Novembrovky 2008 stavajú a prerábajú. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam Vam vsetky v novej teme kedze tema stavanie a prerabanie uz nepatri na konika ale na strechu rozhodla som sa zalozit pre nas tuto temu. Vitane uz ale vsetky novembrovky :-)
Odpovedať
quitka - my mame nastastie vsetko od svagra - komplet bednenie aj stojky. A asi aj lesenie bude od nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tara..to máte super, no ale už to máme nachystané len to dať dokopy lenže šéf už nechce dať manželovi moc dovolenku, lebo už mal veľa voľna v lete, tak neviem, neviem =-) =-)
Odpovedať
quitka - muz tiez robi po praci a soboty...
Odpovedať
baby, nie PED ale EPD - energeticky pasivny dom. a asi nan budem musiet zabudnut, lebo pociatocne nadsenie MD uz akosi vyprchalo :-| no citame poctivo casopisy dalej, len tie naklady su asi nad nas rozpocet. aj ked ...
Odpovedať
sisa - a ja si tyzden lamem hlavu ze co je to za skratku :-D :-D :-D . Takze nejdete stavat?
Odpovedať
baby dnes sa nam pokaslala kanalizacia a zase budeme musiet prekopavat cestu 8-( 8-( 8-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a čo sisa nejdete stavať, prečo????
Odpovedať
Profilova fotka
ale čoby, teraz už chceme dorobiť len tú deku a končíme, lebo zase bude zima. Do zimy budeme robiť už len také úpravy, zasypávať, atď. ale už sa hore nepôjde to necháme na jar.
Odpovedať
Profilova fotka
a prekopávate znova tú cestu, no to riadne naštve ]-(
Odpovedať
quitka - hej, ten clovek co nam to robil to napojil zle takze zase musime rozkopat cestu ]-( ]-( ]-( a najlepsie na tom je to, ze sme to mali bez papiera...ale co, aj horsie veci sa stavaju, uz sa na tom nebudem vytacat...
Odpovedať
ale jasne, ze ideme stavat, len asi nie moj vytuzeny pasivny dom :-( no uvidim, este stale na nom trvam. ked ho dokazali postavit ini s nizkymi nakladmi, tak mozeme aj my 8-) dokonca uz mam aj projektantov - susedia u babky. vcera som s nimi kecala a celkom dobre zbehnuti su v tom. vobec ich moja poziadavka na pasivny dom neprekvapila :-) pokecali sme o vsetkom moznom a pochvalili ma, ako mam dobre vsetko nastudovane :-N holt, musim mat kopec argumentov, preco chcem zrovna taky dom :-D :-D :-D tara, ked sa kasle... :-( urcite si si uz to zle vybrala a teraz dostaviate domcek a do domceku bude novy drobcek x-)
Odpovedať
sisa - jaj, tak som to zle pochopila :-N . To je dobre, ze sa tak zapajas ;-) treba vsak aj ty tam budes byvat tak nech je ten dom podla predstav vas oboch...a ked to ini zvladli tak to zvladnete aj vy, v tom mas pravdu ;-) . Ja si myslim ze vacsina ludi co sa rozhodne stavat dom musia byt viac optimisti ako realisti lebo inak by sa k tomu nikdy neodhodlali :-D . Drzim vam palce :-) . Ozaj a co byt? Uz mate kupcu? A k svokrovcom sa kedy planujete nastahovat? ...co sa tyka nasho domu tak kanalizacia sa uz opravuje a chlapik sa zaviazal ze to aj zahrnie :-) chvalabohu. Akurat este neviem kto opravi cestu, na to som sa muza zabudla opytat =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte staviteľky, to je dobré tara, že sa kanalizácia už opravuje ;-) My chceme v piatok betonovať deku, tak dúfam, že nám to výjde a zalejeme to :-)
Odpovedať
quitka - to je super, tak nech vam vyjde dobre pocasie ;-) ...my sme museli betonovanie dosky 2x prelozit lebo prsalo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no veď to tara ktovie ako bude, hlásia, že má byť celkom dobre, tak uvidíme =-)
Odpovedať
tara, idem ponahanat pardon, lebo nam nevysli inzeraty ]-( no my mame stale cas, tento rok sa do toho aj tak nebudeme pustat. a stahovat sa budeme, az sa byt preda
Odpovedať
sisa - a s papierovackami zacinate este tento rok alebo si aj tie nechavate na buduci?
Odpovedať
uz zaciname, svokra bola pre papiere, aby sa prepisal pozemok :-N
Odpovedať
sisa - super, tak teraz kym budete cakat na LV mozete ponahanat projekt...a aky dom chce stavat tvoj priatel?
Odpovedať
tara, ked to este ani on sam nevie :-N ozaj, idete si davat solarne kolektory? stat na ne dava prispevok vraj =-)
Odpovedať
sisa - hej ideme
Odpovedať
aj idete pytat tu podporu?
Odpovedať
sisa - to je este caaaaaaaas :-D :-D :-D
Odpovedať
je mi to jasne :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Caute nejako to tu viazne =-) . My sme vcera zalozili prvy rad na garazi :-) konecne sa uz nieco pohlo lebo v poslednej dobe sme na stavbe nic neurobili :-p quitka - vy zajtra betonujete deku, vsak? Idem kuknut ake hlasia pocasie
Odpovedať
Profilova fotka
hej chceme, dnes to treba ešte dochystať tak dúfam, že nebude pršať, zatiaľ sa to drží a neprší. Inač na dnes hlásia dážď a zajtra má byť už lepšie tak dúfajme, že to nebude nejaký leják 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak moja kolegyňa už dokončuje domček, už vyberá nábytok, linku a tak, tak jej tak ticho závidím, že na jar sa už budú sťahovať, aj ja by som už chcela :-) ale sme len na začiatku :-N
Odpovedať
quitka - tak drzim palce aby neprsalo ;-) , my cez vikend nespravime nic lebo Andrej ide na firemnu akciu a pride v sobotu na obed a cez vikend je v Pezinku vinobranie... Nasi kamosi su tiez v takej faze ze uz robia sanitu, dnes im tusim maju priviest vchodove dvere, obkladat maju kazdu chvilu...a my este ani hornu deku nemame :-N ...ale oni zase stavaju o rok dlhsie...aj my sa dockame. Potom si prideme okuknut navzajom domceky, dobre? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už hlásia, že na viacerých miestach prší, dúfam, že to vydrží u nás nepršať :-( ta kolegyňa tiež začala minulý rok na jar, aj my sa dočkáme, ale ja by som už chcela, som nedočkavááááá :-D jasné potom si prídeme okuknúť domčeky ;-) sa teším, teším x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?