Dokonalé podkrovie s modernými oknami VELUX

  • 16.04.2024

Rozlúčte sa so zastaranými strešnými oknami a využite riešenia, ktoré vám ušetria peniaze.

Dokonalé podkrovie s modernými oknami VELUX
Zdroj: VELUX

Prečo strešné okná VELUX?

Prirodzené svetlo ovplyvňuje naše zdravie, náladu, spánok a celkovú pohodu. Okrem dostatočného svetla je však pre zdravé bývanie rozhodujúce aj udržiavanie optimálnej kvality vzduchu a teploty v interiéri. Moderné strešné okná VELUX, vybavené nízkoenergetickým trojsklom, ponúkajú komplexné riešenie pre zdravý domov – dostatok prirodzeného svetla, efektívne vetranie a optimálnu interiérovú teplotu. Majú aj zvýšenú tlmiacu schopnosť, vďaka ktorej ostane nechcený hluk vonku.

Prečo strešné okná VELUX?
Zdroj: VELUX

Odborné poradenstvo

Nechajte si poradiť od odborníkov a renovujte výhodnejšie. Náš tím špecialistov vám ponúkne profesionálnu pomoc prispôsobenú vašim špecifickým potrebám. Jarná ponuka s možnosťou vrátenia peňazí je k dispozícii len pri registrácii o poradenstvo do 30. apríla 2024.

Kúpte si nové okná VELUX v období od 2. apríla do 25. júna
Zdroj: VELUX

Maximalizujte potenciál úspor

Investujte do budúcnosti a zvýšte úspory na energiách. Kúpte si nové okná VELUX v období od 2. apríla do 25. júna pre vašu novostavbu či rekonštrukciu, nahrajte faktúru do 8. júla na webovú stránku a získajte nárok na vrátenie sumy až do výšky 70 € za jedno okno. Urobte prvý krok k vytvoreniu udržateľnejšieho domova ešte dnes.

PR článok + foto: VELUX

Diskusie na tému článku