To máte v Bratislavě tak drahé byty?

Zobraz úvodný príspevok
holky to tam mate tak drahe byty...?
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
Prosim, presunte si svoje inzeraty na nasu inzertnu stranku www.ringo.sk Inzeraty v tejto teme budu v priebehu februara 2009 ZMAZANE. Diskusie na modrastrecha.sk uz nesluzia na inzerovanie nehnutelnosti. Dakujem za pochopenie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vzhladom ze k mojmu prispevku z 9.12.08 sa nik neozval tak sme sa teda rozhodli vyuzit ponuku a prestahovat sa od 1.8.09 do bytu po dedovi (do vtedy su tam najomnici a my sme viazany voci nim zmluvou). Mam ovsem dalsiu otazku, ked chceme predat nas doterajsi byt kedy ho dat do ponuky realitke a kedy informovat banku so zaujmom predat byt?
Odpovedať
Ahojte, zaujimalo by ma, ci niekto z tych, co pred casom v tejto diskusii inzerovali, ze predaju byt, ten byt aj v skutocnosti predali...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som inzerovala, a zatial nepredala... samozrejme ho predavam cez realitky, ale doba je zla, jednak sa nic nepredava (resp. velmi malo) a jednak banky uz nedavaju 100% uvery, co samozrejme prispelo k tomuto faktu, ved kde ludia vezmu tie zvysne statisice??? vzdy, ked mi volaju z realitky, sa pytam, ako to ide, ci sa to pohlo, tak vraj v poslednych dnoch trochu hej, ale jedna pani mi napr. vcera povedala, ze robi uz 16 v realitke a ze takuto zlu dobu este nezazila! za 16 rokov!!! tak to uz je co povedat... my sme to vyriesili tak, ze byt prenajimame a pockame na nejake lepsie casy :-D
Odpovedať
ahoj estate, ja som to myslim uz spominala - do ponuky sme dali byt v novembri - cize uz vcase realitnej krizy... podarilo sa nam ho predat cez realitky do 2 tyzdnov- spustili sme sice cenu o 100k ale stale sme dostali viac ako sme sa bali ze dostaneme. takze my sme velmi spokojni
Odpovedať
no situacia je teraz nevyhodna pre predavajucich a nahrava kupujucim, ktory nepotrebuju 100% prefinancovanie transakcie...
Odpovedať
dai v ba ste ho predali ?
Odpovedať
ano emogeon, v ba
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja som dala vcera par inzeratov na net a ozvalo sa mi asi 15 realitiek, ze to chcu ponukat. no ale asi nie je velmi dobre ponukat to cez tolko realitiek. zatial som povedala ze uvidim., pozrela som si ich web. adresy. Aj tak to už zo 2 realitky ponukaju aj bez mojho suhlasu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
svistinka, to je jedno cez kolko to budes ponukat, hlavne nic nepodpisuj - rychlo zistis ktora predava byty a ktora len ponuka...( ta ktora predava si ho pride pozriet, inforumuje ta o mnoznych zaujemcov, o realistickosti sumy a pod.... ta ktora len ponuka si ho zaradi do ponuky a bude cakat ci sa niekto ozve) my sme mali nas byt najmenej u 30 -tich realitiek - realne ale predavali len 3 ,ci 4... a jedna z nich nam dohodila kupcu
Odpovedať
Profilova fotka
svistinka, nic si z toho nerob, ja ked som predavala svoj byt, tak takisto si ho dali do ponuky aj realitky, ktore sa neunuvali ma co len oslovit..dokonca ked bol byt uz predany, tak niektore z nich ho mali stale v ponuke, napriek mojim upozorneniam :-| okrem ineho, jedna z nich si nadhodila na moju cenu 200.000 ]-( a potom mi ludia vyvolavali, ze preco su take rozne sumy ponahadzovane - nerobi to dobry dojem, no nemohla som za to..a ked som volala do danej realitky, tak absolutne na to nereagovali..asi zato mam taku alergiu na realitne kancelarie..cest vynimkam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a hlavne neznasam, ked sa mi ozve niekto z realitky, ze chce ponukat nas byt na predaj a nepovie pomaly ani svoje meno a ani nazov realitky. Ked sa ich na to spytam, tak sa este tvaria zacudovane, ze co sa tolko vypytujem. Jednej som sa spýtala, ze kde sídlia a ona mi na to nevedela odpovedat, ze ona chodi malo do kancelarie, tak som cakala kým to zistí. Trochu podozrive nie?
Odpovedať
Profilova fotka
No a potom povedala, ze sa nicoho nemusim bát, ze jej dvaja spolocnici, sú bývalí policajti a majú aj právnické vzdelanie, keby sme chceli s niečím poradiť. :-p
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?