Kremienok a Chocholúšik

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zakladam tuto temu pre vsetkych kto potrebuju nacerpat novu energiu, odreagovat sa zabavit a pokecat si o veciach vsednych ale aj nevsednych. samozrejme sudruhovia a sudruzky UVMS maju ucast povinne nepovinnu. Tak verim ze tato tema zaujme splni svoj ciel a ked budeme posluchat tak nam ju mozno nezamknu. Zelam prijemny kulturny zazitok.
Odpovedať
Profilova fotka
a stalo to za to aj pre tento vyhlad :-) (Sagrada Familia x-) x-) )
Odpovedať
Profilova fotka
to su riadne lakotinky, mnam , vyzera to dobre:)
Odpovedať
Profilova fotka
ty moj tiket!!! a uz som hladna, kurnik!!! ]-( ale ste ma povzbudili s tymi lazanami...skusim nekedy bud.tyzden.... x-) predstava spenatu, hribikov a syra mi asi zobere spanok dnes v noci :-D x-) tak "brú" ;-) papaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobru noc :) pa paaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 máš pravdu. Ricotta je k špenátu lepšia ako mozarella. Touto náplňou je dobré naplniť aj palacinky na slano. @hanka_april v tej betónovej kuchyni by si mala variť len jedlá, ktoré tam dizajnovo budú pasovať.:) Tak napr. taká kapustnica neviem-neviem...... Ale letmo pohodená hlávka čerstvého ľadového šalátu a tri krásne žlté citróny to by bolo!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@designe3 :-D no to je pravda....ale realita je veru taka, ze by som sa aj rada naucila varit take veci /ako je aj kapustnica.../ ale pri mojm muzovi to je nerealne....on je asi tak naozaj len ten salat a citrony :-D
Odpovedať
vy mate vsetci energie na rozdavanie. neskoro idete spat a skoro vstavate. Teda aspon Hanka tu je o 23:15 a 6:15 uz pise. ako to robis? :-D ja varim nechce sa mi a mala by som ocistit mrazak lebo mi dako moc namrazil a uz som vcera nemohla otvorit dvierka. stara chladnicka asi uz odide a kupim si novu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. ja mam dneska dost plny den zase, takze asi len okolo obeda tu budem, teraz mam o 10tej jeden meeting a potom od 14tej idem tlmocit jednu call confence a to asi az do 17tej :( ale vecer idem na Partičkuuuuuu, tak sa tešíííííím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 super, Katka, ja som bola na nich, ked boli v HC a ma branica bolela a slzy tiekli, skoro som sa pocikala :-D tak v dobrom zavidim....ozik aj to davaju niekde v telke uz? =-) lebo ja to ani nezapinam.... @mima1 no ja neviem, ale asi kazdy sme iny....ja si napriklad myslim, ze cim menej spim, tym mam viac energie....a zase ved tak malo to neni, si uvedom, ze to je 6-7 hodin spanku, co je dost,nie? =-) inak, mimi, strihate psikovi pazuriky? lebo ja mu ich chcem stale osmikat, ale mamina hovori, ze to je neprirodzene... 8-(
Odpovedať
Hanka ja som jej nestrihala ani raz co ju mam... veterinar mi to kazal ale ona si ich tak obrusi na prechadzkach ze ich nema dlhe. ja to beriem u psa tak ze keby zil vo volnej prirode kto by mu ich strihal... :-N nikto. cize nepotrebuje to ani teraz
Odpovedať
Profilova fotka
no nas ich ma taketo...tak ja neviem, ci su to dlhe, alebo kratke...kamaratka veterinarka mi povedala, ze to je jedno, ze ked chcem ona mu ich ostriha....
Odpovedať
mne to ukazoval veterinar ked bola mala. ale odvtedy ani raz nemala ostrihane. neviem nasa chodi po betone asfalte a vsade hrabe ale nikdy som nekukala ze by ich mala dlhe. ona sa striha len ta spicka kliestikami. ale bala by som sa ze jej odstrihnem vela a bude ju to boliet :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ho necham tak, chudaka :-D inak aha ja a Katka sme v reklame asmiry: http://reklama.asmira.sk/ppc/ :-DDDDDD (moja stara foto, jake modelky sme :-DDD)
Odpovedať
aj vam zato platia?
