Rozlúčte sa s únavou a vydýchaným vzduchom!
  Prostredníctvom riadeného vetrania s rekuperáciou tepla sa váš interiér vetrá bez prestávky, ticho a efektívne - preto dýchate vždy len čerstvý vzduch. Bez zápachov, prachu alebo peľov.
  #wolfslovensko #vetranie #rekuperacia #zdravie

  Čerstvý vzduch v interiéri aj v lete?
  Získajte komfort, aký si zaslúžite s riadeným vetraním s rekuperáciou, ktoré vám zaistí priebežné vetranie vašej domácnosti. 💨 Bez potreby otvárania okien, bez hluku z vonkajšieho prostredia, bez zápachov, prachu a peľov. 😊Navyše si môžete nastaviť intenzitu vetrania, akú potrebujete. Budúcnosť vetrania je už tu! 🐺
  #wolfslovensko #vetranie #rekuperacia #zdravie #komfort

  WOLF AirPurifier pre školy.
  Áno, aj takto by mohli vyzerať školské triedy alebo učebne. Čistič vzduchu WOLF AirPurifier zabezpečuje zdravý a čerstvý vzduch najbezpečnejšou metódou - filtráciou. A to aj v priestoroch, kde je náročné alebo nekomfortné priebežné vetranie, najmä v zimnom období.
  Zbavme sa naraz zápachov, prachu, peľov, baktérií aj vírusov a získajme čisté a zdravé vnútorné prostredie počas celého roka pre všetky deti!
  #wolfslovensko #airpurifier #vetranie #vzduchotechnika

  Plánujete stavať alebo rekonštruovať domy alebo byt? Zaujímajú vás nové trendy vo vykurovaní a vetraní?

  Online veľtrh TZB EXPO 2021 je potom pre vás to pravé! Navštívte virtuálny stánok WOLF, pozrite si našu prezentáciu v rámci live streamu, alebo sa s nami spojte prostredníctvom online chatu!
  www.tzbexpo.com

  Tešíme sa na vás!
  #wolfslovensko #tzbexpo2021 #vykurovanie #vetranie

  Spolupráca s časopisom SaB stavebníctvo a bývanie

  (1 fotka)