Susedovi havkači

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Hned na zaciatok musim napisat ze so zvieratami nemam ziadny problem. Ked sme sa nastahovali na dedinu vsetci susedia naokolo mali psov. Ale takych kludnych ze sme ani nevedeli ze existuju. Obcas zastekali ale to sme si ani neuvedomovali. Potom jeden sused odisiel a predal svoj dom novym majitelom, ktori tu ale trvale nebyvaju a chodia sem sporadicky. Ale doniesli si sem psov. Zatial len dvoch velkych vlciakov. To brechanie a zavijanie je nenormalne. A o tom ze buchaju do plechoveho koterca ani nebudem pisat. Mate prosim vas niekto skusenost s niecim podobnym? Verim tomu, ze ked si havkaci zvyknu na novy domov, prestanu s tym besnenim. Alebo si nemam robit iluzie?
Odpovedať
1
2
@zuzcek1988 myslel som, že chápanie ľudí je už trošku niekde inde. Ups, zase narazila kosa na kameň. Bol by som rád, keby ľudia takto so zvieratami nezaobchádzali.
Odpovedať
Profilova fotka
rozhodne sa s nim treba o tom proste porozpravat. ten pes za to nemoze, nove prostredie a este aj na tom dvore proste nema co robit cely den tak sa nudi. je to normalne chovanie, no mal by byt na to majitel prichystany, ze jedlo a voda nie je proste vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
Susedov si proste nenavyberáš. Ako pes je pes a dá sa čakať, že nebude celý deň ticho. Keďže ich má viac, tak tiež rozprávajú sa medzi sebou. No ako treba skúsiť susedovi povedať, že robia až príliš veľký problém
Odpovedať
Uz prestante radit dohovory so susedmi na to zabudnite uz . Fungujeto v dvoch pripadoch z 10. Vymyslite nieco normalne. Aj na rozne blbe plasicky ktore reaguju na stekot zabudnite nefunguje. Jedina vec ktora by zarucene fungovala je antistekaci obojok u mna 10x 30Eur dakujem racsej jeb..nem petardu a je pokoj ale ked ma niekto namietky rad poslem adresu a mozete posielat obojky pre susedovych bastardov.
Odpovedať
@gkrivanek A najlepšie, keď sa s ňou trafiš rovno do koterca. ;-)
Odpovedať
@gkrivanek heh ty asi psa nemáš čo?? Sa potom priprav, že bude dosť možné, ak budú tvoje decká vonku na dvore hulákať pri hre, tak ti tam sused je..e petardu, však načo sa s tebou dohadovať...
Odpovedať
@ruren to zato nie. Mozem si to hadzat akurat na svoj pozemok to staci
Odpovedať
@stretox ty mudra hlava moje deti nehulakaju celu noc na dvore.
Odpovedať
podaktori by si mali uvedomit ze niektore psy su mentalne retardovane a niektori ludia tiez, keed steka debilmny pes celu noc a dementny majitel to neriesi je to na nervy, v tom pripade ida laska k zvieratu bokom, bud pridete vyhubovat / rozbiit papulu susedovi alebo psovi mzoete si vybrat.
Odpovedať
Profilova fotka
@adele22 psy su tu cely den zavrete vo voliere. Tak ako tu uz bolo pisane, nudia sa. Na dvor ich sused asi nechce pustit dovtedy kym neda do poriadku plot. Uz si pomaly zvykame. To stekanie sa ako tak da zvladnut ale to, ze buchocu s tou volierou, to by zobudilo aj mrtveho.
Odpovedať
Ja mam zasa susedovho psa 3 metre od mojej terasy a okrem toho bezvýznamneho stekania, čo robí asi len z nudy mi strašne vadí ten smrad koterca. Je strašný, to sa nedá prejsť kolo plota nieto sedieť na terase. Nechápem ľudí ako môžu mať psa len zavreteho v koterci a nepustit celý rok.Naco im je. A keď im poviem ze smrdí tak sa ešte naseru. Ja len dúfam, že mi pomôže plot, keď spravím inak ma nič nenapadá a s nimi riešiť nemá zmysel
Odpovedať
Profilova fotka
@cveno tak to nezávidím. My sme tu každé ráno a vôbec celý deň počúvali stebotanie vtáčikov. Raj na zemi. A odkedy sem prišli nový susedia so psami, tak tu počujeme len brechanie a buchanie. Neviem si predstaviť ze by nám pomohol betonovy plot, lebo sa to tu ozýva po celom okolí.... Mozno proti smradu pomôže a stekanie bude počuť aj tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@weroni87 tak tuto situaciu naozaj nezavidim😏ak sa sused nema k stavbe plotu aby mohol psi vypustit, nechcete sa pre svoj vlastny pokoj do toho plotu pustit samy? My mame cez ulicu nastastie suseda, co ma vsetkych 5pokope, aj ked ma 2nevychovanych 30kg coklov co stekali na kazde auto, cloveka iduceho po ulici...orientacia spalne jeho smerom🙈...ked sa narodil nas maly ponal to ako spravny cas na zrevitalizovanie priestoru pred vchodom, coklom spravil vybeh v zadnej casti pozemku a on si vysadil travicku a okrasne stromy, ktore by mu psy znicili😊
Odpovedať
Profilova fotka
@wewika1 žiaľ nie je v našich finančných možnostiach aby sme si dali postaviť betonovy plot. Tento rok na jar sme dávali nové pletivove oplotenie a cez leto si sem nastahovali psov. Kebyze to vieme...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?