Je cena práce za základy 3035€ normálna?

Zobraz úvodný príspevok
Prosím o radu. Cena práce za základovú dosku bez výkopových prác je 3035€. Myslíte si, že tá cena je v pohode. Ďakujem.
Odpovedať
daj inzerat na 123dopyt ozve sa vela ludi. teda ak mas cas este hladat :-) ale myslim ze tam to tak rychlo ide ze dva tri dni a mas vela ponuk
Odpovedať
400 sk za hodinu? to ti to budu betonovat nejaky makleri? ... je to fakt palka
Odpovedať
Ahoj lepra ! Bola som trošku mimo bydliska a tak naozaj nechcem mať maklérov na stavbe. Vďaka mime som to dala na dopyt a naozaj dostávam slušné ponuky a mám zasa hlavu v smútku, koho vybrať, lebo je to tiež ťažké, ale asi sa spoľahnem na ženskú intuíciu a môj šiesty zmysel.
Odpovedať
ceruza vyber jednu dve nizke ceny a jednu dve taku strednu. vypytaj si od nich dake referencie pripadne ak maju www vyhladaj na nete ci sa nieco na tu firmu nepise zle pripadne dobre. mozes sa s nimi osobne stretnut to pomoze. my sme tak mali na stavbe ludi a hned sme vedeli ze toto nie a toto ano. pripadne ked mi daky jozko ferko napisal mail ze: tak co panycka ako ste sa rozhodla idete s namy dotoho? a to teraz pisem tak ako to napisal. hned som vedela ze eeee :-D :-D
Odpovedať
Ahoj mima 1 ! Ďakujem, veľmi si mi pomohla. Mám už 6 cenových ponúk a s piatimi sme boli priamo na pozemku. Takže ako píšeš, osobné stretnutie dá dosť veľa a mám zistené aj referencie a vyšli nám dvaja kandidáti, medzi ktorými sa rozhodujeme. Teraz už len tá správna voľba. Drž mi päste !
Odpovedať
... kazda firma sa rada popysi svojim katalogom prac, pripadne aspon nejakou fotodokumentáciou, to tiez celkom napovie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@certicazlv Ahoj prosim ta mohla by si mi napisat ktora firma ti to robila? My sa chystame teraz stavat bungalov a nevieme najst ziadnu lacnu firmu ktora by nam to urobila. Dakujem S pozdravom Renka
Odpovedať
staviam dom na 8x9m.aj pivnice vykop aj uzemnenie zaklady a platna komplet 2000euro.
Odpovedať
@martinko11 :-. nesekol si sa?
Odpovedať
@renka2906 hm
Odpovedať
@martinko11 hm
Odpovedať
@renka2906 prepáč preklep
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martinko11 trosku pridaj lebo toto ti neuveri nikto na tomto fore asi. 2000€ je hodne malo. za to ani beton nemas do zakladov. ani ked ho rucne namiesas. nie to este pivnice.
Odpovedať
@martinko11 ked spraviš za 2000e tak potom dojdi urobit aj nam..ale o tom potom
Odpovedať
@katarinka2010 ako to niekto dokáže a ja každý den rátam a rátam
Odpovedať
Profilova fotka
no mna len beton do zakladov stal 2000 neratam platnu ani pracu ani nic skoda ze to uz mam tiez by som to bral za tu sumu
Odpovedať
@dusko no a nám by to bodlo teraz, on sa musel pomýliť, alebo je to minister financií :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tolko by to nestalo ani keby to ukradol :-D
Odpovedať
a čo ak je majiteľ betonárky a vlastní báger, atď,alebo išiel s niekým na polovicu :-)
Odpovedať
@nikabrunc tí bohatší maju všetko lacnejše..berme to tak
Odpovedať
tak za takú cenu sa aj ja postavím do radu :-D :-D :-D
Odpovedať
možno to ešte upravim stalo to len 1900euro. a som zabudol napisat ešte odpady. ..
Odpovedať
pozor .vykopova jama do hlbky 3m.zaklady sa potom robia len do 30cm. podu mam sami kamen.
Odpovedať
Vyjadril som sa k téme ktorá ma zaujala, ...to je všetko..a pravda je taka
Odpovedať
@bebika1 myslim ze dobra cena,my sme dali viac za mensie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte potrebovala by som poradit je vela len za pracu 800 e jedna sa o platnu to je ulozenie odpadov vody murovanie 4rady hacka ulozenie srku zabovanie a zeleza plus beton jedna sa o rozmer 11x11,5 dakujem
Odpovedať
To máš super cenu si myslím veru, ja mám viac veru
Odpovedať
Profilova fotka
@trnavacka dobrý deň, vedeli by ste mi dať cez internú poštu kontakt na firmu, kto vam robil zaklady? Dakujem
Odpovedať
mne robili zaklady 8.5x13 za 7182€ na komplet. 0.9 hlbka +2rady DT
Odpovedať
no nas vysla zkladovada doska 13,6x8,6 5200 na komplet praca aj material ,,,,murarov za pracu 1400 €
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?