Krajský dopravný inšpektorát Prešov - skúsenosti?

Profilova fotka
?Aké mate skúsenosti s KDI-PO? Nájdu sa tu projektanti, ktorí spolupracujú s policajtmi z KDI-PO. Potrebujeme pomocť s prípravou projektu na preloženie dopravnej značky začiatok a koniec obce.
Odpovedať
... no ja by som to riešil cez obec, mesto, kde byvas Ak to je čosi podobné ako žiadať o dokreslenie prechodu pre chodcov na ceste detí do školy, či ked som si menil vjazd na pozemok. Postup by mal byt taký. Inak je dobre ak najdes známeho na KDI a ziadost obce odnesies sam urychlis proces. Ja som ani nevedel, no na chodbe som stretol kamoša a tot rovno že krajský riaditel :-) Išiel so mnou a chalanov policajtov čo to riešia nachytal zašitých v poslednom kancli pri hraní mariáša :-). Žiadosť, ktorá inak trva mesiac, bola vybavena do 5 minút. :-)
Odpovedať
@turista112 Prac. na KR PZ v PO nepoznám :), ale pokiaľ je rozsah zmeny v trvalom DZ iba presun zač. a konca označenia obce, viem zmenu TDZ zakresliť.. Novú situáciu trvalého DZ (3 x) so žiadosťou predložíte na vyj. KR PZ a následne požiadate prísl. cestný správny orgán (pokiaľ to je cesta I. tr. tak OÚ, odbor CD a PK v sídle kraja - býv. KÚ) o určenie použitia TDZ a doložíte vyj. KR PZ a 2 x situáciu TDZ odsúhlasenú a opečiatkovanú KR PZ. Pokiaľ máte záujem napíšte súk. spr.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Zdravím, niekto kto má skúsenosť s komunikáciou s Krajským dopravným inšpektorátom v Prešove ? Ďakujem za každé info.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim poslite mi sukromnu spravu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?