Zapísanie vkladu

Kataster nám nie schopný po 4 mesiacoch zapísať vklad, mali ste niekto podobný problém a ako ste to riešili. Dakujem
Odpovedať
@martin47 Nijako nevyriešiš. Čakáš.
Odpovedať
Však už čakám 4 mesiace, a to mam ešte koľko cakat
Odpovedať
zober ak-47 a chod to tam po...surit tak ako v inych civilizovanych krajinach alebo sa opytaj tu jedneho patriota co veri ze tu vsetko funguje ako ma co mas robit,ci staci zavolat edovi ,vsetko vybavia.
Odpovedať
@martin47 Kým ti to nezapíšu.
Odpovedať
urgovala by som kazdy tyzden, poziadla aj podla info zakona o informaciu, co brani vkladu a ziadala o vratenie poplatku za katastralne konanie. Ale teda 4 mesiace to uz je fakt sila 😞
Odpovedať
@martin47 keď ti pozastavili konanie tak asi im chýba nejaký doklad. Treba sa isť opýtať čo je za problém a urgovať. Pokiaľ dobre viem majú zákonom stanovene termíny do kedy musia urobiť zápisy pokiaľ je všetko v poriadku.
Odpovedať
@1gugu Termíny môžu mať dané v zákone, pokiaľ kapacitne nestíhajú, tak to trvá. Nepíše, že by mu pozastavili konanie. @martin47 Žiadosti zapisujú zvyčajne v takom poradí, ako prišli. Na katasterportáli si môžeš pozrieť, ktoré čísla žiadostí sú už zapísané a ktoré ešte nie. Z toho si vieš zhruba odhadnúť, kedy bude tvoja žiadosť spracovaná.
Odpovedať
Však práve som si to pozeral cez kataster portál a vychádza mi to reste tak na 2 mesiace
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?