Vianoce 2012

Ahoj baby..... Nejaky tipi na stromceky na tento rok ??? =)=) Minuly rok som mala cervene... tento rok chcem zmenu... zatim ma ale nic nenadchlo.... :(((( Pomoc.... :)))))
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@monika15 myslím si, že červená je tento rok oveľa aktuálnejšia (nemyslím módnejšia) ako minulý rok kvôli našej smeráckej červenej vláde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monika15 tak mne osobne sa páči kombinácia zlatej, bronzovej a hnedej, plus ornažové takže taký stromček budeme mať my :-)
Odpovedať
@monika15 ja budem mat zas fialovy, aby ladil v obyvacke :-) a v podstate mne je to jedno, nemam potrebu kazdy rok striedat farby.
Odpovedať
Profilova fotka
@monika15 máš tu desiatky albumov i s vianočnou tematikou... hľadaj.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@monika15 ahoj, my mame stale cerveny stromcek, cisto len rozne velkosti bambul a je to stale pekne, tak nevymyslaj lebo je to strata casu a hlavne penazi, ale ty sa musis rozhodnut sama a nie podla toho co ti tu kto vypisuje. pa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme naše tradičné ozdoby a veru ich nemienime meniť...vianoce majú čaro aj kvôli tradíciám :-) Ale keby som šla do nových vianočných ozdôb, už roky viem, aké by som vyberala - PRIESVITNÉ x-) teda sklenené číre alebo matné sklo a najmä krištáľové ozdoby ... napr. staré cingrlátka akoby z krištáľových lustrov ale aj lacnejšie kúsky (mávajú sklenené alebo akoby krištáľové vianočné ozdoby aj v Marks&Spencer, a pod.) ... k tomu pár jemných negýčových trblietok a svetielka x-)
Odpovedať
@monika15 aj anjeli mávajú niekedy zlú náladu :) hehe
Odpovedať
@achelan hej hej...
Odpovedať
Profilova fotka
@monika15 ahojky :) aj ja rozmyslam nad tým istým :) Minuly rok som mala fialový stromček, tento rok je IN cyklamenová, tak asi cyklamenový možno s bielym :-)
Odpovedať
@ingridka07 jeeej DIKI>>>> :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, tak ja som za tradicne vianoce - mam krasne sklenene ozdoby a takto ladim stromcek uz niekolko rokov, len zrovna uz su deti ktore ten stromcek zaujima a tak som prave nakupila lacne umelohmotne cervene ozdoby a moje sklenene budu teraz niekolko rokov odpocivat v krabicke.... aspon kym deti nepodrastu ;-)
Odpovedať
niečo pre inšpiráciu nájdeš aj tu :) http://www.gloryeshop.com/gloryeshop/...
Odpovedať
@bertuska1988 jééj tie sú fakt nádherné, originálne... a dajú sa aj kúpiť, možno obdarujem maminku, super aj ako darček Ďakujem
Odpovedať
@bertuska1988 pekna inspiracia, veru po 12 rokoch by som prijala takuto zmenu :-)
Odpovedať
ja vsadim na oblubenu klasiku cervena - zlata :-)
Odpovedať
To akoze kazdy rok menite ozdoby na stromceku???? Ved to stoji kopu penazi, a kto tu pisal - tradicia je tradicia-mame svoje rodinne ozdoby uz roky rokuce, nejaku mam aj od rodicov,pre spomienku na detstvo. Moja mama ma prestierania co vysivala ked som bola babatko a ma ich doteraz,milujem ked k im pridem a vidim prestrety stol. Ja si kazdy rok kupim drobnost na vyzdobu, posledne roky nejaku keramiku od postihnutych deti na Vianocnych trhoch,mam uz celkom peknu zbierku,ale nove ozdoby? Ani za svet, v tomt poda mna moda neexistuje, niekomu sa pacia slamenne, inemu platene, drevene, sklenene.....................
Odpovedať
Profilova fotka
@tommi_d my si červene ozdoby nedáme ani za ten svet !!!!!! :-D
Odpovedať
Dobrý den. Tradice je sice tradice, ale není to posvátná kráva. Čili i takový konzervativní a líný člověk jako jsem já, se nechá ukecat, že to letos , nebo někdy v minulosti, nebo v budoucnosti bude ( bylo ) jinak barevně laděno. V poslední době se nám líbí všechno jednoduché a střízlivé - čili bílé ledky 2 x 200 ks a asi tak 200 slámových figurek. Akorát stromek máme umělý, protože je tak krásný, že ho ani myslivci ( a to jich v rodině máme hodně ) nerozeznali od pravého. Čili, ten se jenom rozloží a šmytec. A jde se na kapra. :-) S pozdravem Laďa
Odpovedať
Profilova fotka
my mame klasicky stromcek ...slamene ozdoby kombinovane s cervenymi maslickami na konci vetviciek, povesene sisky(nie lekvarove) :-D , orechy a susene jablcka,pomarance na stromceku ...ten mavame vzdy zivy a navstevam sa paci na nom, ze je taky tradicny a "jednoduchy". ani tento rok ho menit nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme posledné roky tiež menili farby ozdôb, tento rok ale nebudem vymýšľať nič nové, bude červeno-zlatý ako kedysi, podobný ako @lea231, ten sa mi aj tak páčil najviac.
Odpovedať
moj bude bielo-modro-strieborny, biele svetielka, tradicne nacancany a ligotavy :) a hlavne velky :-D
Odpovedať
My budeme mat tento rok stromcek v kvetinaci a vonku na terase za velkym fr.oknom. Doma bude cisto, stromcek bude vidno z celej obyvko kuchyne. Deti uz neveria na Jeziska,takze darceky pojdu k oknu. Snad nenasnezi vela tento rok:-D
Odpovedať
ahojte inspiracie si mozete pozriet tu: www.vianocnapredajna.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@tommi_d kto uz zdobi stromcek podla vladnej farby:-)?
Odpovedať
@ladajaskva Kapra a salat...Jo?Na ten nezabudajte ;-) ...
Odpovedať
@nika11111 Dobrý den. Jde se na kapra znamená, že se vezmou udice jde se lovit. :-p Kecám. :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jde se na kapra s bramborovým salátem. A ten umí má žena velmi dobře. Já toho kapra akorát koupím a ukecám, aby neuplaval, potom klepnu, uříznu hlavu, zahodím hlavu, useknu ploutve, zahodím ploutve, useknu ocas, zahodím ocas a potom ten zbytek naporcuji. Vyjdou z toho asi tak 2 velké a 2 malé řízky. Ale nám to stačí, protože já jsem celkem spořivý a takový luxus si dopřávám pouze na Vánoce. :-p :-p :-p Na hody klidně u kamoša sežeru celou husu. No co, když je zadara,že. :-D :-D :-D :-D :-D . Zase kecám. Kamoš už husy nechová a já vlastně ani kamoša už nemám. Bo sežral všechny husy a pukl mu žaludek, vřed na dvanácterníku a obratel Raka i Kozoroha. Bože můj, zase kecám. Sorráček. S pozdravem Laďa
Odpovedať
@ladajaskva Zdravim,ja odpadnem... :-D :-D :-D :-D :-D Uz mi tam chybalo len,ze toho kapra aj utopis... :-D :-D :-D :-D :-D Toto kecanie mi niekoho siiilno pripomina.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladajaskva :-D :-D :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?