Vianočná SÚŤAŽ: Ukážte svoj vianočný stromček a vyhrajte jednu z 5 cien!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zostáva už len pár dní do Vianoc, tak prečo si ich nespríjemniť vianočnou súťažou :) Ukážte svoj vianočný stromček, ktorý tento rok zdobí váš domov a vyhrajte jednu z 5 cien: 1. cena - Kávovar BOSCH TASSIMO VIVY 2 2. cena - Varná kanvica ETA 3. cena - Ročné predplatné časopisu Pekné bývanie (www.doma.sk) 4. cena - Ročné predplatné časopisu Môj dom (www.mojdom.sk) 5. cena - Ročné predplatné časopisu Záhrada (www.zahrada.sk) Jediné, čo treba urobiť, je do 31.12.2019 pridať priamo do tejto diskusie fotku svojho tohtoročného vianočného stromčeka. Vytvoríme si tu krásne vianočné prostredie, z ktorého pôjde pokoj a čaro Vianoc, a zároveň 5 z vás potešíme malou výhrou. Všetky vianočné stromčeky sú jedinečné a pre každého je ten jeho najkrajší. Nie je jednoduché určiť víťaza, preto sme tento rok vymysleli nasledujúce určovanie poradia výhercov: 1. cenu získa súťažiaci, ktorý na fotku svojho stromčeka získa najviac označení Páči sa mi to. Výhercovia 2.-5. ceny budú určení náhodným žrebovaním. Podmienky súťaže: - svoju fotku vianočného stromčeka pridajte do tejto diskusie - každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz - súťaž prebieha od 19.12. do 31.12.2019, do polnoci - výherca 1. ceny bude určený počtom lajkov na fotku a výhercovia 3.-5. ceny budú určení náhodným žrebovaním - vyhodnotenie súťaže bude priamo v súťaži, najneskôr do 8.1.2019 - fotografia musí byť autorským dielom súťažiaceho (alebo musí mať súhlas na použitie fotografie od autora) - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty na stránke - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Modrej strechy: www.facebook.com/modrastrecha.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.modrastrecha.sk/podmienky-...
1
6
7
Profilova fotka
Gratulujem vyhercom. @dropka a krasny stromcek, zasluzena vyhra.
Profilova fotka
Ďakujem aj ja. Teším sa z výhry.
Perfektne, vdaka.
Dakujem velmi pekne potešilo ma že som bola vylosovana
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Naš stromček
U nás...
Náš krasavec
1
6
7

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?