Zistite, ktoré faktory ovplyvňujú životnosť aj vášho kotla a čo môže spôsobiť tvrdá voda, nevhodné pH alebo pevné nečistoty!
  Zaujíma vás, aké sú nároky a požiadavky na vodu, ktorá prúdi vo vykurovacích sústavách? Tieto, ale aj iné zaujímavé informácie sa dočítate v našom najnovšom článku: Voda vo vykurovacích sústavách. - https://mailchi.mp/.../wolf-voda-vo-vykurovacich-sustavach
  #wolfslovensko #vykurovanie #kotol #voda

  ISH digital 2021, 22. - 26.3.2021
  Pamätáte si ešte na veľtrh ISH 2019? Ohromil nás obrovský záujem o stánok a produkty WOLF. ❤️
  ISH 2021 bude digitálny a WOLF na ňom, samozrejme, nebude chýbať! Objavujte produkty a novinky WOLF a sledujte zaujímavý program konferencie a webinárov z pohodlia vášho domova - priamo na platforme ISH.
  Získajte čo najviac informácií o vykurovaní a vzduchotechnike WOLF! 🐺
  #ish2021 #wolf #wolfslovensko #vykurovanie #vzduchotechnika

  WOLF AirPurifier pre školy.
  Áno, aj takto by mohli vyzerať školské triedy alebo učebne. Čistič vzduchu WOLF AirPurifier zabezpečuje zdravý a čerstvý vzduch najbezpečnejšou metódou - filtráciou. A to aj v priestoroch, kde je náročné alebo nekomfortné priebežné vetranie, najmä v zimnom období.
  Zbavme sa naraz zápachov, prachu, peľov, baktérií aj vírusov a získajme čisté a zdravé vnútorné prostredie počas celého roka pre všetky deti!
  #wolfslovensko #airpurifier #vetranie #vzduchotechnika

  Žijeme na modrej planéte, ktorá je pokrytá zo 71% vodou. Aby bol celý náš ekosystém, vrátane oceánov, ochránený pred jeho nadmerným okysličovaním, je nevyhnutné znížiť emisie CO2 spôsobené rôznymi ľudskými aktivitami.
  Prostredníctvom našich inovatívnych produktov je možné ušetriť veľké množstvo energie aj CO2 - ale my vo WOLFe hľadáme stále cesty, ako urobiť ešte niečo navyše. 🌎
  Ako partner neziskovej nadácie One Ocean Foundation, ktorá sa zaoberá ochranou našich oceánov, radi prispievame aj my svojim dielom spolu...

  Plánujete stavať alebo rekonštruovať domy alebo byt? Zaujímajú vás nové trendy vo vykurovaní a vetraní?

  Online veľtrh TZB EXPO 2021 je potom pre vás to pravé! Navštívte virtuálny stánok WOLF, pozrite si našu prezentáciu v rámci live streamu, alebo sa s nami spojte prostredníctvom online chatu!
  www.tzbexpo.com

  Tešíme sa na vás!
  #wolfslovensko #tzbexpo2021 #vykurovanie #vetranie