Nakupuje niekto cez Aukro?

Chcela by som od vas poradiť ak ma niekto skusenosť s kupou cez aukro Vyhliadla som si tam sprchový kut, su tam dobré ceny, predavaju tam väčšinou poliaci a trochu sa toho bojím.
Odpovedať
ja som nakupovala cez aukro.cz ked slovenské aukro ešte nebolo a bola som uplne spokojna... ide asi o to, na akeho seriozneho predavajuceho natrafiš (tuším je tam aj hodnotenie jednotlivých predávajúcich)... v polsku je teraz všetko totalne lacnejšie, takže nižšie ceny nemusia znamenať nič zlé...
Odpovedať
Fra dakujem pekne si zlata a ty si to platila vopred alebo pri dodávke. Su tam niektorý predavajuci aj poliaci, a môžem im tam napísať otazku, len sa musím zaregistrovať a dufam, že mi napíšu po slovensky:))))) A čo si kupovala ty ak sa smiem spýtať?
Odpovedať
Profilova fotka
moj manzel dost casto nakupoval cez ceske aukro a v pohode...
Odpovedať
myslím že vopred ak sa dobre pamatám... bolo to "brano zavírá samo" nevedela som, kde kupiť nové, vyguglilo mi to iba to aukro a tak som kúpila... ono vlastne bolo nové, len za tretinovú cenu...
Odpovedať
Profilova fotka
aukro je v pohode ale ako vravi fra, precitajte si hodnotenie predavajucich
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 15 rokoch
A prosím vás ako to presne funguje, čo znamená označím možnosť "PRIJAŤ" "ODMIETNUŤ" alebo "PROTIPONUKA" ? Nie som si istý ci viem co sa potom stane po potvrdení jednej z týchto možností. Za KAZDU RADU VOPRED ĎAKUJEM
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pradaj:

A prosím vás ako to presne funguje, čo znamená oz…
@pradaj nepoužívam, ale mne to vychádza že dal ponuku, tak sú možnosti - prijať túto ponuku za jemu navrhnutú sumu, odmietnuť túto ponuku, navrhnúť inú sumu (napr o niečo nižšie než je stanovená cena).
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pradaj:

A prosím vás ako to presne funguje, čo znamená oz…
@pradaj no tak asi co sa moze stat ? presne ako sa pise na tych tlacidlach :D ci ako ocakavate nejaky bonusovy jackpot za tym ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?