tu na juhu SR a ešte dodali že doplácali 100€ za montáž bleskozvodu a 150 za uloženie tých odporovych káblov.dom je skolaudovaný a bývajú v ňom 9mes. Tak aký problém? Myslím že cena sa odvíja aj od miesta čiže je jasné že v Ba za takúto cenu by to nikto nerobil ale tu áno.
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte som sa pýtala na počet zásuviek a spinacov 78 ks.
Odpovedať
@kim_rossi_stuard keď majú v každej izbe len jednu dvojzasuvku, tak tá cena zodpovedá.
Odpovedať
Profilova fotka
@ondro81 žiaľ keďže sa nejedná o môj dom nemôžem sem dať nic z toho čo si chcel. Lutujem
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign no podľa mňa v dome 15x10 nebude 8 izieb...
Odpovedať
@kim_rossi_stuard takto. My máme plochu 110m2 a mám zásuviek vyše 100 a vypinacov asi 20. Nerátam net a SAT do každej izby, zásuvky pre repro domáceho kina,... A to mám len interiér. Proste záleží od inštalácie. Stačí, že dá "elektrikár" jeden chránič na celý barak a má ušetrené dačo. Za 2000€ taký dom elektro materiál aj práca je proste buď fušerina, alebo klamstvo. Robím elektroinštalácie, takže niečo o cenách viem...
Odpovedať
@kim_rossi_stuard áno to som počul toľko krat.... A toľko krát majiteľom ostali len oči pre plač...
Odpovedať
@dobryden1985 no tam by som teda niečo robí nechcel ísť...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?