Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
Profilova fotka
no to sme sa nahodou dozvedeli je to v pezinku ale akcia bola len do 15.2. preto sme to teraz kupovali
Odpovedať
@aplless vyssie pises ze vas material stal 4600eur. to uz je s akciou? @standa82 tiez stavebniny pezinok?
Odpovedať
Profilova fotka
ano keby to kupujeme normalne tak nas to chyti 9000 eur bola tam 50 % zalva
Odpovedať
Profilova fotka
@standa82 aj tehly aj strop 3000????
Odpovedať
...ahojte... riesili ste uz aj nejake firmy na vystavbu hrubej stavby?? dom 7x14m ... zameranie...terenne upravy...vykop zakladov...4 rady DT...zakladova doska...zelezo...penetracia a izolacia...obvodove mury - priecky...salovanie..armovanie...podstojkovanie...murivo 5 sarov na psochodi...veniec a stlpiky... cena 19.500e ...aj s materialom.... cena materialu cca 14.000e... ...co si myslite o cene?...riesil to uz niekto? je to dobra cena?
Odpovedať
@aplless @stejja9 @standa82 nebolo by lepsie keby ste napisali aku tehlu ste kupovali a kolko vas stal kus? Ono sa to takto dost tazko porovnava. @aplless opytaj sa manzela kolko to presne stalo. My mame zohnatu pezinsku tehlu 38, brusenu na lepidlo za 1,21€ za kus. Je to dobra cena, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@stejja9 @pancake ... nie, nevlastníme. Dali sme so ponuky kade-tade aj tu kde sme to kúpili, no a s najnižšou sme boli ešte raz u nás v stavebninách a nakoniec nám spravili ešte nižšiu ponuku ako dali prvú.... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 .. nie je to bez DPH, ale s DPH
Odpovedať
Profilova fotka
@stejja9 ... nie Krupina
Odpovedať
Profilova fotka
@aplless ..tehly obvodové, nosné priečky, deliace priešky, keramické nosníky, vložky....
Odpovedať
Profilova fotka
@macka10 ... Porotherm, lepí sa...ale papiere mám v skrini v dcérinej detskej a tá už spí, takže sa k nim nedostanem....
Odpovedať
@standa82 ok..nech sa dari
Odpovedať
Článok sa načítava...
@standa82 no to máte super ;-) ;-)
Odpovedať
@macka10 podla mna je to dobrá cena. ;-)
Odpovedať
My sme už trošku začali, vytýčenie stavby bolo 1,12,2011. Vďaka decembrovému počasiu sme aj čosi urobili. Keď ustúpia mrazy začíname ťahať múry . 1.3.2011 sme kúpili pozemok a kým sme mohli skutočne začať bol december, nech žijú slovenské úrady. PE ]-(
Odpovedať
@boscho bože :-(
Odpovedať
@standa82 hm, fakt dobra cena, takze tisko zavidime ;-) tie ceny sa ozaj roznia, ci krajom, ci stavebninami a nie su to len pareurove rozdiely... :-S aby clovek vsetky stavebniny zmapoval :-|
Odpovedať
@stejja9 ked ja na to nemám nervy behať po stavebninaách. poradili mi stránky aaadopyt.sk alebo 123dopyt.sk tak hádam tam niečo nájdem.
Odpovedať
@macka10 neviem povedat, kedze riesime ytong a termaliku, co je material inych rozmerov, cize aj cena je ina.. ale termalika hr. 300 okolo 3 eur aj nieco za kus je velmi dobra cena.. ;-)
Odpovedať
@pancake a viete z coho by ste chceli stavat, aby sa zuzil vyber? ;-)
Odpovedať
my bud ytong lambda alebo porothem
Odpovedať
@stejja9 jasné z tehly. 30ky. to jediné viem. vnútorné steny 25ky nosné a ostatné 11ky. alebo tak nejak. máš tip??? =-) =-)
Odpovedať
@pancake hm, ani velmi nie, :-( kedze tehlu sme uz (po dlhociznom premyslani) vylucili.. ale ked som este zhanala cenove ponuky, tehla leier hr. 38 bola za 1,19e a hr.25 za 1,15e. :-)
Odpovedať
@stejja9 a kde to bolo? mi uľahčíš prácu :-D :-D
Odpovedať
@pancake odkial si? z dunajskej? hmm, daleky vychod 8-)
Odpovedať
@stejja9 tam je asi pes zakopaný. stredné slovensko :-S
Odpovedať
Ahojte, máte typ na lacné a dobré stavebniny na Liptove? Momentálne priorita č. 1 = tehla
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja idem do toho :-D do 2 tyžnov mame projekt, stavebne povolenie a ide sa na to 8-)
Odpovedať
ahojte, aj my začíname stavať na jar. Teda... pivnice sme spravili v roku 2011 a teraz je na rade dom. Tiež zháňame materiál, zatiaľ máme ytong so zľavou 32 %. Teraz sme sa zamerali na strechu. Aké máte ponuky na škridlu. My zatiaľ na Bramac klasik - zľava 30 %, ale čítala som, že niektorí kúpili na jeseň so zľavou 33 %. Tak neviem, asi by sme mali ešte čakať na lepšiu ponuku.
Odpovedať
@ivmar Ked chceš betonovú škridlu, tak Mediteran s najvyššou povrchovou úpravou je minimálne to isté, ak nie lepšie ako bramac klasik. A pritom je lacnejší, a dostaneš naň aj vačšiu zlavu . Bramac má vačší, marketing, reklamu a tým aj cenu. To ti povedia aj predajcovia. Jeden tip ak si z HC, tak v apríli v NR býva výstava domexpo síce tam neni nič extra, ale škridla sa tam dá kupiť s vačšou zlavou ako bežne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?