Vyčistenie dlažby

Prosíme Vás na terase máme zámkovú dlažbu. Teraz sme prerábali terasu a dosť sa nám zašpinila. Máte skúsenosť ako by sme to vyčistili?
Odpovedať
Profilova fotka
S Kärcherom
Odpovedať
@danik2010 Od čoho sa zašpinila? Ak od omietky, či lepidla, tak hrubú špinu síce odstrániš špachtľou, ale fľak po cemente tam zostane. Ak od oleja, tak ja som olejové škvrny od auta čistil riedidlom C6000 (acetón) - na handru dobre namočiť a vydrhnúť. Ak je to bežná špina - prach, zemina - tak to ide dole wapkou.
Odpovedať
@danik2010 treba napísať od čoho ju máte špinavú, tak vám lepšie budeme vedieť poradiť, čím by to mohlo ísť dole.
Odpovedať
@danik2010 pravdepodobne od omietky ju mate spinavu, co?? Tak to budes musiet jedine spachtlou oskrabat no a nejake tie flaky ti tam isto ostanu. Ste si ju mali zakryt, aby sa vam az ta neuspinila. A skus pridat fotku ako ti to vyzera, lepsie ti budeme vediet poradit.
Odpovedať
Omietka ide dole aj WAP - ja mam 135barov a ide to dole aj zo zamkovej dlazby.
Odpovedať
Foto som pridala mama ju cca 5 rokov zakryt sa velmi nedala to sme dorabali betonovali a tak dalej a najlepsie je ze sme to natreli asfaltovym naterom a prebejol nam pes cez to.
Odpovedať
A nie je nejaky cistic co by som do tej wapky pridala?
Odpovedať
@danik2010 Tot wapkou nie. Potrebuješ 1/2 litra technického benzínu, do neho namáčať handru a šúchať a šúchať, kým to celé nezlezie. Ak by bol benzín slabý, môžeš použiť riedidlo C6000. Len potom si nakrémuj ruky, lebo to vysušuje pokožku. Rukavice nepomôžu, to riedidlo ich rozpustí. Pokiaľ ten pes len prebejol a nie prej... tak je dobre... 🤔 😄 😄 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?