Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@takyna my urcite zateplime :) budeme mat nizkoenergeticky domcek :) to ma ale na starosti priatel, ja tymto technickym veciam moc nerozumiem :)
Odpovedať
@katarinka16 my zatial nie, manzel nechce zateplit, uvidime potom po prvej zime ;-)
Odpovedať
@takyna hlavne idealny na nas mini pozemok
Odpovedať
@lucinkao aj my mame uzsi pozemok
Odpovedať
Tak aj my konečne začíname tuto jar prerábať domček, tešíme sa hlavne kôli tomu že sme sa rok a pol trapili s papierami od pozemku a konečne sme ich dali dohromady uz iba k notárke a na kataster a moze sa začať.......
Odpovedať
@bosorkapd77 o papieroch ani nehovor, so stavebnym povolenim sa trapime od aprila minuleho roka.. ale uz uz by to malo byt komplet :) drzme si palce
Odpovedať
@takyna hlavne ze nas nestal vela iba par euro a hlavne ze je to na dobrej ceste osamostatnenia sa od rodicov
Odpovedať
@katarinka16 no to nás bude ešte len čakať ale myslim si ze to uz pojde lahsie ako ked sme zhanali 7 majitelov od pozemku a niektorý uz pár rokov mrtvy a odstahovaný do francuzka..... no necháme sa prekvapiť hadam nás nebudu tak dlho natahovat ako vás :-) nech sa vam dari budem rada ked napises ako pokracujete....
Odpovedať
Ahojte s akým materiálov idete stavať???
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Ytong
Odpovedať
@takyna aj my Ytong
Odpovedať
@takyna Porotherm...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@naty3 , @mom3 @tina1111 a idete aj zateplovat?
Odpovedať
Profilova fotka
vie mi niekto poradit, ze kde a ako vybavim Uzemne rozhodnutie, a co vsetko potrebujem na Stavebne povolenie ???
Odpovedať
@takyna ano davame Porotherm 38 + 10cm zateplujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna My ideme dat Ytong 25 a na to EPS 25.
Odpovedať
ahojte, pridavam sa do klubu stavebnikov. Piatok sme dostali SP - konecne.. Na jar zaciname.. drzim nam palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte....tak aj mi sa pridavame do skupiny.....zacinamehned po vybaveni papierov.....kosice- okolie.... 8-)
Odpovedať
@naty3 ahoj, aj my planujeme Porothem 38. Mate ich uz obstarane ?
Odpovedať
budete niekto stavat z dreva? a este by som bola vdacna, keby ste viaceri napisali ake mate siroke pozemky a ake siroke domy. My mame pozemok siroky 16 m, po cca 30 m ma sirku 14m. ja by som chcela dom obdlznik, cca 8-9 m na 17m, architekt nas nahovara na L dom resp. T , aby sme z predu vyuzili sirku a dalej do pozemku tahali len cca 6 m sirkovu cast. Co vy nato?
Odpovedať
@raptor ahoj, este ich nemame obstarane, nemame to kde uskladnit. Vy uz mate vybrate niekde v stavebninach? Kde v KE, alebo PO su dobre ceny teraz? nevies?
Odpovedať
@raptor ako citam vy uz mate stavebne povolenie? No nam sa este len robi projekt a kym povybavujeme papierovacky tak bude aj leto, kym zacneme :-) ale hlavne ze zacneme, hihi.
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež začneme neviem kedy, dorába sa projekt, a to nehovorím o prípojkách.....
Odpovedať
@naty3 Ahoj, zistujeme ceny tehal v KE a HU-Miskolc. Ak budem mat nejake vysledky, napisem :-)
Odpovedať
@raptor budem velmi vdacna, ak mi hodis info :-)
Odpovedať
@takyna Ytong 375 bez zateplenia
Odpovedať
@tina1111 aj my Ytong 375 :-)
Odpovedať
ahoj,,,ja zacinam v lete na domasi,,,ytong lambda 375 a ak niekto z vas pozna dobreho (lacneho) predajcu betonu a ytongu na vychodnom slovensku s kt je radost obchodovat tak sem s nim,,napiste mi prosim do IP jeho info a ak nahodou poznate ceny,tak aj ceny,,,dakujem
Odpovedať
@naty3 Ahoj, mam nejake ceny z HU..Napriek kurzu HUF/EUR nic moc. Porotherm profi TI 38 + dryfix - 1,54,-€/ks, Porotherm profi TI 38K + dryfix - 1,54,-€/ks, Porotherm profi TI 38K 1/2 + dryfix - 0,78,-€/ks, vsetko bez DPH, co je u nich 27 % a navyse sa to musi nejak z Miskolca doviest, teda + doprava.
Odpovedať
@raptor tak to veru nic moc, to aj tu zozenies okolo 2eur/kus + doprava zdarma... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?