Predĺžená záruka

Zobraz úvodný príspevok
V elektro ponúkajú predĺženú záruku . Oplatí sa to zobrať? Na ventilátor Rohson som nezobral a po dvoch rokoch a dvoch dňoch začal spomaľovať rýchlosť. Vlastne ešte som na nič nebral predĺženú záruku. Teraz chcem kupovať vysávač tak neviem. Záleží od značky. Značkové elektro a predávajú šmejdy . Mali by dať záruku na elektro tovar 3 roky.
Odpovedať
1
2
@jean2 no ved vravim ... tak za vycistenie 50e ... ano diagnostika je od 20e, ale pocul som v telefonu od servisu aj 50 toz kazdopadne, ak je to nejaky drahsi model a rozsirena zaruka na 5r je iba 50e, nevahal by som 🙂 v ramci tej rozsirenej zaruky sa aj v standartnej dobe obcas riesi inak nez by sa riesila "klasicka zakonna" napr. okamzita vymena namiesto 30dni a pod. podmienky si ale treba precitat a zvazit ci to ma vyznam 🙂
Odpovedať
@shadowmilan Takto od stolu sa to oplatí ale vyvaliť 50eur navyše len tak sa mi nechce. Veď kupujem predsa značku. Uvidím ako dopadnem s týmto počítačom, či to vyjde. A čo ten ventilátor, akú má chybu ?
Odpovedať
@jean2 spoliehat sa na znacku v dnesnej dobe ... aj ked si napr. myslis ze kupis od sony vsetko - sony tv a sony ps ...aj tak to nekomnukuje uplne akoby od jednej znacky 😄
Odpovedať
@shadowmilan Eu by mala zvýšiť na elektroniku záruku na 3 roky alebo až na 5.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?