Ako riešiť búchanie parozábrany? Pomôže vata?

AhoJte..mam otazku- min.rok sa vymenila strecha, je nova skridla a parozabrana..zatial to nie je obyvane podkrovie,casom hej..chceme tam dat zatial len vatu, aj preto, ze nam to podfukuje a hrozne ta folia bucha..bolo nam povedane, ze by sa vata nemala natlacit az na tu parozabranu(foliu), aby to "dychalo"..je to pravda?nebude to potom buchat?lebo fakt je to neprijemne..
Odpovedať
to nie je parozabrana, ale difuzna folia... tieto folie existuju kontaktne a nekontaktne, podla toho zalezi ci sa na nu vata moze alebo nesmie pritlacit
Odpovedať
@gashtaan a podla coho to zistim ci ju tam mozem alebo nemozem pritlacit?
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusiik podla toho, aku ste kupili, ak je kontaktna tak moze byt v "kontakte" s vatou, ak nie, tak nie :-)
Odpovedať
@ninaclaudius my sme nekupovali, strechari nam ju menili, inak by som sa nepytala 😉
Odpovedať
@mamusiik treba pozriet do faktúry. Odpoveď: nemáme,bolo to bez papiera.
Odpovedať
@mamusiik aky rozmer maju tie krokvy? 🙂 to ste mali v projekte? Podla fotky sa mi zdajú dost tenke...stačí to na tu tazku skridlu? Plus vahu izolácie?
Odpovedať
tá folia by mala mať vytlačená šaržu, názov.. malými písmenkami (biele/čierne - každá to ma inak). Pozrite čo máte, pak google a hneď zistíte či je kontaktná alebo nekontaktná.. no v dnešnej dobe už asi nik nepoužíva nekontaktnú, no pre istotu si to zistíte aby ste viac škody nenapáchali ako užítku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?