Poprosím o radu na kvetináč pre bonsaj

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte skupinka. Chcem sa poradiť. Kúpila som si takýto bonsaj mohla by som si ho zasadit do takéhoto kvetináča priemer 33 cm alebo tento typ rastliny potrebuje menši a širší kvetináč? Ďakujem
Odpovedať
1
2
@whitema a to su svokrine jazyky. Absolutne nenaročna rastlina
Odpovedať
Musim uznat, ze ten kvetinac vyzera lepsie nez som si to predstavoval na zaciatku podla toho obrazka. Asi to za to stalo.
Odpovedať
Profilova fotka
@lieneta25 dakujem ti za ten odkaz, popozerala som si. su tam ozaj pekne kusky niektore. ozaj svokrin jazyk? poznam tuto rastlinku, len vobec mi tak nepripadala na tej fotke, co si pridala. moja doma ma take vysokanske listy a hrubsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@whitema tých druhov je veľmi veľa ako aj pri každej inej rastline, ja tiež mám rôzne typy doma a teda každý má nejaké to svoje čaro 😉 ale teda je fakt, že niektorým kvetinám nevyhovujú tmavé kvetináče, tak treba sa aj podľa toho zariadiť 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska som na bonsaj pozerala v lidli, len dom sa nevedela rozhodnut
Odpovedať
Profilova fotka
Akoze v com si sa nevedela rozhodnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@vstavki to fakt? Som nevedela, ze este aj na toto treba davat pozor. Vsak to pestovanie kvetov mi pride cim dalej, tym vacsia veda. Napriklad som aj zistila, ze co mam jeden keramicky kvetinac, tak ziadnemu kvetu v nom nie je dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
asi ci vziat alebo nie. ja to mam tiez tak, to,ko krat som si sla cielene ´po nejaky kvet alebo strom a vela krat som veru aj bez neho odisla. ako pri nas zenach si myslim, ze normalna vec
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte. Oživím trochu túto tému, resp aj trochu odbočím od povodnej témy. Kúpil som si 50 ročný exteriérový bonsaj, ktorý by som chcel vysadit do záhradky. Otázkou je, či to mozem priamo do zeme, alebo to mám zasadit aj s crepníkom? Na toto som sa zabudol opýtat v záhradníctve
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?