Kupovať spotrebiče dopredu kvôli zdražovaniu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, som zvedavá na vaše názory. Máme rozostavaný dom - hrubá stavba (strecha, izolácia, robíme teraz vodu, elektriku), staviame svojpomocne takže ako vychádza čas a financie, ale myslím že počas roka by sme to mohli dokončiť, že na Vianoce alebo budúcu jar by sme sa mohli už nasťahovať. Mám ale otázku, kvôli zdražovaniu čo príde, kupovať si už do domu napríklad spotrebiče (práčku, susičku, umývačku, chladničku)? Predsalen sú to také väčšie položky kde by sa dalo ušetriť, ale zas bude nám to tu cca rok ešte stáť?
Odpovedať
1
2
Kupovala by som vtedy, keď budete riešiť kuchyňu. Tam bude stolár potrebovať miery. No kupovať zas rok dopredu, to asi nie, zbytočne by si prišla o rok záruky
Odpovedať
My sme nakupovali dopredu. A dovolím si povedať že som aj 1000€ ušetril. Je pravda že nám spotrebiče stali v garáži aj trištvrte roka( chladnička) ale keď bola akcia tak som bral. Chceli sme všetko Bosh a tak som mal zapísané ceny a modely a sledoval som.
Odpovedať
Profilova fotka
kupoval som priebežne ako sa dokončoval dom podľa toho kde bola aká akcia 🙂 na práčku a chladničku samsung sme chytili cashback 200€ a to ešte boli aj v akcii takže len na týchto dvoch spotrebičoch to spravilo úsporu tak 350€. tv v akcii o 300€ lacnejšia 🙂 digestor 100€ ušetrené atď atď..... uskladniť sa to vždy niekde nejako dá 🙂 a tá úspora na cene za to podľa mňa stojí 🙂
Odpovedať
@spikerhc ono sa da, najma ked clovek pozera postupne, ze kde co je v akej akcii. Nemale peniaze sa daju usetrit. Len teda aby sa myslelo na to, ze zaruka uz plynie od kupy a teda aby bolo kde tie spotrebice zlozit, uskladnit. Nech nie su niekde v zime.
Odpovedať
@pastierik zima spotrebičom absolútne nevadí, myslite si že od výroby sú skladované a prepravované iba v plusových teplotách? O tom silne pochybujem.
Odpovedať
ak je ich kde uskladniť, že vôbec by som nečakal, ak teraz niekde majú dobré ceny, nejaké akcie, čo sa podľa teba oplatia. My sme tak kupovali tiež pár spotrebičov a ušetrili sme pár korún, ktoré sme neskôr využili pri iných veciach.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?