Galatostav SDK skúsenosti

Ahojte, mate niekto skúsenosti s firmou Galatostav? Chceme si dat spraviť sadrokartón do domu a rada by som mala nejaké recenzie Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež by ma zaujímali recenzie, keďže by som chcel od nich SDK a striekanú izoláciu.
Odpovedať
absolutne neodporúčam...prístup otrasný, majitelia arogantní, robota na hovno, a v konkurencii sú najdrahší. neoplatí sa absolutne!..
Odpovedať
@mariamariova nejake fotky ich prace máte?
Odpovedať
@mariamariova jasné že sú drahý. Lebo nemajú ľudí a keď zavolajú živnostníka tak si musia nahodiť aj niečo pre seba. Ale od ľudí by chceli vlastne auto aj náradie aj skúsenosti (ale taký skúsený s autom živnosťou a náradím robí sám pre seba). A keď sa nedá zohnať majster na subdodávky......tak bazos a FB to istí. Dojdu volajaky majstri s 1,5m vodovahou. Jeden videl na YouTube video a druhý bol raz pomáhať pri kartonoch. A partia je hotová. :-) Dnes nie je v móde mať šikovných zamestnancov čo mi robia meno. Dnes len na živnosť a za málo. Odvody nič, dovolenka nič. Si živnostník kúp si auto tankuj si. Máš málo na M2 ? Kúp si baterkovy skrutkovač zo zásobníkom ....spravis viac m2. A tým pádom bude dobrá výplata. Ale ten stojí 350€ !!! Šak jedného dňa sa ti to vráti.
Odpovedať
ja som bola s ich prácou a prístupom veľmi spokojná. Striekali nám izoláciu na rodinnom dome. Prišli, zamerali, poslali cenovú ponuku a do dvoch týždňov zrealizovali. Ako poďakovanie sme dostali voľný vstup na welness. Takže za mňa 100%
Odpovedať
Dobrý deň Firmu Galatostav môžem len ODPORUČIŤ . V byte mi robili atipické sádrokartónové stropy (viď fotky). Práce sú prevedené precízne. Oceňujem prístup pracovníkov aj vedenia. Komunikácia prebiehala bez problémov. Ochotne zo všetkým poradili.
Odpovedať
@jarmilamahutova pani Jarka. Registrácia nedávno.....jeden jediný príspevok.... Všetko čo bolo hore kritizované.....je vo vašom príspevku ospevované.😂😂😂. Keby ste napísala " ja osobne spokojnosť" alebo také niečo.... Ale veľkými písmenami? Neviem ci to tu aj nieje zakázané. :-)
Odpovedať
Reagujem len na danú situáciu. Pán sa pýtal , ja skúsenosti mám s danou firmou a po prečítaní tých komentárov sa odpovedať inak ani nedá. Nie každý píšeme stručne. A nie každý sme registrovaní na každej stránke “od jakživa”.
Odpovedať
Nám robil Galatostav striekanú izoláciu (cca 190 m2) a boli sme maximálne spokojní. Manžel to mal naštudované, obvolané firmy, porovnané cenové ponuky a nakoniec vybral ich. Keďže sme s nimi boli spokojní, odporučili sme ich známym aj kolegom, ktorým sa ich práca u nás páčila a tiež sú spokojní. Zastavil sa u nás aj cudzí manželský pár ktorý išiel okolo. Pôvodne kvôli farbe okien, no keď zbadali izoláciu, tak sa dali s manželom do reči a vypýtali si kontakt na Galatostav. Po cca 3 mesiacoch, keď išli zas okolo, sa zastavili poďakovať za odporučenie. Dávam palec hore za komunikáciu a prístup k zákazníkovi. Tiež tu menám mrte príspevkov, ale to pre to, že radšej venujem čas domu a rodine. Za mňa Galatostav 100%.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@jarmilamahutova takže s odstupom času má tento fake profil 2prispevky. Oba tu. Viac netreba
Odpovedať
@ipanana venuješ čas rodine......ale zrovna na túto diskusiu si narazila a zrovna tu komentujes. A doslova ódy pises. príspevky tiež len 2. Zaujímavé.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Firma Galatostav,p.Galamboš nám robil fasádu domu,terasu a sme veľmi spokojný s jeho prácou,aj s jeho zamestnancami, maximálne nám vyšli v ústrety, dodržal všetko na čom sme sa dohodli, vrátane termínu. Pravidelne kontroloval priebeh prác a sám proaktívne navrhoval niektoré detaili. Dokonca opravil sfušovanú robotu predchádzajúcich ,,majstrov.” Robí iba s kvalitným materiálom a žiadnu fušerinu ako niektorí ,,majstri”, takže odporúčam jednoznačne. A má primerané ceny, podľa môjho názoru, niektorí prídu dajú Vám nižšiu cenu a postupne navyšujú lebo toto ešte trebalo urobiť atď ...tu nehrozí, platilo to na čom sme sa dohodli.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?