Ako sa zbaviť kuny?

Zobraz úvodný príspevok
Prosím o radu, ako sa mám zbaviť kuny na dome? Ďakujem
Odpovedať
@focus3ccd Na rodicovskom dome sa dostala kuna na poval ked este nebola dokoncena fasada a chytili sme ju do pasce s udenacom.
Odpovedať
Ja uz som tiez chytil... Ale co z toho, ked je tu dalsia... 😞
Odpovedať
Môj sused chytá kuny na ríbezle a egreše....naozaj..
Odpovedať
Profilova fotka
@focus3ccd jak zvesela si beha, sranda. Najistejsie je podla mna dat klietku s vajcom, to sa nam osvedcilo za poslednu dobu. Len treba pri tej klietke dat pozor, nechytat ju rukami, lebo oni to citia a nepridu tam
Odpovedať
@focus3ccd Som si to pustila, že aká je zlatá, ale teda doma by som ju mať nechcela. Svokrovci tí mali, sa im nejako popod strechu dostala a nad spálňou im behala stačilo keď sa zotmievať začalo. Neskutočný hluk :-/
Odpovedať
S kunou vie byť aj sranda. Napríklad takto to vyzerá, keď sa chytí do klietky mačka a kuna si ju príde oňuchať :) a potom si kuna pri aute označkuje rajón..
Odpovedať
@eduardcho Ano, je. Toto som uz vyskusal, aj som ju chytil, a aj tam zdochla, lebo som dva tyzdne neskontroloval pascu.. Ale uz tu mam dalsiu, takze preto to bude najlepise asi s tou elektrikou...
Odpovedať
Na tom druhom videu je zas vidno, ako si beha po rini... https://www.youtube.com/watch?v=YzXXo...
Odpovedať
@betka8880 Presne toto mame doma.. Uz drzo buchotala nad hlavami v spalni uz na sadrokartone... Uz ma to dozralo, tak idem do tej elektriky..
Odpovedať
@focus3ccd Zozen si fotopascu a vysleduj, asi jedina moznost ta elektrika. Ja som zohnal kameru na bazosi 270eckovu za 150.. Oplatilo sa, teraz presne viem, kadial chodi...
Odpovedať
@focus3ccd To je vtip alebo pokus o reklamu? Tie kamery uz dostanes za 60 €. 🙂 https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=...
Odpovedať
Za prve, mam s GSM.. A za druhe, neviem, ci by som porovnaval ten model, co si poslal s tym, co som kupil.. Ale ok! btw. nejde o reklamu, riesime kunu a nie kamery...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@focus3ccd ten rozdiel v tom myslím, že zbadá až človek, čo si skúsi aj jednu aj druhú, tiež som nechápal prečo niektorí dávajú stovky eur za takúto vec, ale už mi to dáva zmysel. Je to iná kvalita.
Odpovedať
hej hej vsak to je jasne. my sme s nimi tiez mali problem az pokial sme si nekupili psa a jednu raz neulovil. odvtedy si musim zaklopat a dufam to tak aj zostane, ze mame od nich pokoj
Odpovedať
@pachi12 nooo, moja psa nechce.. 😞 to je vraj velmi ucinne...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@1bingo2 prosim Vas,vedeli by ste k niecomu prirovnat ten smrad,ked mate kunu v podkrovi. Mame nieco v sadrokartone, mysi to nie su, tie tam boli v zime,smrdelo to inak. A opat pocut sramot nad spalnou a smrad, ja by som to prirovnala ku kyslej kapuste/kalerab. Mam podozrenie ci to nemoze byt kuna. Dakujem
Odpovedať
@ciaw môže byť aj potkan
Odpovedať
Profilova fotka
@ciaw my sme kunu nejako necítili, skôr ju bolo počuť a nie cítiť. Keď je to cítiť tak to skôr by som prirovnal aj ja k potkanovi. Pascu ste skúšali nastaviť?
Odpovedať
Profilova fotka
U nás sa kuna otrávila kockami na myši.
Odpovedať
@gastan11 pascu sme neskusali, kedze je to v sadrokartone, podhlad je urobeny na komplet,takze neviem ani co to je este ani kade to voslo. Moze to byt potkan,kuna,had,.. bohvie.
Odpovedať
Profilova fotka
@ciaw možno by stačilo dať ju niekam von tú pascu a by tam behla ak by cítila ak by to bola kuna. Ale to sa mi nevidí, to tam by bolo vidieť kade sa dostala.
Odpovedať
@gastan11 este sme neboli na streche. Buduci tyzden,s plosinou (rovna strecha),uvidime co tam najdeme
Odpovedať
@rolandik mozes dat obrazok ake kocky prosim ta?
Odpovedať
@focus3ccd aka elektrika prosim ta? nam zacala chodit do auta, hned sme to vychytali, sprej a plasicka ju zatial drzia mimo, no bojime sa, ze sa dostane do podkrovia, lebo za plotom uz mame lesik, tak to ma na skok. snazime sa ju vonku chytit do klietky uz tyzden, kadiii okolo auta, po dvore, okolo klietky, ale v klietke bol zatial len 2x jezko........
Odpovedať
Profilova fotka
@stavitelka8888 Ratimor sa to volá
Odpovedať
@stavitelka8888 Zdroj urceny na kuny som kupil na Patura. A system som si vyrobil sam. Da sa aj kupit.
Odpovedať
Zabudol som pridat foto...
Odpovedať
@rolandik Ratimor nie je dobry. Vigonez funguje na 100%, ale da sa kupit len v Polsku. Ale ked vam udochne niekde v podkrovi, tak to je teda smrad. Lepsie ju odchytit, alebo ohradnik.. Ja mam zatial pokoj..
Odpovedať
Ahojte tiež mame kunu v streche dokonca som ju videla cez den na terase vybehla spod lavičky a utiekla jak som sa zlakla ani nemusim pisat kupili sme plašič nepomohlo kupili dalši tiež nič v noci nemožme spat jaky rachot robi stracam nervy z nej len jak sa jej zbavit kamarat kupil klietku navnady a klietka prazdna no na nervy 😞
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?