Niet nad "dobrého suseda"

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň chcela by som Vás proprosiť o radu, pretože celá rodina už nevládzeme, Naša rodina býva v spoločnom dvore s jednou nemenovanou rodinou, ktorí nám jednoducho začali robiť napriek a všetko čo urobíme je podľa nich zlé a situované voči nim, nadávky urážky a osočovania sú na dennom poriadku, napriek tomu že ich ignorujeme, včera táto situácia tak vyvrcholia, že už sme z toho zúfalý, prišli k nim na prázdniny ich vnúčence, cca 6 detí, ktoré huckajú voči nám teda tie deti nám nadávajú a urážajú nás, mamine nadávajú že je stará tučná...a dalej je neslušné to tu zverejnovať pritom deti chodia este na základnú školu, avšak včera im ich starí rodičia prikázali nech si vo dvore robia čo chcú . Kedže máme v spoločnom dvore spoločnú bránu, (drevenú) včera si zobrali tie vnúčence loptu a tak kopali loptou o bránu kým ju na našej strane jednoducho nerozbili. Tak je teraz celá rozbitá, problém je že ked bránu opravíme rozbijú ju opat , pretoze je to spolocná brána, Včera tiež tie deti povedali, že nám porozbíjajú aj kvetináče a všetky kvety, ktoré máme. Prosím viete nám niečo poradiť ako sa brániť, poprípade žiadať aby opravili poškodenú bránu? Príslušný mestský úrad už riešil naše problémy ale jednoducho sa nič nevyriešilo. Mám strach sa vrátiť domov pre to čo nájdem znova rozbité a poškodené a tiež tie urážky...
Odpovedať
@majkoj jasne, no nic, nestresuj sa, treba verit, ze sa najde raz dobry sused. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Mne by sa ten kontakt zišiel. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba Ja sa im vyhýbam, ale predsa nemôžem nepočuť, ako vulgárne na moju adresu na celú ulicu nadáva, vyhráža sa rozkopaním hlavy, bitkou ................... trvá to roky a chcem, aby to skončilo.
Odpovedať
@riama276 mas moj uprimny obdiv, ze sa nevzdavas. My sme do tohto rizika radsej preventivne nesli.
Odpovedať
Profilova fotka
Oznamuje úspech - dúfam, že budú aj ďalšie. Okresný úrad zrušil dodatočné stavebné povolenie na nepovolenú a neopodstatnenú rekonštrukciu strechy. Ďakujem všetkým za rady. Teším sa, že si dokážeme navzájom pomáhať. :-D
Odpovedať
@riama276 hmmm, by som chcel vediet, ako nejaky uradnik vyhodnotil neopodstatnenost opravy strechy... Asi by mi nahodou spadla cast a sudil by som sa s uradom.... Neviem, osobne by som to zatial na vyhru nevidel....
Odpovedať
Profilova fotka
@ivantausk Úradník mal stavbu na začiatku zastaviť, lebo šlo o čiernu stavbu sčasti na mojom pozemku bez môjho dovolenia a vedomia. Tak káže zákon. ]-(
Odpovedať
Ja by som si našiel naozaj brudnú cigánsku rodinu, dal by som im 20 e a urobil by som im prehliadku domu. Akože predávam. Oni by si to potom dobre premysleli či by ešte robili ďalšie problémy.
Odpovedať
Profilova fotka
@riama276 tak to super ze to pozastavil
Odpovedať
Profilova fotka
@erytro už to vidím ako si vlacis po dome prípadných budúcich zlodejov :(
Odpovedať
@riama276 aha, cize clovek, ktory ma strechu a ma ju tam uz roky si ju chcel opravit, ale kedze historicky zasahuje na tvoj pozemok, tak si si vychutnala, ze si mu to mohla znemoznit... spravne tomu rozumiem? Alebo je to tak, ze pred tym ta strecha na tvoj pozemok nezasahovala a on ju (z nejakého dovodu) predlzil o 2-10 metrov a preto mas take nejake realne pravo sa rozculovat? Ci ako to bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
@erytro to by som ja nikdy nespravila, nepustila by som do mojho bytu cudzich ludi. Aj ked by to malo znamenat to ze potom uz problemy robit nebudu ale ja by som toto nedovolila
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivantausk Áno, pri rekonštrukcii si strechu rozšíril, hoci aj pôvodná už zasahovala na môj pozemok.
Odpovedať
@riama276 gratulujem ti. Dufam, ze sa ti podari mu dat zburat cely dom a ak sa mu to nebude pacit, tak ho daj na sud... Verim, ze sa ti potom ulavi....
Odpovedať
Nad nami byvali alkoholici so 4 deťmi. Pravidelne sa o druhej, tretej hodine ráno hádali, búchali, Neustále nás vytapali.Vyhadzovali osrate papiere z balkóna, cikali z balkóna, vylomili nám schránku, stále vyzvanali, kopali do dverí, pretáčali hodiny na chodbe do okien hádzali. Najmladší jej syn bol narušený, nezvladatelny kradol v pinviciach. Hlavne že sme sa ich už zbavili ako neplatičov museli odísť preč chválabohu. Teraz bývajú nad nami susedia ktorý si to tam všetko prerobili. Ani neviem že tam niekto byva. Takže pohoda :-D
Odpovedať
@anita11111 No tak to muselo byť na tabletky a iné ukľudňujúce preparáty... :-) Takže teraz je konečne kľud. :-) ;-) Palec hore... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tanka0908 skus im pohrozit, ze svoj byt predate ciganom a to si potom budu zase uzivat oni ..... mozes aj realitaka tam zavolat, aby ti verili.... mozno to pomoze, zlaknu sa a bude klud.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?