Žiadosť na neplynársku stavbu

Viem, ze je tu uz vela diskusii ohladom tohto..musime podat ziadost o vydanie stanoviska k projektovej dokumentacii neplynarskej stavby, teda plyn nebuseme pripajat vobec, no aj tak to od nas vyzaduju. Projekt mame vo faze bude hotovy o cca dva tyzdne. Zatial mam len osadenie domu so vsetkymi pripojkami okrem plynu teda. Myslite, ze im toto bude stacit? Alebo radsej mam pockat na celu projektovu dokumentaciu. Nechcem.dopadnut tak, ze im to teraz zaslem s tym osadenim domu a po 30 dnoch mi to poslu spat, ze treba celu projekt. dokumentaciu a zas cakat 30 dni. Ďakujem
Odpovedať
@zanettle na stránke príslušného posudzovateľa je zoznam dokumentácie, ktorú im máš zaslať na vyjadrenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@zanettle zavolaj si na plynarne alebo tam zajdi a opytaj sa. My sme im museli davat projekt. Myslim, ze som im ho posielala mailom ako subor. Tiez sme bez plynu. Je to preto, aby si vedela, kde su siete, ked budete stavat. Samozrejme to chce vediet aj stavebny urad.
Odpovedať
@zanettle veď si sa už pýtala: https://www.modrastrecha.sk/forum/pri... Načo opäť zakladáš tému na to isté? Keby si to pred týždňom poslala, už by si takmer mala aj vyjadrenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@zanettle Na stránkach u plynárov sú niektoré žiadosti na vytlačenie alebo online a v každej je presne napísané ako to treba vyplniť a čo k nej treba za prílohy.
Odpovedať
Riesil som to asi mesiac do zadu. V prvom rade si urcite zavolaj. Lebo vela veci sa meni. Tiez mam neplynarensku stavbu. Namiesto projektu som poslal technicku spravu. Vyjadrenie mam uz doma. Vsetko chceli poslat v papierovej forme.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?