Novembrovky 2008 stavajú a prerábajú. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam Vam vsetky v novej teme kedze tema stavanie a prerabanie uz nepatri na konika ale na strechu rozhodla som sa zalozit pre nas tuto temu. Vitane uz ale vsetky novembrovky :-)
Odpovedať
zdenus - dik :-) miyya - ahoooooooj :-)
Odpovedať
zdenus dakujem :-) tara, no neviem, ako je to vedene, to by som sa musela opytat draheho. a lutujem, ze sme nezacali uz minuly rok, mohli sme to mat pekne pod strechou. vtedy sa nam ujco tiez ponukal, ked kopal zaklady. no neva, aj tak nam dal uzasnu ponuku a budeme mu zauzleni dozivotne :-)
Odpovedať
miyya - to mate dost velke, ani sa to nezdalo z toho videa...ale vy ste uz skoro za vodou :-) uz pomaly finisujete :-)
Odpovedať
sisa - ak vies na koho je ten pozemok pisany a vies jeho rodne cislo tak sa to da zistit aj cez net
Odpovedať
aj ja chcem vidiet to video :-(
Odpovedať
ma ho na FB a je super :-)
Odpovedať
tara, tak vraj sa to ani nemusi prevadzat a stavebne dostaneme. tak to bude asi nieco podobne ako u vas.
Odpovedať
to posledne? tam sa len cosi v pozadi mihlo, ale maly je supersky :-)
Odpovedať
sisa - my ked sme dostali stavebne povolenie tak vtedy bol este ten pozemok pisany na svokru (on vlastne ani nebol jej ale muza a jeho bratov, len to dali napisat na nu). Staci ked majitel pozemku da pisomny suhlas na stavbu tot vsjo. A zvysok si vybavite potom...my sme to tiez zacali vybavovat az potom
Odpovedať
ten pozemok je este tiez na svokru a ta uz nahana MD k prepisu, aby sme sa rozhybali :-D ale myslim, ze to je to najmenej. najskor treba byt predat, dovtedy sa nepohneme. aj ked uz padli navrhy, aby sme nan zobrali hypoteku a supli sem podnajomnikov :-N
Odpovedať
sisa - to sa mi zda lepsi napad ako predavat byt v krize...podnajom by vam pokryl splatku hypo alebo aspon jej vacsiu cast
Odpovedať
no keby nam pokryl splatku aspon z vacsej casti, tak by bolo super. len sa bojim toho, aby sme neostali na krku este s hypotekou a bez penazi na nu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
sisa - ved sa mozete spytat v banke alebo nerozmyslala si nad SFRB?
Odpovedať
a to este funguje?
Odpovedať
jasne :-D :-D :-D
Odpovedať
a o com to je?
Odpovedať
tak ako citam, tam my nepatrime :-|
Odpovedať
sisa - presahuje vam prijem?
Odpovedať
tara, nie, nestaci :-D teda to, co mame na papieroch.
Odpovedať
a ako citam, tak su tam take hovadiny ako chalupa do 160m2 a to je dost obmedzujuce. ta vasa by tiez nepresla
Odpovedať
sisa - nasa by presla a dufam, ze aj prejde ;-)
Odpovedať
serviste, aj my len v hlave mame zatial , ze chceme...ale aspon sa to co to poucim, vsakze? :-D tara, to vazne??? 460m2 staci??? lebo mne sa zdalo 600m2 dost malo....sak sa mi tam nic nevmesti....viem, ze postavit sa da uz aj na 500m2 s tym, ze nieco aj ostane nejaky kustik travy..ja by som chcela aspon tych 1000m2...ale si ma celkom potesila, ze prinajhorsom da sa aj na menej ako 5 arov....aj ked teraz nemame ani na to ;-)
Odpovedať
tak uz som si ju pozrela blizsie :-D to vies, ked som videla podorys nejakych 10x10 a k tomu druhe podlazie... no mala by som lepsie citat :-N vy si vybavujete z toho fondu?
Odpovedať
tal - kukni si fotky na niektorej je urcite vidiet kolko zahrady zostava...nie je to vela ale aj maly bazen sa tam este vojde a hlavne ked budem robit urcite nebudem mat cas venovat sa detom a velkej zahrade... sisa - hej, kvoli tomu sme dorabali pivnicu tak aby sme sa vtesnali do tych metrov...inak by bola urcite vacsia ale aj mala je lepsia ako nic. A tu dalsiu izbu nad garazou a zimnu zahradu budeme dorabat az po kolaudacii aj tak nebudeme mat skor na to prachy a fondu to potom uz bude jedno ze co si ty spravis na dome za 5 rokov ;-)
Odpovedať
tal - kamosi maju este menej a staci im to. Oni by vacsiu zahradu ani nechceli...to co im zostalo po stavbe je vraj dost na kosenie a udrzbu :-D :-D :-D
Odpovedať
tal - vsak keby ste si so segrou postavili dvojdom na pozemku 1000 m2 a mali spolocnu zahradu tak ste caveny ;-)
Odpovedať
mojko, este mi prezrad, ako sa vam ho podarilo vybavit :-N
Odpovedať
co presne myslis?
Odpovedať
ci mate niekoho znameho, lebo som pocula, ze je obmedzeny financny limit na to a dostavaju ho len "vyvoleni" :-p
Odpovedať
sisa - my este len ideme ziadat :-D :-D :-D a nie je pravda ze to dostanu len "vyvoleni"...aj kamos dostalo hypo zo SFRB a nemal tam nikoho...treba to podat hned zaciatkom roka a splnit vsetky podmienky...precitaj si celu tu diskusiu su tam dobre rady ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?