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 uplny milionar som z toho :-D (aaale co si, to len nahoda, ze som to zbadala...) s tym clovek musi ratat, ked sa "vystavuje" na webe :-D :-D
Odpovedať
no to hej. ja som bola istu dlhu dobu na jednej www (celkom znamej ,teda tu u nas) odfotena. ale potom :-D :-D ma stiahli uz sa asi namna nemohli pozerat :-D :-D
Odpovedať
inak vcera vecer som premyslala ete nad tym obkladom do kupelne. :-D asi mi sibe. lebo ho nepotrebujem este ale nevadi. no a prisla som nato ze ja by som potrebovala aspon 4kupelne. lebo ja chcem aj taku kremovu aj fialkovu aj zelenkavu a aj hnedu. bola som v kupelnovom studiu tak mesiac dozadu mozno viac uz ani neviem no a mne sa tam strasne vela veci pacilo ale fakt netusim ako sa rozhodnut. ani neviem ze ako co s cim skombinovat. myslela som si ze sak to nic nebude ze to nakombinujeme nieco a ze velky problem bude s kuchynou. kuchyna je ako tak na 90%doriesena a teraz zistujem ze kupelka 0bodov :-D
Odpovedať
@hanka_april aj kira má také...a pritom sa šmýka ešte aj na trávniku keď je čerstvo pokosený a ona behá ako pojašená... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ani nehovor, zas ta bolest hlavy :-D :-D :-D
Odpovedať
Hanka to este len podla mna bude bolest hlavy. Ozaj a foto vykopov nemas? =-) :-) chcela som povedat ze teraz som smejdila u skalky v albume. no a ked si tu DODO tak to napisem aj tu si PAN MAJSTER. proste nadhera. Skoda ze ta nemozem zavolat ku nam nieco montovat...
Odpovedať
no ale ked som pozerala tu kupelnu sice tam nema este vela foto tak asi sa naklonim naozaj ku tej farbe a vykachlickujem len kut a bude po probleme. pisem to ako keby som ho mala ist kachlickovat ja... teda mozno aj budem kto vie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 :-) suhlas, ja tiez pocitam s dodom u mna (len on o tom este nevie :-D :-D :-D ) mimi, mam jednu v albume, tu je viac (ale nic zaujimave :-D) ale setko len s mobilom,lebo fotak este nedorazil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_april no teda, ake modelky sme, he he, to som ani nevedela:) :) chi chi inak, pekne mate vykopane zaklady :)
Odpovedať
Hanka super. a aj pokracuju?
Odpovedať
Profilova fotka
no tomu chalanovi to islo sikovne veru, krasne rovno a este aj poodvazal hlinu....robil od 7,00-14,00...spokojna som :-) no pokracovanie asi tak, ze dnes by mali navazat strk, ako podklad do pasov....ale kedze v noci prsalo aj rano, tak neviem ako tatrovky....a manzel ide kupovat roxory do pasov a zalievaciek....cez vikend nic, lebo ideme na tu svadbu tak pevne dufam, ze buduci tyzden sa to zabetonuje....akoze majstri slubili do konca septembra bude komplet doska a zaizolovana... x-)
Odpovedať
mam otazku. ako beriete kopirovanie albumovych fotiek? myslim fotky ktore su skutocne vase v albume. ze ich najdete v inych albumoch bez toho aby sa vas niekto opytal. vadi vam to?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si nejake nasla inde... mne to nevadi, len ked viem, ze kopirujem niekoho konkretneho, aspon by som uviedla v popise fotky, ze je to co ja viem kuchyna toho a toho z albumu,alebo tak.... niekto sa ma aj pytal , ci moze, ale vacsina nie.. skor by som uvitala, keby mi dotycny clovek len dal vediet, ze si tu fotku kopiruje.,.. je to v podstate cest, ze asi sa mu to paci, takze zakazovat nebudem, ale patri sa dat vediet.... teda ak viem, koho ta fotka je :) alebo teda napisat.. ja sama mam tiez taku v albume mojom jednu vizku a napisala som , ze sa ospravedlnujem za kopiu, ale ze sa mi to strasne pacilo :)
Odpovedať
no to ja len tak. ze ci mam len ja nervy z toho. ja tu svoje foto nedavam ale ked vidim ze niekto si da do albumu nieco nove co je jeho majetok a hned nato uz o hodinu to ma niekto v albume dviha mi tlak... neviem preco... he he
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, asi by mi to bolo jedno...ked nieco zavesim na net, vzdy clovek pocita, ze si nikto moze stiahnut....esteze mne sa pacia veci, co sa malokomu, takze nejaky naval na moje fotky necakam ani v buducnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, asi tak:) ked sem raz nieco dam, musim ratat s tym, ze sa to stava " vecou verejnou" :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?