Natavenie hydroizolácie na XPS

Zdravím majstri. Poraďte postup natavenie asfaltových pásov (IPA) na deku, ak je šalovanie spravené z XPS, tak aby som ho čo najmenej spálil. Ďakujem za rady.
Odpovedať
@dzony23 ja som mal taky plech 20x200cm a pekne som si ho vzdy posuval, xps ostalo neporusene
Odpovedať
najjednoduhsie, je pur penou nalepit na hranu xps asfaltovy pas a pri natavovani na deku to natavis aj na tento kus. ak by si si chcel podkladat plech, tak to chce trochusikovnosti, ale da sa aj tak.
Odpovedať
Profilova fotka
A teraz to nemam z vlastnej hlavy, ale tu z fora (konkretne od pana @jan45) Naco je potrebne pas natavovat?(samozrejme predpokladam ze nejde o deku ale podkladny beton) Ak sa mylim a zle si to pamatam, tak sa ospravedlnujem. Ked sa bojis ze sa to posunie pri murovani, tak to naozaj nalep len na XPS penou. (Pripadne sem tam na beton)
Odpovedať
@kaspy aby ho v noci z deky neukradol niekto 😄 inak tiez si myslim ze to nieje nutne natavovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Pod múry/priečky treba natavovať. To ako keby si muroval bez malty. Pod plávajúci poter netreba, stačí spoje.
Odpovedať
@vilo38547 IPU určite netreba natavovať. Múry majú x kg, ktoré ju neposunu nikam. Natavuju sa spoje HI.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?