Dt tvarnice alebo palisady?

Ahojte vyvysovali sme okolo domu chodniky a ako vidite na foto, vyznacene cervenou ciarou, ostane nam tam vyvuseny skok, ktory potrebujeme s niecim ohranicit. Mame tam dlzku 17m. Poradte prosim co by ste dali, pripad. ako urobili. Tie palisady by museli byt 80cm vysoke aspon a v prepocte to vyjde dost na tolko m. Ci je lepsie dat dt tvarnice, pokial ano je potrebne vybetonovat aj nejaky zaklad nato po celej dlzke? Na foto to nevyzera, ze je tam taky svah lebo je tma na kraji zemina.Dakujem vopred.
Odpovedať
su aj vysoke obrubniky, presne taky "skok" som s nimi robil. https://chyzbet.sk/produkt/parkovy-ob... alebo potom skusit pouzit podhrabove dosky...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marekjahoda:

su aj vysoke obrubniky, presne taky "skok" som s …
@marekjahoda myslite tak, ze ich zabetonovat na vysku?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marekjahoda:

su aj vysoke obrubniky, presne taky "skok" som s …
@marekjahoda lebo my tam potrebujeme nieco na vysku min 80cm je tam skok
Odpovedať
no ved podsyp polosuchym, normalne zapatkovat, 30cm ti bude trcat a z druhej strany skalka - zasypane skalami... neviem ti to nijako lepsie povedat :) treba si to predstavit alebo nacrtnut. zabetonovat na vysku - akoze metrovy obrubnik do vysky? to asi nie :) potom je este moznost - vola sa to premac elko - pogoogli
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od marekjahoda:

su aj vysoke obrubniky, presne taky "skok" som s …
@marekjahoda presne tieto chyzbetove parkove obrubniky su super na taketo skoky 👌
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zanettle:

Ahojte vyvysovali sme okolo domu chodniky a ako v…
@zanettle chcete mať vedľa domu 80cm schod ???...to aby ste tam dali zábradlie 😂
Odpovedať
Nevieme aká je tam svahovitosť, rozumnejšie a estetickejšie je jamu vyplniť hlinou a k susedovi spraviť plot s múrikom. Takto to nebude to vyzerať dobre, úzky chodník a jama. Chodníky okolo domu majú kopírovať terén. Vyvyšovať chodníky okolo domu asi nebol najmúdrejší nápad, vy tam budete chodiť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?