Aký plynový gril odporúčate?

Zobraz úvodný príspevok
Ktory plynovy gril sa oplati kupit? Na co treba dbat pri vybere?
Odpovedať
1
2
@technik007 no, nie som si na sto percent istý, ale čo si pamätám, jemu tam nevošla tá klasická PB modrá 5kg flaša ... On má flašu červenú, nižšiu a ploskú a pokiaľ si dobre pamätám, má ju plnenú len propánom (nie propan butan) ... A tú na pumpe určite nevymeníš 🙂 Alebo teda aspoň na tých, čo tu v okolí máme my ... Ale teda, môžem zistiť presne. A o chuti sa netreba ani baviť, samozrejme, že mäso alebo čokoľvek, čo na gril dáš (vrátane zeleniny) chutí lepšie z uhlia ... Ale aj tam podľa môjho záleží na kvalite brikiet ... Keď dáš kvalitné (napr tie Weber) tak to je proste citiť oproti najlacnejším napr z Lidla ... Už len keď ti obyčajné uvarené zemiaky nechám trocha pripiecť nad uhlím tak je to tisíc a jedna 🙂 Na druhej strane, ak robíš cez týždeň len nejaký polotovar, nejakú hotovú grilovaciu klobásu či párku, nejaký grilovací syr tak rozdiel je pomerne malý a neoplatí sa kvôli pár min opekania rozpalovať uhlíky ... My cez leto, keď je horko používame ten gril takmer denne ... Aj na tom postrannom horáku si kadečo dorobíš a nemusíš s tým "smradiť" v dome a robiť si v lete ďalšie teplo 😄 Kolega na tom cez vianoce aj rybu vyprážal, nech nemajú doma smrad ... Na to je super, keď tam máš aj ten plyn.
Odpovedať
@lubk0 Dík za odpoveď... 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
caute, prizivim sa na tejto teme 😄 zaujimalo by ma, aky typ grilu preferujete. blizi sa sezona, niektori uz ju moznoze davno zahajili, my este veru nie 😄 ale chystame sa🙂 zistili sme vsak, ze gril, ktory sme mali v pivnici, uz akosi posiel, dostali sme ho kedysi davno a v podstate sme len cakali, kym dozije 😄 no a chcelo by to novy. preferujete skor plynovy alebo elektricky?
Odpovedať
@lennaa My mame uz 3 rok plynovy Campingaz gril 2 Series RBS LXS a je super. Predtym sme mali Weber Kettle na drevene uhlie ale ten som pouzival iba sporadicky, pretoze sa mi nechcelo stale babrat s briketami aj napriek tomu, ze som mal aj zapalovaci komin. Hlavne ked som si chcel opiect iba jednen, dva kusky masa alebo klobasky, tak pri predstave rozpalovania brikiet, potom nechat vyhoriet, vysypat popol, vycistit....ma to vzdy preslo. Tento plynovy je ovela komfortnejsi, za 10 minut je rozpaleny na 300°C a mozem grilovat. Po ugrilovani vypnes, za 15 minut je studeny, vycistim odkvapavaci plech, zakryjem plachtou a hotovo. Cely cas ho mame na terase a vela krat som griloval aj v zime, hlavne ked prisla chut 🙂 . Gril ma system horakov RBS (horenie prebieha z bokov, nie zospodu), takze tuk z masa nekvapka do ohna a nepripaluje sa. A ked mam chut na dym, tak nasypem do kovovej krabicky s dierkami drevene piliny, krabicku dam dnu, piliny zacnu tliet a mam aj dym. 😎 Ja by som uz nemenil. Na tom bocnom horaku casto varim veci, ktorymi si nechcem "smradit" doma (napr. varenie udenych klobas), pripadne je to dobra zaloha pri vypadku elektriny, kedy si na indukcii v kuchyni nezohrejem nic 🙂. Pouzivam cisty propan (nie propan-butan), vojde sa tam 5kg flasa a ta vydrzi na cca. 10 hodin plneho vykonu (spotreba grilu je cca. 0,5kg plynu za hodinu) ale na plny vykna samozrejme negrilujem, takze odhadom tych 15-17 hodin grilovania na jednu flasu = cca. 13€.
Odpovedať
@lennaa a klasicky na uhlie o ten zaujem nemate? ako videla som uz aj take plynove, kde sa v pripade, ze dojde bomba na plyn da pogrilovat aj na uhlikoch.
Odpovedať
my sme kupovali cca tri roky dozadu od Fieldmannu, rozhodli sme sa pre plynovy. co sa tyka vyuzivania, tak je pravda, ze ho casto nezapiname, vlastne ani neviem, kto by griloval cez zimu 😄 no ale chcem povedat, ze sa nam kvalitovo osvedcilo. na take to sezonne grilovanie maximalne postacuje.
Odpovedať
@simiss33 a aky mate konkretne typ, ak sa smiem spytat? no a ja vlastne ani neviem, ze co by bolo lepsie, ci plyn alebo elektrika, tak sa este stale v podstate rozhodujeme.
Odpovedať
@lennaa vies co, my sme az taku dilemu nemali, lebo ja moc s elektrikou kamaratka nie som, takze to bolo v podstate jasne rozhodnutie by som povedala🙂 kupovali sme FZG 3003 s tromi horakmi, za mna velmi fajn. dobre sa mi na nom griluje, ja by som teda nemenila🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lennaa a preco nie na klasicke uhliky alebo brikety?
Odpovedať
@wendi pretoze mi to pride proste sikovnejsie. aspon ja si to tak predstavujem, elektricky zapojim a nahrieva sa. plynovy takisto zapnem a ide. pri tych briketach je to len dalsia zbytocna cinnost navyse, podla mna si treba pracu ulahcit co mozno najviac ako sa len da 😄
Odpovedať
Profilova fotka
to bola len taka otazka, napriklad pri tych planovych nevies ci nezanechava ten plyn na jedle nejaku pachut?
Odpovedať
samozrejme, ze nie, to absolutne nema ziadny vplyv, a to mam skusenost s obomi typmi. jedlo chuti z oboch rovnako, akurat ta priprava je na plynovom grile podla mna jednoduchsia a rychlejsia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to moze byt, isto sa rychlejsie zohreje. no na co si pri ich vybere davat pozor? ako nemal som taky este.... on ma v ramci tej plynovej flase aj nejaku poistku alebo nieco take?
Odpovedať
@simiss33 suhlasim, tiez som za plynovy, rychly nahrev, dobra regulacia, jednoduchsie cistenie 🙂. My sme kupovali Char Broil Professional, tiez trojhorakovy a sme velmi spokojni 🙂.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivan325r ja mam od fieldmannu a ma tri horaky plus jeden bocny. co sa tyka samotneho grilovania, tak na nom viem upiect kopu masa za kratku dobu, co sa mne osobne rata uplne najviac. jasne, ved bez poistky by take nieco realne nikto predavat nemohol. bezpecnost nadovsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Samozrejme, že rozdiel medzi grilmi je a veľký. Už niekto videl na BBQ súťažiach plynový gril? 😁 Keď sa chce človek maximálne priblížiť k tej chuti tak určite nerieši že prácnosť a podobné blbosti. Dnes sú na trhu aj lacnejšie keramické grily a uhlie nie je problém rozpáliť elektrickým zapaľovačom.
Odpovedať
@lucyy1312 kolko hodin priblizne sa taky kus masa griluje?
Odpovedať
Profilova fotka
@marlo kľudne aj 8. Všetko záleží od veľkosti a teploty v grile. Používam teplotné sondy, keď v mäse dosiahnem teplotu 95 stupňov, tak ide mäso do alobalu a odpočívať na hodinu do boxu. Na YouTube má kanál pipmaster, určite tam bude na pulled pork viac videí. Kupujem od neho aj bbq omáčky aj koreniace zmesy zo zámoria. To samozrejme len pre ľudí z ktorí by chceli ochutnať kus Ameriky 😁
Odpovedať
Profilova fotka
Niečo takéto
Odpovedať
@rosi47 este som taky nemal ale coraz viac nad nim premyslam, len povedzme si tak, tych znaciek je tolko, ze clovek nevie na co si ma davat pozor. ty si dal za ten svoj kolko?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivan325r ten moj stal do 300€ cena fajn, nechcel som nieco prilis drahe, naco. negrilujeme zase kazdy tyzden, nepotreboval som do toho investovat neviem kolko 🙂 a za tie peniaze funguje ako si predstavujem, takze sa vobec nestazujem. ano, znaciek je vela, ale zalezi aj ake ma clovek financne moznosti samozrejme.
Odpovedať
a tak to je podla mna v pohode cena. ako tiez by som nechcel do toho dat neviem kolko, presne ako vravis, clovek griluje zopar krat po dobu 2-3 mesiacov a tym je vybavene
Odpovedať
@ivan325r jasne, akoze ked si niekto potrpi na neviem ake znacky, tak prosim, ale ked sa ti osvedci aj nieco, co nie je take drahe a navyse funguje fakt dobre bez poruch, tak naco to menit 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od lucyy1312:

