Kataster, to vazne?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
boli im dane 2 originaly zmluvy, na jednom chybal jeden podpis a oni vazne potrebuju novu original overenu zmluvu, nestaci im podpis? ved tu zmluvu nepodpisanu maju oni, to preco nemozem prist a podpisat to a vybavena vec? je mi zle z tychto institucii
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@atlaska notar tu zmluvu zviazal mimo SR a nam ju poslal nerob predcasne uzavery, ked nepoznas detaily dakujem
Odpovedať
slusnost. nam na zmluve opravili rodne cislo mna ako kupujucej. mala som prehodene cisla. normalne ako pise @armi24 , skrtnutim, opravou, mojim podpisom. Tusim som pisala vlastnorucne nejake vyjadrenie, ze je to len preklep. Islo to bez novych zmluv. suhlas s tym, ze uradnickovia musia ist v zmysle zakona, potrebuju pracu, nemozu robit svojvolne. ....samozrejme, ked nejde o "urcite veci"...to su schopni konat aj protipravne... :(
Odpovedať
toto je divne , kupujuci nemusi mat overeny podpis, to mozem prepisat nehnutelnost aj na jozka mrkvicku z mongolska.. nikto to neoveruje, tak preco tam nemoze prist a podpisat to ? ja som mal 2 problemy s katastrom. 1. trochu nepresne udaje - prisli sme a dopisali, pohoda, na pockanie 2. moje rodne cislo bolo zle, ako kupujuci, a predavajuci tiez mal zle udaje v niecom, dalsie chybicky, prisli sme a opravili, ziadny problem ale toto bolo v 2012 - 2015, dva rozne okresy. normalne by som tam isiel OSOBNE a podpisal to.. neviem ci to moze urobit radovy zamestnanec, alebo treba riaditela katastra, nepamatam si to uz, ale sme na slovensku, vsetko sa da :D len ich treba slusnym a kludnym tonom poprosit (nie uplatok, ale slusnost) a OSPRAVEDLNIT sa za chybu z tvojej strany.. ver mi, su horsie institucie ako kataster, aj ked je tam extremny bordel a uradnici tam makaju 9 hodin denne, bez nadcasov preplatenych za 500evri mesacne.. ani cas na kavu nemaju.. ked pride BVS a nebudes mat dokonale vykopanu sachtu, pride ti zbytocny vyjazd 78 eur aj napriek tomu, ze vyjazdila povodne kvoli tvojmu susedovi, ak nemate obaja sachtu OK, obaja zaplatite - to su spinave a hajzlovske typy institucii... cize kataster je este ako tak OK.. v provnani s tym, co ta caka, to mi ver :D takze bachan a BVS ;-) doslova im vadi aj 5cm nedodrzanie rozmerov a vyslovene cakaju uplatok.. (typu, "vsetko sa da, ale co my z toho budeme mat" a podobne)
Odpovedať
Profilova fotka
KATASTER: PRIJMI MOJE OSPRAVEDLNENIE. Bol som tam, podpisal, vsetko vybavene a hned ten vklad vykonala ! Minuly tyzden som mal 2 zmeskane hovory, pevna linka, volal som neskor nazad, bezuspesne - to mi dana zena na katastri volala, lebo bola bezradna, kedze tam chybal moj podpis, proste ma kontaktovala - presne aok som pisal na zaciatku, ze nechapem, preco to nespravili a oni to spravili. ESTE RAZ: KATASTER SORRY 8-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
tetuske este musim odniest cokoladu bo sa dusovala ze ma dost roboty a este aj take starosti somnou :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?