Vianoce 2012

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj baby..... Nejaky tipi na stromceky na tento rok ??? =)=) Minuly rok som mala cervene... tento rok chcem zmenu... zatim ma ale nic nenadchlo.... :(((( Pomoc.... :)))))
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@atlaska To fakt? :-(
Odpovedať
@pernikova_chalupka Dobrý den. No to je paráda. Ale mě to příjde, jako lízat zmzlinu přez sklo. Děkuji nechci. Dalo by se to i vylepšit: koukat na kapra v akvárku a na stouhánku, vejce a mouku ve špajzce. Ani by se nemusela zapínat indukce, sklokeramika, plyn, rodělávat oheň a pod. Šel bych do Prahy. Tam by mě primátor nalil misku polívky. :-p :-p :-p S pozdravem Laďa
Odpovedať
Profilova fotka
@ladajaskva No, to je spíš odpověď pro @atlaska , že? Já to taky tak beru. Vánočních stromků by venku mohlo být tisíc, ale pokud nebude v pokoji žádný, nebudou Vánoce. Taky s pozdravem Lenka. :-)
Odpovedať
@ladajaskva @pernikova_chalupka mam kazdy rok krasnu jedlicku a zadara nestoji ma ani dopravu, donesu mi Jul az do domu, ALE u nas na podlahovom kureni je 3 dni povadnuta doslova skareda, vetvicky padnute k zemi, farba do sediva. a k tomu mame Vonku za oknom neustale vidim krasny zelny strom,vysvieteny, mame celu 11metrou stenu zo skla vidim ho z kazdeho kuta izby, aj zo spalne aj s kazdej detskej izby. Takze tento rok bude iba ten vonkajsi, nakolko doma budeme az 28.12.,ale aj keby sme boli doma 24.12. mali by sme len ten jeden vonku. Ten darovany zrezany mozem darovat.
Odpovedať
preco smutny smajl - @pernikova_chalupka
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska No to kvôli tomu, že stromček len vonku. Ale už si to vysvetlila.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska Jééééj, tú jedličku by som brala. :-)
Odpovedať
mozno na poslednu chvilku ale objavila som podobne inspiracie: http://www.zariadim.sk/pribeh/trendy-...
Odpovedať
mozno oneskorene ale predsa - mala inspiracia nielen na stromcek, ale i na komplet vianoce: www.zariadim.sk/pribeh/vianoce-vo-sve...... odporucam na dlhy zimny vecer ked uz nie na inspiraciu :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my ideme tento rok vša dávať snehobielu výzdobu. Dokonca sme minulý týáždeň aj všetky steny maľovali na bielo aby boli čistejšie. Lne neviem či je k zohnaniu aj biely stročmek po prípde, ktorý je niečím pospany. Inak všetko ostatne už zariadené len počkať do vianoc nech to nahodime. Nerad robím výzdobu dlho dopredu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
prosim vas ako vysusit pomarance na stromcek.dakujem vam za triky a tipy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?