Samozrejme, že rozdiel medzi grilmi je a veľký. U…
@lucyy1312 Prezradíš konkrétne o aký gril sa jedná (značka,cena)? Tiež pokukujem po keramickom ale tie známejšie značky (BGE, Joe, Monolith) sú cenovo naozaj vysoko, este Joe Jr je v rozumnej cene ale to uz je velmi male a mnozstvo obmedzeni. Pri "neznačkových" sa trošku obávam kvality keramiky, predsalen ked dáš za to aj 500 EUR a nevydrží to. Ale zase to čo ponúka takýto gril je skvelé...
Odpovedať
Profilova fotka
My máme pět let gril z Mountfieldu www.mountfield.cz/plynovy-gril-char-b... a jsme moc spokojení. Dřív jsme používali gril na uhlí, ale plynový je prostě komfortnější na obsluhu. A chuťově nevidím nějak rozdíl.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od oldiceq:

@lucyy1312 Prezradíš konkrétne o aký gril sa jed…
@oldiceq https://www.electronic-star.sk/Zahrad... Je to presne tento ale kupoval som to z Nemecka cez ebay za 650 eur mám pocit. Ono to není dva krát vypalovana keramika ako pri tých drahších, ale ak v tom nechcec robiť pizzu a hicovat to na max teplotu tak ti vydrží dlho. Ja som hlavne na slow and low 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?